Dziwne Sny czy nieświadome Obee??

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Darkael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-03-23, 14:59

Dziwne Sny czy nieświadome Obee??

Post autor: Darkael »

Witam mam pewien problem a raczej moja dziewczyna. Od pewnego czasu ma dziwne sny, krąży po swoim pokoju/domu, wszystko widzi jak przez mgłę, nie widzi nigdzie swojego ciała jest świadoma że to nie jest sen. Równolegle obok tego występują sny we śnie, czasami zdarza się że nie wie czy się obudziła czy nie, próbowałem jej doradzić by się poruszyła aby się przebudzić lecz jak sama określiła "to nie jest takie proste". Jest tym faktem przerażona. Zwykle przed tym kręci się jej w głowie i łapie migrena. Stany takie napadają ja jedynie w jej domu gdy jest sama, nie występują gdy jest u mnie w domu lub gdy śpimy razem. Sam u niej miałem paraliż nad ranem (po kilku oddechach przeszedł lecz podejrzewam że to reakcja organizmu który paraliżuje organizm w trakcie snu) Jestem jedynie teoretykiem praktykowałem pobieżnie Tai-chi, Medytacje, czy widzenie aury, lecz w chwili obecnej zaprzestałem praktyk w tych sprawach jestem raczej teoretykiem lecz chciałbym jej jakoś pomóc i proszę o radę.Wygląda mi to na nieświadome wyjście z ciała lecz wole spytać....
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Dziwne Sny czy nieświadome Obee??

Post autor: Glazery »

Tak to wygląda. To jest OoBE. Niech koleżanka spróbuje medytacji przed snem. I po tej medytacji niech idzie spać. Migrena i kręcenie w głowie to jest ten znak, który potwierdza, że to odczucia poza ciałem. Niech może spróbuje zmienić miejsce łóżka. Tu proponowałbym jeszcze jakąś świecę zapachową lub bardzo dobrze wywietrzanie sypialni, ewentualnie kadzidełko cedrowe. Myślę, że pomoże. Dobrze też będzie oczyścić pomieszczenie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne Sny czy nieświadome Obee??

Post autor: Dagmara »

Glazery dobrze mówi, niech dziewczyna spróbuje zmienić miejsce łóżka, przestawi je gdzieś indziej i niech zobaczy, czy te dolegliwości dalej miewać będzie, być może w miejscu gdzie łóżko się znajduje przebiegają jakieś żyły wodne, które niekorzystnie wpływają na jej samopoczucie, oraz przebieg snu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”