Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • Qjuba (2013-08-12 12:51:30) #7860   ❗❗❗
  Cóż intrygujące ale zastanawiam się czemu w czasach teraźniejszych nie ma o tego typu zjawiskach żadnych wzmianek?


  Odpowiedz
 • Ivellios (2013-08-13 20:50:07) #7876   PW   ❗❗❗
  Przeczytaj ten artykuł jeszcze raz, ale UWAŻNIE i ZE ZROZUMIENIEM. Takie przypadki zdarzają się i dzisiaj, tyle że są niezmiernie rzadkie, a już zarejestrowanie takiego przekazu graniczy z cudem.

  Odpowiedz
 • Mirabelka (2014-01-06 23:45:32) #7958   ❗❗❗
  Ciekawy artykuł. Szkoda, że kosmici kontaktują się tylko z wybranymi, a rzadko z tymi, co chcą tego kontakt :(

  Odpowiedz
 • Ivellios (2014-01-07 01:38:02) #7960   PW   ❗❗❗   📧
  Mirabelka, ja mam taką jedną znajomą jasnowidz, która regularnie medytuje i której od czasu do czasu podczas medytacji i innych działań zdarza się poprosić o kontakt inne cywilizacje. I wiesz co? Praktycznie zawsze po takich akcjach dziewczyna obserwuje NOL-e... co prawda do jakiegoś kontaktu werbalnego jeszcze nie doszło, ale kto wie, może pewnego dnia.

  Odpowiedz
 • Daria (2013-12-11 17:55:13) #7982   ❗❗❗
  Cieszę się, że trafiłam na ten artykuł. Opowiem o czymś, co mi się zdarzyło... Jak miałam ok. 12 lat weszłam do swojego pokoju i usłyszałam pomimo wyłączonego radia w podłączonym do zasilania radiomagnetofonie (przełącznik był ustawiony na TAPE) dziwny dźwięk, nazwałabym przekazem głosowym, który się powtarzał cyklicznie i wciąż mam go w głowie. Nie wahając się ustawiłam nagrywanie i udało mi się nagrać to coś. Od razu mówiłam, że to kosmici :) i moja mama dla świętego (chyba) spokoju wyrzuciła kasetę, bądź skasowała nagranie. Tego czegoś nie zapomnę i jestem ogromnie ciekawa, co to właściwie było. Moja siostra twierdziła, że radio złapało jakąś krótkofalówkę, możliwe takie coś?

  Odpowiedz
 • Ivellios (2013-12-12 14:54:02) #7984   PW   ❗❗❗   📧
  Możliwe, że radio z powodu jakiejś wady technicznej odebrało sygnał z czyjejś krótkofalówki bądź całkiem legalnie nadającą stację radiową, np. na falach średnich lub długich. Ja tak miałem z moją wieżą stereo, którą prowizorycznie połączyłem z gramofonem - od tamtego momentu, gdy urządzenie było ustawione na TAPE, prawie cały czas słyszałem jakieś głosy mówiące po niemiecku :P

  A pamiętasz może, o czym ten głos mówił? I w jakim języku?

  Odpowiedz
 • Natalia (2015-07-24 22:52:23) #12462   ❗❗❗
  No to mogą mi się pokazać, bo ciekawa jestem ile taki kosmita może piw obalić zanim sam się obali :D Tak już bez żartów, mogliby mi wytłumaczyć dlaczego jeszcze tak naprawdę się nie ujawnili, czy oni mają w tym cel, czy utrudniają im to ludzie o zakutych łbach którzy wiodą życie od kotleta do klozeta i nic innego ich nie interesuje.

  Odpowiedz
 • Robson50 (2016-10-24 11:24:40) #34392   ❗❗❗   📧
  Mój komentarz jest prosty!

  Szukacie taniej sensacji przez internet z głąbami bez mózgowymi,którzy wierzą w te brednie lub chcą uwierzyć a wtedy wam wzrośnie oglądalność i poczytność takich portali.Wiadomo wszystkim zainteresowanym kontaktami z UFO i kosmitami iż wszystkie rządy naszego świata tuszują takie sprawy mając nas zwykłych ludzi za debili i prosty bezrozumny motłoch.Rządy 300-tu i Iluminaci sterują społeczeństwami i przez nieograniczoną władzę utrzymują nas w ryzach głupoty i bezmyślności.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium