Rytuał oczyszczenia

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Ano to dobrze :) rozsadny jestem rycie run jest w sumie dla mnie rytem nawet, nie jakas powierzchowna czynnoscia, najpierw postudiuje dokladnie znaczenie kazdej runy zanim jej uzyje... btw caly bajzelz rytami szykuje się na niedziele wieczorem :)


A wlasnie... chce zrobic ukochanej jakis sigil,amulet czy talizman na imieniny... znacie jakis skrypcik?

I jeszcze: mam bardzo ladna kore (chyba) debowa... czy się nada? znalazlem, nie zerwalem.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

1. Moze się jakis skrypt znajdzie, ale to zalezy od tego, co chcialbys w nim zawzec.
2. Dąb (energie ogolne - do czego się najlepiej nadaje): moc, odwaga, godnosc, dostojnosc, szlachetnosc, duchowosc, madrosc, niesmiertelnosc, dlugowiecznosc, cierpliwosc. (np, jesli jestes strachliwym narwancem bojacym się o swoje zycie, to dab bedzie ok. :P )
3. Jest jeszcze jedna rzecz (niebezpieczna) w zw. z runami. czasami mozna "przesadzic" z jakas i w tedy mamy "nadwyzki" energetyczne (energii, jaka reprezentuje ta runa). ja wiem, ze od przybytku glowa nie boli... ale co za duzo, to nie zdrowo :P np. fehu (pierwsza runa) jest bardzo duzym nosnikiem energii. jesli ktos jest "niemrawy", maloenergiczny, moze mu się przydac odrobin mocy fehu, ale jesli ktos przesadzi, stanie się nerwowy, nadpobudliwy itp.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

a mogłabyś mi coś powiedzieć o wierzbie, Kuro ? :)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Hmm tak w ogole... to nie wiem czy jest sens zaczynac z runami... Gadam sobie z magami... wszyscy po dwoch latac hstwierdzili ze magia run jest srednio skuteczna... Za to ja sklaniam się w strone chaosu...
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Hmm, mi osobiście istota run bardzo odpowiada... Od chaosu odpycha mnie kilka rzeczy. Np. ładowanie sigili energią... odbywa się to w dość drastyczny sposób :neutral:
to jest fragment wypowiedzi pewnego Thelemity (z innego forum) a propos ładowania sigila energią : "IV. W pewnym momencie zaczniesz już powoli odczuwać dość mocno brak świeżego powietrza w płucach. Poczekaj jak najdłużej, np. do momentu lekkich drgnięć twojego gardła. Wtedy wypuść powietrze i w tym samym momencie wyobraź sobie że twój sigil wybucha energią. Najlepiej jeśli nie będziesz patrzył się na sygil. Stało się. "

hmm :roll:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Racja nie jest to mile :) w ogole techniki chaotyczne/thelemiczne sa cholerine niebezpieczne i czasem bolesne... ale cholera jakie skuteczne... ale trzeba miec spora praktyke... I wiedzie... Ja gromadze to drugie i zaczynam praktyke z energia co jest wazne;]
Maeveen

Post autor: Maeveen »

No tak, skutecznoœć jest faktycznie zadziwiajšca :wink:
ale ja jednak mimo wszystko najpierw sprobuję z runami , a o magii chaosu bede na razie zdobywać tylko czysto teoretycznš wiedzę :wink:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Tez tak mysle... JEszcze co do chaosu to zarabista jest sama ideologia i filozofia... Ale to nie ten temat :) chaos to jest raczej dla facetow albo dla twardych bab :D reszcie pozostawiamy Wicce i tego typu pierdolki ;)
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Jak to mowia, "dal kazdego cos milego"
Maeveen, o wierzbie napisalam ci w drugim topiku (a raczej napisalam, ze nie wiele moge napisac :? )
nie wiem jak skuteczna jest magiia chaosu 9bo ja jednak sklaniam się do bardziej upozadkowanego swiata), ale moim zdaniem, magja siwec jest bardzo skuteczna
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

ze tak powiem chaos nie jest taki chaotyczny jakby się moglo wydawac :D tu chodzi raczej o uswiadomienie sobie chaosu i kontrolowanie go, wykorzystywanie dla siebie, a jesli chodzi o ideologie to taki okultystyczny, bardziej wyrafinowany i bez pewnego nazewnictwa satanizm ;]
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

ale ja jestm z natury swojej dobra :D i nie chce sobie nic/nikogo czynic podwladnym... ja tam wole... wspolprace, kooperacje itp. ja poprosze ogien zeby mi pomogl...(poprosze=przywolam jego moc)i zobaczymy co się da zrobic. a nawet jesli nie wyjdzie, to znaczy, ze tak mialo byc, alebo ze ja po prostu rezultatow nie widze
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Post autor: dakini »

