duchy

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
KachaBluu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-20, 03:05

Re: duchy

Post autor: KachaBluu »

Hmmm... Nie wiem skąd są duchy, czego chcą, ani nic takiego. Wiem tylko tyle, ile widziałam, a widziałam, że mają świadomość otoczenia i szukają kontaktu. Wzbudzić strach mogą przy pierwszych kilku spotkaniach, to naturalne, później można przywyknąć. Nie wiem, czy mogą szkodzić, w każdym razie nie widziałam, żeby próbowały. Raz lampka taka mała, na biurko, typowa, z rurką do zginania, obróciła się w przeciwną stronę tak po prostu, albo kołdra wyszarpnęła się "sama" na podłogę. Więc możliwe, że widać je lub nie widać, nie mogę stwierdzić od czego to zależy. A kiedy już widziałam ducha jako osobę to nie mówią i nie ruszają przedmiotów, najwyżej uśmiechają się, rozglądają, podchodzą i ewentualnie mogą dotknąć ciebie, nie wiem w jakim celu, bo zwykle wtedy panikuję (no bo bez przesady, co nie?). Wciąż żyję, więc nie mają chyba złych zamiarów. W dodatku nie są to tylko ludzie, widziałam psy, konia i kota. Co do demonów. Spotkałam się także ze zjawiskiem demona/diabła (hgw), oraz tymi całymi "cienistymi osobami", czy jak im tam, więc myślę, że duchy to nie jest to samo.

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”