Zdjęcie z Cmentarza!!

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Duchy nie układają się w kształt człowieka :)
Ja zamiast psa widzę starca ;P a zamiast żołnierza - ufo :D pozatym bardzo prawdopodobne właśnie, że to jest para wydychana przez fotografującego.

Pojaśniłem i zmniejszyłem. Zobaczcie sobie :)
www.stgclan.f2z.avx.pl/obraz.jpg
www.stgclan.f2z.avx.pl/obraz2.jpg
Yoren
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2005-11-03, 17:03
Lokalizacja: Tarnowitz

Post autor: Yoren »

Dziwne, po co ktoś robi zdjęcie pustej przestrzeni?
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Post autor: pirania »

popierwsze duchy a zjawy to tosamo tylko ze tzn. przezwas zjawy to duchy w ruchu a po drugie to ciekawe ze para z ust lup jakis dymek przyja jaki kolwiek krztaut moze najpierw nattym się zastanowice co ?? a pozatym poco uczestniczycie na takim forum skoro w nic niewierzycie tylko prubujecie wymyslic jakies banalne wytlumaczenia tylko po to zeby nie dopuscic do siebie mysli ze to faktycznie zjawisko paranormalne
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

To, że coś przypomina cośtam to w głównej mierze dzieki wyobraźni patrzącego, szczególnie jeżeli kilka innych osób powie, że coś widzi. Ktoś powie, że gdzieś w ciemnym kącie zdjęcia zobaczył czaszkę to inne osoby patrzące w tamto miejsce dostają dopał wyobraźni i też to widzą.

To przypomina coś, a nie tym jest.

A co do tego, że uczestniczymy w takim forum a próbujemy wytłumaczyć coś najpierw racjonalnie a później dopiero dobieramy coraz bardziej nienormalne wytłumaczenia to myślę, że to jednak jest lepsze podejsćie niż bezgraniczna wiara w paranormalnośc niektórych zjawisk. Przyjdzie ktoś kto się bardziej zna i sru, robi się gupio jednak :P
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Post autor: pirania »

moze i masz racje z ta wyobraznia ale ja szczerze mówiac popatrzylam najpierw na zdjecie a potem przecztalam post . a tak pozatym to mi się wydaje ze jest tam tylko jeden krztalt który najpierw byl okreslony jako glowa psa a puzniej jako twarz starca a tam na dole to raczej nieprzypomina nic wiec ARTURVONFORNAL mozesz miec racje z ta wyobraznia ale dlaczego wszyscy odrazu wykluczaja to ze naprawde moze byc to duch lub zjawa?
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

pirania pisze:ale dlaczego wszyscy odrazu wykluczaja to ze naprawde moze byc to duch lub zjawa?
Ponieważ takie zjawisko nie jest niczym niesamowitym i można je bez problemu wytłumaczyć nie mieszając do tego zjawisk paranormlanych. Sądząc po zdjęciu, a konkretnie po ubraniach osób na nim wnioskuje, że było wtedy raczej chłodno. Zrobienie tego zdjęcia w nocy było możliwe tylko z lampą błyskową. Gdy jest chłodno przy oddychaniu z ust leci para wodna. Aparat uchwycił więc jedynie widok pary wydzielanej przez robiącego zdjęcie :P
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Post autor: pirania »

enlil moze masz racje ale zastanów się nadtym ze jezeli naprawde jest tak ze tylko na tym jednym zdjeciu posrud 100 jest takie cos to jest troszke dziwne zwlaszcze iz ulozylo się to w jakis ''wzorek'' ale niewykluczam tego ze moze akurat tylko przy tym zdjeciu fotgraf wlasnie w tym momencie wydychal powietrze
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

heh, nie wiem może to was nie obchodzi, ale ja akurat tam zauważyłem w jednym miejscu coś jak znak- Ying Yang :) oczywiście po zwiększeniu kontrastu ;)
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Ciekawe zdjęcie:) Też słyszałam, że na cmentarzu można sfotografować duchy.. ale sama nie wiem, w końcu większość zdjęć to podróby:] Ale to mi na przypadek raczej nie wygląda ;]
Assassinio pisze:ale ja akurat tam zauważyłem w jednym miejscu coś jak znak- Ying Yang
Tam po lewej nad "żołnierzem"?? :roll:
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Cogito pisze:na cmentarzu jest raczej spokojnie i że tam duchów raczej nie ma (no chyba ze to jest jakis zniszczony cmentarz
dokładnie.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Zobacz na date tematu, pewnie koleś co go załozył już nie odwiedza naszego forum pewnie ;)
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Ostatnio gdy z kolegom szukałem wrażeń na cmentarzu gdy było ciemno i dosyć ciepło... w pewnym momencie zrobiło mi się BARDZO zimno i dostałem "gęsiej skórki", trwało to ok. do 10 sek., gdy to przeszło znowu czułem że mi ciepło...dziwne... szkoda że cyfrówki nie miałem wtedy na cmentarzu :<

Dodam, że z punktu RELIGIJNEGO na cmentarzu jednak nie powinno być "zaginionych dusz" ponieważ, cmentarz to poświęcona ziemia... ale ja jednak do końca wierzącym nie jestem
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

ewusia pisze:niewątpliwie jest ziemią świętą.Ale duchy, po niej nie chodzą a unoszą się,
Tego niewie nikt, a nie patrzmy na duchy "Kacperkowo" podobne bo to tylko brednie ;), duzhy np wedłóg mnie, chodzą normalnie, nie unoszą się wcale ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”