Seks astralny

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

Hmm ... Tak sobie teraz myśle czy sex astralny jest możliwy z osobąktórej się niezna fizycznie i nigdy nie spotkało . Jeżeli chodzi o wykożystywanie przez demony i inne stworki to raczej podziękuje :] ... Niewiem możliwe że tego doświadczyłem , trudno mi teraz powiedzieć , ale w sytuacjach o jakie miałem [że czułem jak coś mnie trzyma i niemoge się wyrwać] raczej odczówałem gniew niż przyjemność . Z drugiej strony to nadal niewiem czy to była próba wykorzystania przez cuś , czy wizja , czy wstęp do OOBE .
Gość

Post autor: Gość »

Sodomia i Gomoriia jak to mówi znana mi Dewotka... Temat ciekawy, ale jednak wole prawdziwy seks z kochaną i kochającą mnie kobietą (chwilowo brak :( nie to co za młodu :) )Ten wasz sex astralny to ja uważam za zboczenie a nawet gwałt i kropka. :)
Usunięto użytkownika 2401

Post autor: Usunięto użytkownika 2401 »

Ja tak samo. To że jest przyjemnie to nie znaczy że trzeba to robić. To jest dobre wyjście dla tych co się nie uśmiechają i nie mają charyzmy co jest równoznaczne z brakiem powodzenia :)
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

To jest dobre wyjście dla tych co się nie uśmiechają i nie mają charyzmy co jest równoznaczne z brakiem powodzenia
Tacy już dawno odkryli do czego nadają się jeszcze przednie kończyny zakończone chwytnymi dłońmi :P Po co jeszcze udziwniać jakimiś astralami
sodia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-05-08, 14:31
Lokalizacja: google

Post autor: sodia »

Mam pytanko ... czy jest możliwe aby osoba przychodząca do nas "objawiała" się pod postacią kogoś innego np. mężczyzna pod postacią kobiety??
PRRIT
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-12-12, 20:40
Lokalizacja: SOP

Post autor: PRRIT »

Sodia Może tak być na przykład w przypadku Sukkubów. Z tego co wiem, i one i Inkuby mają na początku postać "męską", ale Sukkuby zmieniają "elementy postaci" tak, żeby były bardziej kobietami. Na swoje potrzeby, oczywiście. ;3

PS: Czytałam gdzieś w poprzednim poście, że Sukkub czy Inkub jest rzeczą przyjemną...Zazwyczaj to one raczej gwałcą. Przy czym gwałt ten w ich wypadku jest naprawdę nieprzyjemną "rzeczą".
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Seks astralny

Post autor: asto »

Mam pytanie..
Czy seks astralny uwazany jest tylko w przypadku LD lub OOBE??
Czy jak mam zwykly sen (bez świadomości) i śni mi się, że uprawiam seks to czy jest to seks astralny ?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Seks astralny

Post autor: Sothis »

Masz jakieś kłopoty na tym tle, bo ciągle rozprawiasz tu o seksie? Sugerowałbym wizytę lekarską.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Seks astralny

Post autor: Spock »

Lekarz tu nie pomoże, już prędzej lekarka
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

Oj tam, czepiacie się xD Chłopak jest po prostu ciekawy xD

Moim zdaniem, jak się ma sen z seksem w roli głównej, to też się w jakiś sposób "uprawia" w astralu. Ale jak to DOKŁADNIE się odbywa, tego nie wiem.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Seks astralny

Post autor: Spock »

No jak to jak ? Czego was uczą w tych szkołach... ?

Wyobraź sobie że jest pan truteń i pani pszczoła. Jeśli pan truteń i pani pszczoła bardzo się lubią, to wtedy są małe pszczółki.

Z ludźmi jest tak samo, a nawet bardziej.
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

Spock, bardzo to... uprościłeś xD

Ale masz racje, z ludźmi jest jeszcze bardziej; prawdopodobnie dlatego, a może raczej WŁAŚNIE dlatego, że ludzie uprawiają seks nie z konieczności, lecz dla czystej przyjemności(?). Choć może to dobrze, że nie chodzi tutaj TYLKO o prawa natury; w końcu co by było, gdyby nieznani sobie ludzie zaczeli się tarzać na ulicy, niczym zwierzęta w rui? ^^

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Seks astralny

Post autor: Spock »

By sobie poobijali łokcie i kolana.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Seks astralny

Post autor: cleric »

Spock, rządzisz :D
czlowiek po to ma rozum i przyjemnosc z seksu zeby go dla tej przyjemnosci uprawiac :] seks z koniecznosci to brzmi troche.. katolicko
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

Taaa, i dlatego nie powinno się uprawiać seksu astralnego. Z tego nic nie wynika, więc jest bardzo... niereligijnie xD

Swoją drogą cleric ma rację, świetny tekst xD
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Seks astralny

Post autor: cleric »

ale np nie istnieje ryzyko chorób albo ciazy :] no i co z tego ze niereligijne jakos mnie to kompletnie nie rusza?
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

wiesz? mnie też nie...

Ale mnie jakoś "te rzeczy" nigdy specjalnie nie pociagały, wiec moje zdanie jest jakoś... mniej istotne
Tym bardziej, że zbyt "chrześcijańska" też nie jestem ;]

Poza tym, właśnie o ta ciąże się rozchodzi. Wedłóg religi- tylko temu przyświecają... e...

Straciłam wontek. W każdym razie chodzi mi o to, że SEKS JEST ZŁY, jeśli uprawia się go z innych powodów jak potomstwo.

W takim razie, patrząc na to od tej strony: po co Bóg stworzył pożadanie?

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”