Pomózcie mi potrzebuje waszej pomocy

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Chodzi mi o to, że wbrew naukom KK opętują istotki niższe np. ludzie nieżyjący o dosyć niskim poziomie rozwoju, a Szatan hmm... gdyby to jego zasługą było opętywanie każdego to egzorcyzmy naprawdę stały by się o wiele prostsze.
Asterot

Post autor: Asterot »

Nephesh pisze:ja doradzam z doświadczenia
...a to ci dopiero...
Nephesh pisze:a jeśli chodzi o egzorcyzmy to nie mam aż tak małego co może potwierdzić parę osób na tym forum.
I tutaj własnie jest pies pogrzebany, gdyż oni łykną wszystko co im dasz...
Kano

Post autor: Kano »

Zapomniałem dodać że najsłynniejsi egzorcysci świata twierdzą że duch musi uzyskac pozwolenie na wnikniecie do człowieka , albo cżłowiek musi byc pod wpływem narkotykow badz alkoholu , w moim przypadku tak nie było ja w ogole nie przepadałbym za alkoholem gdyby nie duch . Podczas wakacji juz po tych smiechach z zmarłych to chyba było coś zaczeło mnie szarpac za siłe i zygałem cały na siebie i się dusiłem nie mogłem złapac tlenu cos mna rzucało sceny jak z horroru , pozniej dzwonie do matki i mowie ze umieram miałem 13 lat wtedy chyba 6 lat temu to miało miejsce od tamtej pory to się pogłebiało , mysle ze jakby otoczenie zareagowało nie byłbym teraz w takim paskudnym stanie :|

[ Dodano: 2006-02-22, 20:38 ]
Musze isc do psychologa moze to ciut pomoze a i tak nie mam nic do stracenia ponieważ wszyscy moi znajomi są w zakładach , zachciało się żartów z zmarłych to teraz mamy :shock: jeżeli bym był Bogiem to bym ukarał jeszcze tych zmarłych , ponieważ to był jeden mały zart a oni nas o mało nie zabili , musi jakas sprawiedliowsc być ...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Wcześniej czy później będziesz musiał komuś zaufać Kano. Całkiem sam tego nie zwalczysz, pomóc Ci może tylko drugi człowiek. Musisz w to tylko uwierzyć - chociaż właśnie to jest najtrudniejsze.
V.

Post autor: V. »

Kano pisze:jeżeli bym był Bogiem to bym ukarał jeszcze tych zmarłych , ponieważ to był jeden mały zart a oni nas o mało nie zabili , musi jakas sprawiedliowsc być ...
Mógłbyś nie sugerować, że Bóg jest niesprawiedliwy?
Nephesh pisze: wbrew naukom KK opętują istotki niższe
Wbrew? według nauk KK opętuje tylko Szatan?
Asterot

Post autor: Asterot »

Ej stary, zadałem Ci pytanie ale najwyraźniej je olałeś...odpowiedz czy próbowałeś już zasięgnąc pomocu u księdza ??
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Asterot i tu rzecz :) ja coś umiem dać i zrobić ;) a Ty umiesz tylko tutaj jęczeć, a jeśli nie znasz kogoś to proszę nie wypowiadaj się na ten temat, bo mocno się kompromitujesz w tym momencie. A według nauk KK przynajmniej w większości przypadków jest to Szatan.
Asterot

Post autor: Asterot »

Nephesh pisze:Asterot i tu rzecz ja coś umiem dać i zrobić a Ty umiesz tylko tutaj jęczeć, a jeśli nie znasz kogoś to proszę nie wypowiadaj się na ten temat, bo mocno się kompromitujesz w tym momencie. A według nauk KK przynajmniej w większości przypadków jest to Szatan.
Dobrze chociaż ze profesionalista Mu pomoże. Wiesz...poćwicze sobie na tobie i sprawdzimy jaki doświadczony jesteś ;-)
Kano

Post autor: Kano »

V. pisze: Mógłbyś nie sugerować, że Bóg jest niesprawiedliwy?
Nic takiego nie sugeruje , dał nam wolną wole i nie zrobi mi przysługi niestety i nie wezmnie tej larwy do siebie :| Raz powiedziałem żeby mnie stąd wział to o mało mnie piorun nie zabił , od tamtej pory siedze cicho , lepiej " Taty " nie draznic :|

[ Dodano: 2006-02-23, 18:54 ]
Asterot pisze:Ej stary, zadałem Ci pytanie ale najwyraźniej je olałeś...odpowiedz czy próbowałeś już zasięgnąc pomocu u księdza ??
Kolega próbował w takim stanie jak ja , ksiadz go odesłał bo powiedzieli ze czyms takim się nie zajmują :| ksieza nie maja o tym pojecia
V.

Post autor: V. »

Skąd jesteś? Mogę Ci dać namiary na egzorcystę. Zwykli księża rzeczywiście nie wiele mogą pomóc.
Kano pisze: nie zrobi mi przysługi niestety i nie wezmnie tej larwy do siebie
Tak by było za prosto, jeżeli te larwy nie są karą za coś, to jesteś elementem boskiego planu (vide np. "Egzorcyzmy Emily Rose")
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Super. Zatem człowiek cierpi bo bóg traktuje go jak przedmiot ? Tak ma wyglądać boska sprawiedliwość ?
Kano, nie słuchaj ich. Porozmawiaj z kimś komu ufasz, Łyknij coś na sen - wyśpij się, wyjdź na świeże powietrze. Nie jesteś wcale opętany.
V.

Post autor: V. »

Spock pisze:nie słuchaj ich
Może sam zadecyduje kogo słuchać
Spock pisze:Nie jesteś wcale opętany.
Tego mu nie wmawiam.
Spock pisze:Tak ma wyglądać boska sprawiedliwość ?
Nie Tobie Boga osądzać.
Asterot

Post autor: Asterot »

Spock pisze:Kano, nie słuchaj ich. Porozmawiaj z kimś komu ufasz, Łyknij coś na sen - wyśpij się, wyjdź na świeże powietrze. Nie jesteś wcale opętany.
Najlepiej psychotropa ;-) A, i nie zapomnij wyjśc w nocy !!
Nephesh

Post autor: Nephesh »

O tak... wtedy zobaczysz świat oczyma Asterota ;) ale widać nie jest to najgorsze hehs.
Kano

Post autor: Kano »

V. pisze:Skąd jesteś? Mogę Ci dać namiary na egzorcystę. Zwykli księża rzeczywiście nie wiele mogą pomóc.
Kano pisze: nie zrobi mi przysługi niestety i nie wezmnie tej larwy do siebie
Tak by było za prosto, jeżeli te larwy nie są karą za coś, to jesteś elementem boskiego planu (vide np. "Egzorcyzmy Emily Rose")

Własnie jak kiedyś zadałe pytanie do swojego wyzszego ja , lub czegos innego uzyskałem taka odpowiedz ze to by było za proste , moze Bóg wystawił ludzi na próbe , i bedzie za te przezycie //prezent

Jakby interpretować biblie to by się doszło do wniosku ze Ci co przetrwaja do konca zostaną zbawieni :? pogubiłem się w tym wszystkim

W Marcu zaczne intensywną prace nad swoja osoba , 0 uzywek modlitwa itp... w koncu larwie się znudzi i zacznie ze mna współpracowac bo ona się meczy to moje ciało a ona nie ma w nim ruchu , nierozumiem tylko po cholere chce mnie głupia doprowadzic do samobojstwa zamiast odejsc w jakis inny sposob wie ktos jak to larwie uswiadomic ?

[ Dodano: 2006-02-24, 12:41 ]
Mamba coś mowiła o jakims zabezpieczeniu , dzisiaj z nia pogadam na ten temat :)
V.

Post autor: V. »

Kano pisze:i bedzie za te przezycie
Widzę, że wiesz, do czego zmierzałem.
Kano

Post autor: Kano »

V. pisze:
Kano pisze:i bedzie za te przezycie
Widzę, że wiesz, do czego zmierzałem.

Nie chce nic sugerować ale to mi się wydaje dziwne troche z tymi duchami :| raz spałem i widziałem białą mgłę nad ziemią tkzw. plage duchow na niej napis 144 000 , może ja zgłupiałem do reszty moze juz demony gromadza ludzi na ten boj ostateczny , teraz moim jedynym celem jest przetrwanie i w miedzyczasie robienie tego co lubie czyli zabawa w hazard ale za własne pieniadze , troche ciezko bedzie juz mnie ciagnie do alkohou ale wytrzymam //tak dzisiaj w nocy miałem horror prawdziwy zobaczymy jak bedzie tej nocy :hm:
Spooky

Post autor: Spooky »

Kano pisze:widziałem białą mgłę nad ziemią tkzw. plage duchow
tzn. mgłę czy plagę duchów? bo jak pewnie wiesz mgła to takie zjawisko atmosferyczne, tzn. wilgotne, zagęszczone powietrze (jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi)
Kano pisze:na niej napis 144 000
dlaczego 144 000?
Kano pisze:teraz moim jedynym celem jest przetrwanie i w miedzyczasie robienie tego co lubie czyli zabawa w hazard ale za własne pieniadze
Czyli twoim sposobem na przetrwanie jest zabawa w hazard? Nie wydaje mi się że możesz dzięki temu prztrwać, co najwyżej uciec od czegoś.
Kano pisze:troche ciezko bedzie juz mnie ciagnie do alkohou ale wytrzymam
Twoi rodzice wiedzą że pijesz? Może sami piją?
V.

Post autor: V. »

Spooky pisze:jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi
Eee, chyba się mylisz... Jakby to była normalna mgła to myślę, że Kano oszczędziłby nam opisów przyrody...
Spooky pisze:Czyli twoim sposobem na przetrwanie jest zabawa w hazard
A dlaczego nie? Byłeś kiedyś w takiej sytuacji? Skąd wiesz jak SAM byś się zachował?
Twoi rodzice wiedzą że pijesz? Może sami piją?
Darowałbyś se... Cios poniżej pasa.
Spooky

Post autor: Spooky »

V. pisze:Spooky napisał/a:
Czyli twoim sposobem na przetrwanie jest zabawa w hazard

A dlaczego nie? Byłeś kiedyś w takiej sytuacji? Skąd wiesz jak SAM byś się zachował?
To pytanie nie było do Ciebie, tylko do Kano. Więc się nie odzywaj proszę. Tym bardziej, iż nie rozumiesz do czego zmierzam.

V. pisze:Cytat:
Twoi rodzice wiedzą że pijesz? Może sami piją?

Darowałbyś se... Cios poniżej pasa.
P/W. Zwykłe pytanie a w psychologii nazywa się to wywiad.

Kano

Powinieneś się udać do psychologa i z nim poważnie porozmawiać, powiedzieć o swoich dolegliwościach żołądka, koszmarach nocnych, swoich wierzeniach na ich temat, wierze w Boga Ojca, i o tym, że "umierasz". Więc umierasz już od 6 lat? Ja od 23 prawie i żyję. Każdy kiedyś umiera, nie przejmuj się. Zresztą Tobie nie o to chodzi, prawda?
Jeśli chcesz to mogę z Tobą porozmawiać. Uprzedam że psychologiem nie jestem, ale moja mama ukończyła podobny kierunek a ja sam się tym bardzo interesuję. Czekam na odzew. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”