[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Komentarze do artykułu
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
  • Qjuba
   (2013-08-12 12:51:30) #7860
   | 👮 raport

   Cóż intrygujące ale zastanawiam się czemu w czasach teraźniejszych nie ma o tego typu zjawiskach żadnych wzmianek?


   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Ivellios
   (2013-08-13 20:50:07) #7876
     📧 pw | 👮 raport

   Przeczytaj ten artykuł jeszcze raz, ale UWAŻNIE i ZE ZROZUMIENIEM. Takie przypadki zdarzają się i dzisiaj, tyle że są niezmiernie rzadkie, a już zarejestrowanie takiego przekazu graniczy z cudem.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Daria
   (2013-12-11 17:55:13) #7982
   | 👮 raport

   Cieszę się, że trafiłam na ten artykuł. Opowiem o czymś, co mi się zdarzyło... Jak miałam ok. 12 lat weszłam do swojego pokoju i usłyszałam pomimo wyłączonego radia w podłączonym do zasilania radiomagnetofonie (przełącznik był ustawiony na TAPE) dziwny dźwięk, nazwałabym przekazem głosowym, który się powtarzał cyklicznie i wciąż mam go w głowie. Nie wahając się ustawiłam nagrywanie i udało mi się nagrać to coś. Od razu mówiłam, że to kosmici :) i moja mama dla świętego (chyba) spokoju wyrzuciła kasetę, bądź skasowała nagranie. Tego czegoś nie zapomnę i jestem ogromnie ciekawa, co to właściwie było. Moja siostra twierdziła, że radio złapało jakąś krótkofalówkę, możliwe takie coś?

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Ivellios
   (2013-12-12 14:54:02) #7984
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Możliwe, że radio z powodu jakiejś wady technicznej odebrało sygnał z czyjejś krótkofalówki bądź całkiem legalnie nadającą stację radiową, np. na falach średnich lub długich. Ja tak miałem z moją wieżą stereo, którą prowizorycznie połączyłem z gramofonem - od tamtego momentu, gdy urządzenie było ustawione na TAPE, prawie cały czas słyszałem jakieś głosy mówiące po niemiecku :P

   A pamiętasz może, o czym ten głos mówił? I w jakim języku?

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Mirabelka
   (2014-01-06 23:45:32) #7958
   | 👮 raport

   Ciekawy artykuł. Szkoda, że kosmici kontaktują się tylko z wybranymi, a rzadko z tymi, co chcą tego kontakt :(

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Ivellios
   (2014-01-07 01:38:02) #7960
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Mirabelka, ja mam taką jedną znajomą jasnowidz, która regularnie medytuje i której od czasu do czasu podczas medytacji i innych działań zdarza się poprosić o kontakt inne cywilizacje. I wiesz co? Praktycznie zawsze po takich akcjach dziewczyna obserwuje NOL-e... co prawda do jakiegoś kontaktu werbalnego jeszcze nie doszło, ale kto wie, może pewnego dnia.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Natalia
   (2015-07-24 22:52:23) #12462
   | 👮 raport

   No to mogą mi się pokazać, bo ciekawa jestem ile taki kosmita może piw obalić zanim sam się obali :D Tak już bez żartów, mogliby mi wytłumaczyć dlaczego jeszcze tak naprawdę się nie ujawnili, czy oni mają w tym cel, czy utrudniają im to ludzie o zakutych łbach którzy wiodą życie od kotleta do klozeta i nic innego ich nie interesuje.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Robson50
   (2016-10-24 11:24:40) #34392
   | 📧 email | 👮 raport

   Mój komentarz jest prosty!

   Szukacie taniej sensacji przez internet z głąbami bez mózgowymi,którzy wierzą w te brednie lub chcą uwierzyć a wtedy wam wzrośnie oglądalność i poczytność takich portali.Wiadomo wszystkim zainteresowanym kontaktami z UFO i kosmitami iż wszystkie rządy naszego świata tuszują takie sprawy mając nas zwykłych ludzi za debili i prosty bezrozumny motłoch.Rządy 300-tu i Iluminaci sterują społeczeństwami i przez nieograniczoną władzę utrzymują nas w ryzach głupoty i bezmyślności.

   Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
   • Ewa
    (2018-06-02 14:08:15) #38412
    | 👮 raport

    Miałam z nimi kontakt w tym roku, dziwny mają sposób manipulowania, pomagają, ale wolałabym chyba kontakt bezpośredni. Oświecenie albo zgłaszanie, 2 lata na sprzątanie ziemskiego śmietnika. Kontakt telepatyczny i przez ms. o radio. Są niesamowici jeśli chodzi o zaawansowanie technologiczne. Powiedzieli, że obserwują, że jesteśmy dla nich też inspiracją ale czas na zmiany. Musimy posprzątać swoje głowy, bez tego nie otworzą i nie dopuszczą nas do kosmosu, bo jesteśmy ekspansywni i agresywni jak pasożyty. Niszczymy to co mamy najcenniejsze, nasze ciała i planetę. Będą nam "przeszkadzać " aż pozbedziemy się idiotycznych przekonań i wiary w dogmaty bez zaklinania rzeczywistości. Nie jesteśmy oszukiwani, sami siebie oszukujemy. PS. Robią wszystko aby nie doszło do wojny i bezsensownego redukowania jednostek. Ludzkość musi się zjednoczyć, myśleć globalnie wtedy zasłuży na otwarcie się na inne istoty. Teraz jesteśmy na to jeszcze za głupi. Masz być biały w sercu, nie czarny.
   DODAJ ODPOWIEDŹ
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium