Moje koszmary

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Morburg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-05-17, 04:39
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie
Komentarze: 1

Re: Moje koszmary

Post autor: Morburg »

Fakt horror by można było nakręcić mnie prześladuje jeden sen już chyba od kilku miesięcy
Otóż widzę piwnicę w moim domu wchodzę w pomieszczenie ujęte w niej jako suszarnia i widzę swoje ciało zwisające na sznurze sufitu a obok mnie mój syn także na postronku powieszony obok nas stoi moja żona i mówi w końcu Śpią i zawsze budzę się zlany zimnym potem co akurat mnie nie dziwi ale przeraża mnie to że powtarza się cały czas ten sam sen i nie jest uwarunkowane to oglądaniem telewizji ponieważ z kwestii pracy mam mało czasu . I wiecie co najlepsze jest w tym śnie ? Jest piękny słoneczny dzień przez okna w piwnicy widać że wiosna i te sznury brrr.
Awatar użytkownika
Priest
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2011-08-13, 13:53

Re: Moje koszmary

Post autor: Priest »

Mi zapadły w pamięci dwa sny bardzo realistyczne jeden z typu sf,goniły mnie kamienie ,ogromne gazy .


A drugi bardziej związany z ,,życiem ,,sąsiedzi zabili się w wypadku ,i po jakimś czasie byłem w szkole ,jakiejś klasie ,,w nocy,,słyszę ze ktoś schodzi po schodach z pierwszego piętra czyję że muszę uciekać niemogę się zdecydować czy wyjść oknem czy drzwiami, jedna decyduje się na drzwi wychodzę na korytarz patrzę a tam ,ta nieżyjąca sąsiadka ,zaczynam biec do drzwi wyjściowych z szkoły a ona za mną dopada mnie przed samymi drzwiami i wtedy się budzę ,sen trwał chyba z cztery lata ,oczywiście nie dzień w dzień .
Pookie
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-08-07, 18:36

Re: Moje koszmary

Post autor: Pookie »

Z bardziej przerażających snów jakie mi się śniły w ostatnim miesiącu to chyba najgorszy był ten w którym wyraźnie widziałam siebie jak śpię i w pewnym momencie poczułam że ktoś jest w pokoju obok. Za moment zaczęły się otwierać drzwi i jakaś morda taka straszna się z za nich wyłoniła :) Przy czym najgorsze było chyba to że jak się obudziłam to nie wiedziałam czy ten się już skończył czy ta morda znowu się pojawi :D Plus nie wiem czy to się kwalifikuje ale przez ostatni tydzień dzień po dniu śni mi się że ginę w katastrofie lotniczej a mianowicie że spada na mnie samolot. Oby to nie był sen proroczy ;)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Moje koszmary

Post autor: Vampirio »

rzez ostatni tydzień dzień po dniu śni mi się że ginę w katastrofie lotniczej a mianowicie że spada na mnie samolot.
:shock: A widziałeś oszukać przeznaczenie :P
Najstraszniejszy sen ,dla mnie, co ostatnio mi się śnił... Śniło mi się, że goni mnie bóbr a ja przed nim uciekałem pod górę.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”