Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Tunel czasoprzestrzenny nad Biegunem Południowym - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 66, obecna strona 2, ilość stron 2

<<< poprzednia [1] [2]
 • gabiii (2012-10-07 20:30:24) #7651   ❗❗❗   📧
  Przeczytałam podany przez Thompsona dziennik i kilka artykułów na temat admirała Byrda. Występuje w nich spora zbieżność co może świadczyć o autentyczności dziennika. Jest tam spore powiązanie z tzw. „Projektem Chronosa” o latających talerzach. Moje wioski mogę poprzeć cytatem z dziennika admirała : „ Po obu stronach samolotu widzimy dziwne pojazdy. Gwałtownie się zbliżają! Mają kształt dysku i błyszczą. Są teraz wystarczająco blisko, by dostrzec znajdujące się na nich znaki. To rodzaj swastyki!!!” Oprócz tego chciałam napisać o tym, że ostatnio oglądałam program, w którym był badany kawałek meteoru znaleziony właśnie na biegunie południowym , który uderzył w ziemię w czasach kiedy nasza planeta się kształtowała. Odkryto w nim związki białka oraz guaninę i cytozynę nukleotydy, z których składa się nasze DNA co oznacza, że „kosmici” mogą (teoretycznie) być podobni do nas.

  Odpowiedz
 • Soren (2013-02-18 15:21:27) #7697   ❗❗❗
  Chronometr tak jak każdy zegar ma wskazówki, które poruszają się w jednym kierunku w prawo... zatem nie ma takiej możliwości by poruszały się w przeciwnym kierunku. Czas upływa w jednej linii,cofanie w czasie to dalej ruch po linii, ale z innym zwrotem(kierunkiem strzałki).
  Zegar mógł wskazać co najwyżej upływ czasu o ileś lat do przodu (ale ma swój max zakres czasowy oraz coś go napędza np. baterie...).
  Jeśli upłynąłby też tak długi czas to chronometr na pewno zmieniłby się fizycznie np. zardzewiał, zaśniedział... a jeśli zakładamy, że minęła krótka chwila i poruszał się tunelem czasowym to realnie dla chronometru czas by się nie zmienił i byłoby to 5 minut...
  Zmiana na chronometrze mogła nastąpić np. z powodu jakichś zmian pola? Ale nadal wskazanie byłoby nienaturalnie do przodu, a nie wstecz.

  Chyba, że chronometr przebił licznik i zaczął liczyć od pomiaru początkowego... tylko wtedy pokazałby dowolny czas z dostępnego zakresu i wskazanie akurat naszego wieku byłoby też mało prawdopodobne ;)
  To póki co wskazuje na małą wiarygodność tego materiału.

  Odpowiedz
 • Ufok (2012-12-10 16:48:36) #7713   ❗❗❗   📧
  Tunel czasoprzestrzenny hmm... tak samo jak są inne kolory "gdzieś" niż te które znamy (nie mówiąc o odcieniach itp.), człowiek nie jest w stanie w swoim rozumieniu wyobrazić sobie jaki to kolor. Dajmy przykład : Urodzony człowiek od młodego siedzi w czterech ścianach (pomalowanych na biało) i nie wie jak wyglądają inne kolory. Tak samo my (ludzie) żyjemy na ziemi a gdzieś w innym wymiarze są takie rzeczy o których nam się nie śniło. Nie wiem czy to co napisałem wyrazi u was śmiech czy zdziwienie.

  Odpowiedz
 • Kserr (2012-12-30 14:25:27) #7736   ❗❗❗   📧
  W jaki sposób chronometr wykrył prawidłową datę?

  Odpowiedz
 • PijącyWCzasie (2012-12-22 16:18:28) #7740   ❗❗❗
  Jasne że tunele czasoprzestrzenne istnieją, doświadczam ich za każdym razem gdy piję poza domem, jak mam wytłumaczyć inaczej to że budzę się w domu a ostatnie co pamiętam to np. bar w innym mieście? Alkohol przywołuje i ułatwia przejście przez tunel kwantowy!