Villemo pisze:
(na takim najprostrzym przykładzie)
chcesz sobie wyryć rune na kubku z którego będziesz rano pić kawe, żeby cie rozbudzało dawało energie na cały dzień, ale jak wyryjesz niewłaściwą rune to prędzej wrzodów albo czegoś tam dostaniesz na żołądku niż to cie podudzi :razz:

no drugie zagrożenie:
ktoś cie może bardzo nie lubić i użyć run przeciw tobie
Dopiero teraz to znalazłam i.... zabieram głos :568:

Na ile się znam na magii ( a uprawiam ją od tysięcy lat :572: ) rzeczy mają taka wartość, jaką im nada nasze przekonanie.
Jestem PRZEKONANA, że poranna kawa stawia mnie na nogi i stawia!!!! (bez run)
Jeżeli jestem przekonana, ze ktoś mi może zaszkodzic ( przy pomocy m.in. run) to dopóki mam PROGRAM, że zasługuję na karę (jestem niedobra, grzeszna itd itp) - to mozna mi zaszkodzic na wiele sposobów, a szkodzę tak naprawdę sama sobie, bo... zasługuję na karę lub.... conajmniej ... brak dobra.

A więc zamiast bać się run, "złego oka", klątwy, porannej "dołującej" kawy :D itd itp ROZPOZNAJĘ i OCZYSZCZAM PROGRAMY.

Podam makabryczny, aczkolwiek prawdziwy przykład działania przekonania:
skazańcom na śmierć w pewnym dalekowschodnim kraju pozwolono "wybrać" karę śmierci - szubienica, rozstrzelanie lub... przecięcie (w znieczuleniu) tętnicy szyjnej i (bezbolesne) wykrwawienie. Niektórym skazańcom zamiast przecinać tętnicę upozorowano przecięcie i obficie broczono cieczą, którą skazany uważał za krew (zawiązano im oczy). Każdy z nich ZMARŁ w czasie, w którym zmarłby, gdyby faktycznie przecięto mu tętnicę. NIE MIAŁ/MIELI PRAWA UMRZEĆ!!!!!! Przeciez NIC się nie stało - oprócz PRZEKONANIA, że zaraz umrą z wykrwawienia.

Uff!... no to tyle by bylo na razie :-)
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Tak, ja tez znam ten schemat . to się nazywa afirmacja. kiedy nasza wiara/przekonania "czynia cuda", a to to tak na prawde niezglebiona sila naszego umyslu. :D

Dzieki afirmacji mozemy zmieniac i ksztaltowac nasza zeczywistosc, przez zmiane naszego nastawienia do niej.

Ale tym tez jest dla mnie magia. znaczy... jesli nie wierze, ze ten ryt mi na prawde pomoze, to choc bylby nie wiem jak potezny i wyszukany, to i tak g...(uzik) da.

Bo to przeciez nasza wiata czyni cuda ;)
tifereth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2005-05-21, 00:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tifereth »

Taaa....Trzeba wierzyć w cuda na pewno się uda!-moje życiowe motto :D
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

Fenikcie, ja wrócę do tematu....

jesli chodzi o rytułał oczyszczenia to starczy np. woda.... uziemienie i pozbycie się złej energii... to wszystko.... jeśli się chce i wierzy to cholernie proste.....
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Post autor: dakini »

I tak i nie... :D (mowa o wmawianiu sobie)
Jesteśmy połączeni ze sobą i w polu umysłu globalnego jest juz "zapisane", że runy tak, a tak działają. Więc, gdy podłączam się do tej wiedzy (czyli inaczej - idę wykąpać się w innym jeziorze niż dotychczas :grin: ) - wiara tych innych, którzy wierza w runy udziela się i mnie. Udzielanie to jest proporcjonalne do mojej otwartości na przyjęcie tej prawdy. A przeciez interesując się runami mamy pewna otwartość, bo gdyby nie - to właśnie pili byśmy piwo i oglądali mecz na kanale sportowym ( sorry Winetou za to piwo i mecz :P )

:)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Daikini ma 100%racji :)
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Post autor: dakini »

:grin: :grin: :grin:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”