Czy to możliwe

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
maxmilk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-07-05, 17:25

Czy to możliwe

Post autor: maxmilk »

Dzień Dobry
Zarejestrowałem się tylko po to by się upewnić co do słuszności moich przypuszczeń. Mieliśmy problem z domofonem tzn że sam dzwonił mieszkamy na parterze i widzimy czy ktoś wchodzi czy wychodzi i czy przypadkiem ktoś się nie bawi ale nic w tym stylu.Zadzwoniliśmy do serwisu przyjechał i powiedział ze wszystko ok. W tym samym czasie były chłopak mojej siostry z którym była pare lat a którego rzuciła dla obecnego mojego szwagra zmarł w Anglii dowiedzieliśmy się o tym parę dni po dacie zgonu. Ten były chłopak mojej siostry wpadał do nas często w odwiedziny.Moja siostra jakiś czas temu wyprowadziła się a on zawsze o nią pytał itd. Jeszcze w czasie ostatniego urlopu miał do nas wpaść ale nie wypadało mu o już był zareczony i był w mieście ze swoją przyszłą żoną. Po pogrzebie domofon już nie dzwoni sam a mineło parę tygodni .Przy czym nikt nic nie reperował po prostu już przestał. Czy to mógł być duch chłopaka i czy teraz możemy mieć pewność ze nie bedzie nas odwiedzał ?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Czy to możliwe

Post autor: Ruskof »

Zwykly tymczasowy problem techniczny,gdyby to byl on to by wam spokoju nie dal :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Czy to możliwe

Post autor: FaKtoMaaN »

Stawiam na jakiegoś dowcipnisia.. dlatego wymontowałem u siebie domofon, i mam już spokój od 2 lat.. bo zdarzało się ze jest 3 w nocy a jakieś dziecko neo bawi się na dole domofonem, dzwoni i spieprza..
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Czy to możliwe

Post autor: Arek »

jakieś dziecko neo bawi się na dole domofonem, dzwoni i spieprza..
To byłem ja, jakieś 25 lat temu :lol:

maxmilk
Na pewno także uważasz że duchowi raczej nie trudno się dostać do jakiegoś pomieszczenia, raczej nie będzie potrzebował domofonu. Uważam że to raczej usterka lub dowcipnisie
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy to możliwe

Post autor: DanaS »

Poza tym nie sądzę, żeby jakiemukolwiek duchowi chcialo się aż z Anglii lecieć. Popieram teorię o usterce. To się zdarza. Są różne awarię domofonów, a koniec zjawisk po pogrzebie akurat jest zwykłym zbiegiem okoliczności.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Czy to możliwe

Post autor: Dagmara »

Kiedyś mój były miał troszeczkę podobny przypadek z tym że chodziło o dzwonek do drzwi, mimo tego patrzę na tego typu przypadki sceptycznym okiem (ooo młotek w moją stronę leci :P).
Awarie domofonów są różne, my również takowy mieliśmy, przyszli mechanicy i powiedzieli, że wszystko ok. a domofon przez 2 tygodnie sobie piszczał i to tak przeraźliwie, że szok.
Później drzwi same się otwierały, tak jakby cały czas ktoś w przycisk cisnął, przyszli kolejni mechanicy i stwierdzili usterkę w kabelkach ;)
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Czy to możliwe

Post autor: Monomagnum »

Poza tym nie sądzę, żeby jakiemukolwiek duchowi chcialo się aż z Anglii lecieć.
Zostawię to bez komentarza :shock:

Wracając do tematu, ja również myślę że to usterka. Poza tym jeśli chciał dać znaki na to że jest w pobliżu, na pewno zrobił by to w inny, wyraźniejszy sposób ;)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Czy to możliwe

Post autor: Chantelle »

My mielismy taki problem z alarmem , brr zawalu mozna dostac . Wlaczal się w nocy bez zadnego powodu , jeszcze wtedy kotow nie mielismy.
Na dol lecielismy z ciezkimi rzeczami w dloniach , a tam nikogo. Wylaczalismy i na gre spac, tylko zasnelismy , wlaczal się znowu :) Potem to minelo , do tej pory nie wiemy co to . Czasem wchodzily tam slimaki , ale to chyba nie mozliwe , zeby alarm je wylapywal :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Czy to możliwe

Post autor: Dagmara »

Chantelle jest to możliwę, z tego co słyszałam niektóre alarmy są bardzo wrażliwe nawet na najmniejszy ruch otoczenia...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Czy to możliwe

Post autor: Chantelle »

Ten co teraz mamy mam tak ustawiony, ze nie reaguje na koty wogole, ale tamten to nie my ustawialismy , wiec w sumie mozliwe.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Czy to możliwe

Post autor: Ignorant »

Logiczne też tak robiłem ;]
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy to możliwe

Post autor: DanaS »

Częstotliwość była zapewne uzależniona od ilości ludzi wracających z imprez. A tak na poważnie, to nie sądzę, żebyśmy się doczekali odpowiedzi bo autor posta już tu wieki nie zaglądał.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy to możliwe

Post autor: Darnok »

Racja. Temat zamykamy w takim razie.
Zablokowany

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”