wizje we snach i sny prorocze.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
deleteduser1

wizje we snach i sny prorocze.

Post autor: deleteduser1 »

Siemanko. Chcialem podzielic się z wami moimi snami. Wiele razy mialem sny prorocze- snili mi się nigdy nie widziani przeze mnie ludzie ktorych poznawalaem wrzeczywsitosci potem etc. spotaniczne i krotkie paralize i wyjscia z ciala. Aczkolwiek ktoregos dnia przytrafila mi się "wizja" we snie ktora się spelnila. Na pewno kazdy z was kojarzy sytacje z rozbitym samolotem z glowa panstwa.Katstrofa w Smolensku. Tamtej nocy snil mi się samolot i ludzie do niego wchodzacy.Byla tam tez kobieta o bordowych wlosach ktora nie wsiadla a machala reka na pozegnanie .Przebudzilem się i znow smaczenie zasnelem.Rano gdy wstalem dopiero się dowiedzialem o calym zajsciu z katastrofa lotnicza ktora zawladnela cala polska i swiatem.Zabilo mnie. Zrozumialem ze ten sen nie byl zwykly.Ciekawila mnie tylko jeszcze kobieta ktora machala.Ogladajac telewizje zoabczylem prezydentowa. Patrze a ona bordowe wlosy ma i zyje.No to ladnie se mysle. Wogole nie interesuje się sprawami polityki i wogole nie ogladam tv a jak juz to wcelach rozrywkowych i nie wiedzialem przed tym ze prezdent gdzies leci dopoki nie bylo wypadku i nie trabili o tej tragedi, bo mnie to wogole nie intersowalo i nadal nie intersuja sprawy polityczne:P
Chcialem się z wami tym podzielic i zapytac was co takie sny/wizje oznaczaja, czym moga byc i czy mieliscie kiedy podobnie?
Serdecznie pozdrawiam! :)
zupagus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-04-09, 13:26

Re: wizje we snach i sny prorocze.

Post autor: zupagus »

jak to kiedyś ktoś powiedział.
sen to przepowiednia życia dalszego tylko trzeba poczekać na jego spełnienie. więc może o to chodzi? :)
____________________________________________________________________________

przeżyłeś dziwną sytuację powiązaną ze zjawiskami paranormalnymi?
pisz na e-mail : zupagus@wp.pl
deleteduser1

Re: wizje we snach i sny prorocze.

Post autor: deleteduser1 »

no tak, ten sen mozna jako przepowienie zinterpretowac, niczym widzenie ks.Piotra w "Dziadach" A.Mickiewicza :P
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: wizje we snach i sny prorocze.

Post autor: Dagmara »

Witaj.
Tak zwane wizje prorocze parę osób na naszym forum również miewało, będziesz musiał troszkę poszperać i poczytać ;)

A co do samego snu o katastrofie, cóż akurat do tego podchodzę nie co sceptycznie, ponieważ sama przed owym zdarzeniem miałam dziwny sen o rozbijającym się o Kraków samolocie biało-czerwonym i spadającej wierzy przypominającej swym wyglądem koronę i z tego co mi wiadome niektóre osoby również podobne sny miały.
Także jak dla mnie to mógł być zwykły przypadek, ponieważ dużo ludzi miewa wizje senne o katastrofach, które jak wiadomo występują na całym świecie.
deleteduser1

Re: wizje we snach i sny prorocze.

Post autor: deleteduser1 »

No tak, moglbyc to czysty przypadek, tym bardziej ze np. ty tez mialas sen o "samolocie" i tak jak piszesz pewnie wielu ludzi mialo ,no ale zawsze dobrze się jest podzielic jakimis swoimi przezyciami z innymi. Dzieki za odpowiedzi :P
Awatar użytkownika
Priest
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2011-08-13, 13:53

Re: wizje we snach i sny prorocze.

Post autor: Priest »

zupagus pisze:jak to kiedyś ktoś powiedział.
sen to przepowiednia życia dalszego tylko trzeba poczekać na jego spełnienie. więc może o to chodzi? :)
____________________________________________________________________________

przeżyłeś dziwną sytuację powiązaną ze zjawiskami paranormalnymi?
pisz na e-mail : zupagus@wp.pl

Bardzo wątpliwa sprawa ,Kiedyś mi się śniło że kupel goni mnie po parku z bronią i strzela w głowę ,,mało prawdopodobne ,wiedząc jaki ma charakter ,,
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”