Demony

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Skoro wciąż to masz, to radze ci iść z tym do lekarza. Może masz chore stawy?
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Wiesz to mogło się pogorszyć właśnie z powodu bycia w trasie. Wiesz jak jedziesz samochodem to trzesie i mogło ci się przez to pogorszyć.
Synek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2005-08-12, 18:12

Post autor: Synek »

Mam takie pytanie: znacie moze jakies sposoby na wezwanie Aniola.....skora da się wezwac Demona to chyba anialo tez się da. Pytam z ciekawosci .
Maeveen

Post autor: Maeveen »

z wszelkimi pytaniami i watpliwosciami dotyczacymi aniołów zapraszam do tego tematu :wink:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ja nie mam zdania, bo o tym nie słyszałem... ale napisz, co wiesz, z chęcią poczytam... :wink:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ja akurat nie wiem, czy demony mogą nauczyć jakiegoś języka, ale zapewne znają wszystkie języki tego świata. Chociaż poniekąd wydaje mi się, że tak naprawdę wszystko jest możliwe, ale trzeba się później liczyć z odpowiednimi konsekwencjami. :roll:
Slavonic Pride
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-04, 15:01
Lokalizacja: Różnie bywa

Post autor: Slavonic Pride »

Mesyj pisze:A co sądzicie o umiejętnościach demonów goetyjskich typu: budowanie wież ,nauczanie języków ,dostarczanie broni?
Myślę ze 1 i 3 mozna zrozumiec jako (odpowiednio)dostarczanie ochrony rozkazującemu i dostarczanie środków bojowych (niekoniecznie fizycznych)

ale to tylko moja wlasna interpretacja.Radziłbym znalezienie tablic z nimi w oryginale..hmmm może nie w hebrajskim ale przynajmniej w angielskim, może kontekst pozwala na inną interpretację.[w razie co moge pomóc w tłumaczeniu]

A co do demonów to nie licząc moich "głosów" to się chyba na kilometr odemnie trzymają..To chyba dobrze, ale zawsze jakieś urozmaicenie by było.. :twisted: bez ryzyka nie ma zabawy :D

Hmm ciekawe..macie jakies inne sposoby na dopedzenie niz modlitwy chrzescijanskie...bo cholera wole nie ryzykowac z nimi.mógłbym obrazić moich dobroczyńców :x
Gość

Post autor: Gość »

Matka Teresa się znalazła :P
Slavonic Pride
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-04, 15:01
Lokalizacja: Różnie bywa

Post autor: Slavonic Pride »

...gra warta świeczki
...czasem nawet na nagrobku
...Gracza
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jakoś nigdy nie znosiłem demonów... Nieraz w transie musiałem się odganiać :lol: wzywając Najwyższego Imienia :roll: . Nie polecam jednym słowem :P
Slavonic Pride
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-04, 15:01
Lokalizacja: Różnie bywa

Post autor: Slavonic Pride »

hmm...mysle ze jezeli wszystko inne zawiedzie...
mozna sprobowac..
szalenstwo moze spowodowac ze twoje zycie stanie się duzo ciekawsze..
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ooo tak... stało się ciekawsze... :lol: :P
Slavonic Pride
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-04, 15:01
Lokalizacja: Różnie bywa

Post autor: Slavonic Pride »

passe, passe..
w dobrym tonie jest mowic ze szlalencem się nie jest
wszyscy szalency tak mowia : )
i mroczne trzynastki na to leca
zaraz po tym jak powiesz ze chcesz się zabic i piszesz wiersze i ze jest ci smutno :PPP

---
to co przywolujemy wszyscy demony?
moze w koncu w kraju zapanuje jako taki porzadek... :twisted:
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Slavonic Pride pisze:mroczne trzynastki na to leca
zaraz po tym jak powiesz ze chcesz się zabic i piszesz wiersze i ze jest ci smutno :P :P :P
buhehehehehe :D dobre, zaiste :lol:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Nergal chyba powinienem wrzucic Twojego posta do tematu "Sny" :lol: bo jak mozesz czlowieku mowic o demonach nie wiedzac o nich totalnie nic :lol: ?
Co za stek bzdur przywołanie demona nigdy nie jest dobre i nigdy nie da nam nic dobrego.
Wybacz ale to ze uzywa się slowa demon, ktore wg. wiekszosci oznacza jakas zla istote, sluge szatana i tak dalej, nie znaczy wcale, ze przywolamy jakas potworna bestie z piekla rodem :lol: Powiem wiecej, niektorzy uwazaja ze anioly to tez demony. Krotko mowiac demony to istoty zyjace na innych plaszczyznach, moze skupiska energii, egregory, ktore uzyskaly swiadomosc, nikt z nas nie moze byc przeciez tego w 100% pewnym.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”