  Odpowiedz
 • Hmodzel (2014-03-21 12:47:08) #7999   ❗❗❗
  Nie łykam tego. Tzn, że gdyby nawet balon na prawdę wleciał do 1965 roku to jego przyrządy i tak powinny pokazywać kontinuum swojego czasu. Co innego, gdyby w tamtym wymiarze czas płynął inaczej (szybciej lub wolniej). Wtedy przyrządy pokazały by albo minimalny upływ czasu, albo np rok 2065 i cały sprzęt by się postarzał w 5 minut naszego czasu.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Anonim (2015-04-25 16:59:09) #12090   ❗❗❗   📧
  Ha ha ha. Jak ja widzę tego typu pseudonaukowe fora to aż mi się śmiać chce.
  Tunel Czasoprzestrzenny musi wytwarzać dużą grawitację, by załamać czasoprzestrzeń i żeby można było dostać się na drugi jego koniec. Tunele te działają w sferze naszego Wszechświata, nie stykają się z innymi wymiarami (bo takich nie ma, są tylko nasze 4). Taka grawitacja naturalnie rozerwałaby Ziemię. D.E.B.I.L.I.Z.M. W dodatku po pierwsze nie udowodniono ich istnienia a po drugie nie mogły by powstać w naturalnych warunkach. "Ktoś" musiał by je otworzyć, a są one bardzo niestabilne


  Odpowiedz
 • warning (2015-10-29 16:34:04) #13000   ❗❗❗
  czesc, wszyscy macie schizofrenię czy tylko część z was?

  Odpowiedz
 • Adam (2016-01-04 17:07:01) #13663   ❗❗❗
  Możliwe jestem ciekaw czemu amerykanie majom w tamtej strefie swoją bazę i czego tam pilnują? no czego pingwinów hm

  Odpowiedz
 • realista (2016-03-09 0:50:57) #14415   ❗❗❗
  Chronometr to zwykły zegarek, taki trochę dokładniejszy - mierzy tylko czas własny.
  Czas (i datę)można zsynchronizować zdalnie z GPS albo DCF77 ale te systemy jeszcze nie istniały w 1965r.

  Tym samym cała historyjka to ściema.


  Odpowiedz
 • Xiao7 (2017-10-24 14:06:52) #37450   ❗❗❗
  Niezły fejk. 1 Błąd, nie określono czy dotyczy to bieguna geograficznego (co sugeruje dołączona grafika) czy magnetycznego. 2 od roku 1957 dokładnie w miejscu bieguna geograficznego istnieje stacja badawcza "Amundsen-Scott South Pole Station". Dziwne że owi naukowcy co niby zatrzymali się koło bieguna nie widzieli stacji badawczej. Są dostępne filmy i zdjęcia z tej stacji i nie widać żadnych wirów. Do tego za odpowiednią opłatę można udać się do nich z wizytą nawet kilkudniową. 3 Brak danych na temat nazwy ekspedycji i/lub imion i nazwisk osób uczestniczących w takiej wyprawie. Co przy tego typu badaniach czy wyprawach jest bardzo ważne. 4 Nie ma żadnych, ale to żadnych informacji by jakakolwiek ekspedycja (też innych narodowości) tego dnia dotarła do bieguna magnetycznego. 5 Chronometr posiada napęd sprężynowy nie wskazuje dat tylko czas godzinowy z dokładnością do milisekund jeśli posiada taką opcję. 6 mowa o roku 1995 a w tym roku już były dostępne powszechnie aparaty fotograficzne i kamery. Ba 27 grudnia 1995 roku Marek Kamiński stanął na biegunie południowym i zrobił sobie piękne kolorowe fotki. I co? no i nie ma żadnego wiru na fotografiach... Dziwie się tylko że tyle ludzi potrafi uwierzyć w takie bzdury które można ławo sprawdzić samodzielnie.

  Odpowiedz
 • dfg (2019-04-02 18:46:33) #39375   ❗❗❗   📧
  ukonczycbieg.blogspot.com/2018/01/lew-judy-i-baranek-fundamentem-ziemi.html

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 66, obecna strona 2, ilość stron 2

<<< poprzednia [1] [2]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium