Zdjęcie z Cmentarza!!

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Widze, masz inny tok myślenia, dlatego, że, nikt nie wie do końca jak wyglądają duchy(nie do końca, bo jednak zdjęcia są), nikt nie wie czy są przeźroczyste w świetle czy jak..., nikt nie wie tak naprawde czy to są rzeczywiście zmarli...no może niektórzy tak sądzą, ale przeciez naprawde nie wiadomo, a co do porozumiewania się, kto wie może one nas w ogole nie widzą, zbyt mało wiemy o tych zjawiskach żeby się wypowiadać z taką dokładnością jak to opowiada ewusia(oczywiscie, szacunek), ale pamiętajmy że to są tylko rozmyślania na ten temat! Więc nie zagłębiajmy się w temat, jak one wyglądają i czemu do nas nic nie mówią(przypomniało mi się jak to na jakims forum o paranormalnych zjawiskach, w dziale UFO podali dokładne rasy kosmitów! :D)
Ostatnio zmieniony 2007-05-29, 15:39 przez Kazzone, łącznie zmieniany 1 raz.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

No ciekawe, ciekawe, takie ...ciekawe, że aż praktycznie nie moge za bardzo uwierzyć, i tu leży problem, dlaczego? A bo nie mam dowodów, cuż taki jestem że musze mieć dowód nawet jeśli podejżewam że mówi ta osoba prawde(w tym przypadku Ewusia)
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Nawiązując jeszcze do kształtu duchów-zgodzę się z Kazzone. Myślę, że nie do końca możemy określić kształt duchów. Poza tym- w tej sytuacji, byłabym skłonna przychylić się do teorii o parze lub dymie...Choć, z drugiej strony, każdy widzi to, co chce. :D
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Lub my ich widzimy jak oni chcą, kto wie czy to duch Heńka bo tak wygląda, lub tak stara się nam pokazać, może to postać z innego wymiaru wyśmiewająca się ze śmierci przykładowego Heńka.
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Być może...zawsze można urządzić seans i się dowiedzieć :P:P:P:P Jednak ja zdania nie zmienię- wg mnie to po prostu mgła lub para wodna...
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

według mnie nic specjalnego - zwykła mgła...mam takich zdjęć całą szafę..
Gość

Post autor: Gość »

xXx podaj mi definicje ,,przypadku,, bo dla mnie to nie ma czegoś takiego jak ,,przypadek,, po prostu nie ma i na tym się kończy logika,albo coś jest albo czegoś nie ma i tyle,ale nie przypadek,bo co ma być to będzie.
Gość

Post autor: Gość »

dobra nic,co ja mam Ci wyjaśnić ? toć jasno napisałem, kontynuuj temat pozdro
Mieiu644
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2010-08-20, 15:15

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: Mieiu644 »

ja widzę tam siedzącego siadem krzyżowym bokiem do nas z karabinem z pustą kolbą żołnierza a za nim pies może mnie ponosi ale ja to widze
Ostatnio zmieniony 2010-08-20, 21:14 przez Mieiu644, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: siloam »

"Sama sobie niedowierzałam...ale jestem osobą bardzo wierzącą od zawsze-widać bylam przygotowywana porzez takie sytuacje do nauki odprowadzania."
W co/kogo wierzącą? Medium potrzebne? Niby do czego potrzebne? :|
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: DanaS »

Czy tylko mi się wydaje czy na tych zdjęciach NAPRAWDĘ NIC NIE MA? To zwykłe rozmazanie, obłok, mgła, nawet owad w locie mógł rozmyć obraz. Ale żeby żołnierz i pies? Za dużo czterech pancernych i psa. Zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: Dagmara »

DanaS nie tylko Tobie się tak wydaje, bo ja również tam nic interesującego nie dostrzegam ;]
Awatar użytkownika
desu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2010-07-29, 18:20
Lokalizacja: Krosno
Komentarze: 1

Re: Zdjęcie z Cmentarza!!

Post autor: desu »

Reszta ma racje. To to nie są żadne duchy. Czysty przypadek. Nie wszystko co wydaje się dziwne jest duchem czy czymś podobnym.
PS: Jakie ja mam dziwne skojarzenia (jedno z miejsc zaznaczonych)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”