Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Smugi na niebie - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 11, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • IteratorZX81 (2008-09-03 12:39:07) #782   PW   ❗❗❗
  Ja tam się nie dziwię - ludzie jakoś muszą zapobiec skutkom efektu cieplarnianego. To jest niezbędne, aby to zrobić. USA raczej nie zaprzestanie używania węgla, więc trzeba użyć innych metod.

  Odpowiedz
 • obserwator nieba (2009-09-17 20:05:37) #3853   ❗❗❗
  okolice Białegostoku, dziś od rana było piękne niebo, niebieskie, nie pamiętam kiedy takie było, ok 7 rano pojawiły sie pierwsze naloty w różnych kierunkach, tak do godz 10, potem niebo stało się pasiaste, naliczyłem ok 10 przelotów, po nich niebo szybko stało się szaromleczne, od 16 znów się rozpoczęło i trwa tak już kilka godzin, w róznych kierujkach, jeden po drugim, szok

  Odpowiedz
 • Tarnów (2009-09-19 12:52:38) #3854   ❗❗❗
  Dzisiaj nad Tarnowem coś takiego robią

  Odpowiedz
 • gość (2009-09-27 18:59:27) #3870   ❗❗❗
  Dzisiaj znowu nad Tarnowem latały :-(

  Odpowiedz
 • J 23 (2009-09-28 16:15:09) #3879   ❗❗❗
  27.09. 2009 w Częstochowie od wczesnych godzin porannych aż do popołudnia pojawiało sie coraz więcej smug chemicznych ,które nie ginęły tylko się rozprzestrzeniały Wieczorem niebo było już sino mleczne Poprzecinane tymi smugami .Samoloty latały co chwilę pozostawiając za sobą biały dym .Dzisiaj tj 28.092009 nie widziałam już ani jednego samolotu a niebo zaczyna być bardziej przejrzyste to dziwne ze dzisiaj nie latają- pradwa? Wczoraj musiała być jakaś akcja zapylania

  Odpowiedz
 • B52 (2010-01-18 14:11:58) #4448   ❗❗❗
  Zbiorowa histeria mająca na celu zastraszenie społeczeństwa przez ekoterrorystów wmawiających ludzkości globalne ocieplenie.
  Smuga kondensacyjna to nic innego jak chmura cirrus (ze związkami chemicznymi powstałymi w wyniku spalania paliwa). Samoloty poruszają się korytarzami powietrznymi równolegle, prostopadle i pod kątem do siebie. Czasem kontroler lotu nakazuje np. zwiększenie wysokości o 200 metrów, wtedy smuga nieoczekiwanie pokazuje się za samolotem (może się też pojawić, bo w danym miejscu panują inne warunki: temperatura, wilgotność itp.; i tak samo może znikać, rozszerzać się, łączyć tworząc coraz większą chmurę cirrus). Podobnie samolot może zmieniać kurs przechodząc z jednego korytarza do drugiego lub do trzeciego - tak jak pociąg na torach; zawracać bo np. zwolniło się miejsce nad lotniskiem i może lądować po oczekiwaniu na zgodę do lądowania.

  Europa w czasie II wojny światowej była wielokrotnie zasnuta przez smugi kondensacyjne w ilości jednorazowo nawet kilkuset smug pozostawionych za bombowcami lecącymi nad Niemcy i z powrotem, przecinającymi się, równoległymi, zawracającymi (bo smugi zostawiały też osłaniające bombowce myśliwce dalekiego zasięgu). To już wtedy NWO truł świat? :) Przestańcie szukać teorii spiskowych za każdym rogiem :)

  Warto przeczytać: www.greendevils.pl/technika_wojskowa/lotnictwo/smuga/smuga_kondensacyjna.html

  B52

  Odpowiedz
 • pianistkadorota (2010-03-28 22:30:39) #4739   ❗❗❗
  nie sądzę że to jest wytłumaczenie co piszesz, zwykłe smugi kondensacyjne nie maja takiego wpływu na zjawiska występujące po tych przelotach, jak byłam w 2009 roku nad morzem w Jastrzębiej Górze to zaobserwowałam takie loty w godzinach rannych, pogoda zapowiadana była na kilka dni słoneczna i bezchmurna, a po tym lotach samolotów słońce było zza mgłą, na drugi dzień było o wiele chłodniej i dziwnie się wtedy czułam, niebo mlecznobiałe i nie naturalnie to wszystko wyglądało, mam 40 lat i co roku wyjeżdżam nad morze co najmniej na 6 tygodni, i uwierz, nigdy czegoś podobnego nie widziałam, aha, mój ojciec był pilotem wojskowym i latał a migach, a ja sie wychowałam w jednostce wojskowej, to nie są normalne smugi, wiem, prawda jest tak przerażająca że człowiek usiluje sobie to jakoś wytłumaczyć by móc spokojnie spać, ja nie wierzę w nic co mówią na tym świecie, uwierzyłabym gdyby nie było I, II wojny światowej, ludobójstwa i Holocaustu, na tym świecie człowiek się nie liczy. Nie liczył się nigdy, może jedynie jako masa biologiczna. Może to faktycznie ochrona przed promieniowaniem kosmicznym , nim sie odbuduje warstwa ozonowa, ale znając morderczą naturę człowieka to co się wyczynia będzie również służyło do innych celów, przede wszystkim militarnych, ja zauważam u siebie pogorszenie stanu zdrowia, szczególnie narządu oddechowego, nie palę, uprawiam sporty wodne, jestem ratownikiem WOPRu i niestety często jestem na powietrzu , jak pamiętam często byłam na powietrzu jak były te opryski, podobno dobrze działa czosnek, bo zabija grzyby, które są przenoszone przez polimery, dobrze pić olej lniany bo tłuszcze nasycone usuwają nadmiar aluminium z komórek mózgu, potas, bo pomaga na dwubromek etylu, jak coś jeszcze znajdę to dopiszę, pozdrawiam , i życzę zdrowia, dozgonnie...)))

  Odpowiedz
 • Majka1503 (2011-01-24 20:20:55) #6101   ❗❗❗
  Witam,poraz pierwszy o występujących na niebie dziwnych smugach rozmawialam z moim znajomym który je obserwował od dluższego czasu.Nie wierzylam zbytnio w jego relacje że to są rozpylane związki chemiczne,ale kiedy sama zaczęłam obserwacje przekonałam się że coś jest nie tak z nagłymi zmianami atmosferycznymi..pozdrawiam Maja.

  Odpowiedz
 • robert (2011-07-01 21:10:56) #6708   ❗❗❗
  to nie tak z tymi smugami prawda jest taka że to sperma pilotów, wiadomo każda stewardesa to spermopijka ale nie wszystkie robią z połykiem nadmiar nasienia jest wywalany przez sekretne drzwi w samolocie.


  Odpowiedz
 • ludzie (2011-07-28 19:35:27) #6807   ❗❗❗
  czy nie wiecie ze efekt cieplarniany to sciema?. Szkoda gadac. Wystarczy troche poszukac, a okaze sie ze coraz wiecej naukowcow nie chce miec z tym nic wspolnego. Polecam poszukac prawdy

  Odpowiedz
 • Elvis (2011-08-18 23:31:33) #6887   ❗❗❗
  Widziałem to wiele razy na własne oczy... to już koniec...wszyscy umrzemy a elita zostanie...

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 11, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium