nauka lewitacji

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

nauka lewitacji

Post autor: Sharp »

Witam znalazłem na pewnej strnie nauke lewitacji prosze o odpowiedz czy jest wogule to możliwe i może komuś się to przyda..
Lewitacja

Ćwiczenia Wizualizacji

Krok 1:

Naładuj Twoje astralne ciało energią.

Krok 2:

Następnie zobacz Twoje wizualizowane ciało naprzeciwko Twojego fizycznego.

Krok 3:

Wizualizuj, że Twoja energia miesza się z energią wizualizowanego ciała i napełnia je.

Krok 4:

Skup swoją uwagę ma lewitacji Twojego wizualizowanego ciała.

Krok 5:

Kiedy Twoje wizualizowane ciało oderwało się od ziemi przytrzymaj tą wizualizacje przez minutę?

Krok 6:

Skup swoje myśli na opadaniu i stan na podłodze.

Krok 7:

Zrób krok czwarty do siódmego kilka razy zanim przejdziesz dalej, możesz otworzyć oczy.



Technika Lasu

Ćwiczenia wizualizacji:

Krok 1:

Usiądź/Połóż się wygodnie.

Krok 2:

Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w pięknym lesie pełnym życia, oraz krążącej w nim energii.

Krok 3:

Chcę, abyś teraz przeszedł się po tym lesie, który sobie wyobraziłeś, spraw, aby obraz był najdokładniejszy, jaki potrafisz.

Krok 4:

Krótki czas później przechodzisz przez oczyszczającą ścianę białego światła, które sprawia, że stajesz się doskonały oraz naładowany energią.

Krok 5:

Wizualizuj, że energia wypełnia Twoje wizualizowane ciało.

Krok 6:

Zobacz swoje wizualizowane ciało, które pod wpływem magicznej energii unosi się w górę aż do koron drzew. Przytrzymaj tam Twoje wizualizowane ciało.

Krok 7:

Wizualizuj jak dolatujesz do szczytu drzewa i chwytasz liść.

Krok 8:

Zobacz jak Twoje ciało schodzi coraz niżej razem z liściem i ładujesz się energią lasu.

Krok 9:

Wizualizuj, że liść zaczyna lewitować w górę na wysokość 3 metrów i obraca się tam.

Krok 10:

Zobacz, że liść zaczyna ponownie lewitować w dół na ziemię.

Krok 11:

Jeżeli chcesz pozostać w lesie to praktykuj to dłużej, jeżeli nie to po prostu otwórz oczy.





Lewitacja Małego Obiektu



Ćwiczenie wizualizacji:

Krok 1:

Naładuj Twoje fizyczne ciało energią.

Krok 2:

Następnie umieść kamień naprzeciwko Ciebie.

Krok 3:

Skup swój wzrok na kamieniu naprzeciwko Ciebie.

Krok 4:

Zamknij swoje oczy i wyobraź sobie, że kamień jest naprzeciwko Ciebie.

Krok 5:

Wizualizuj, że Twoja energia miesza się z kamieniem.

Krok 6:

Skup się na lewitacji kamienia oraz energii dookoła niego całą swoją wolą. Niech uniesie się w powietrze.

Krok 7:

Skup się i przenieś siłą Twoich myśli kamień na prawo.

Krok 8:

Skup się na przeniesieniu kamienia w to samo miejsce gdzie był.

Krok 9:

Skup się ze wszystkich sił, aby kamień wyleciał naprzeciwko Ciebie.

Krok 10:

Siłą umysłu oddal kamień od Ciebie jak najdalej.

Krok 11:

Skup swoje myśli na przesunięciu kamienia powrotem tam gdzie był, naprzeciwko Ciebie.

Krok 12:

W odpowiednim dla Ciebie momęcie otwórz oczy.

Zapamiętaj:

Aby wykonać punkt 6-11 trzeba trochę czasu. Więc jeżeli chcesz używać innych małych obiektów jak kubek lub dużych jak krzesło…



Psychiczna Lewitacja:



Są trzy czary, która są odpowiedzialne za lewitacje, pierwszą jest czakra podstawy, drugą jest czakra serca, a trzecią jest czakra trzeciego oka. Po prostu wybierz jedną z tych czakr i medytuj nad nią – Wtedy posiądziesz umiejętność Lewitacji. Pamiętaj, że kiedy pracujesz nad jednym systemem rozwijasz inne. To tak jak zabijanie 1000 ptaków za pomocą jednego kamienia. Na przykład, jeżeli zaczniesz pracować nad szóstą czakrą to otrzymasz możliwość medytacji, ale również claviorance, telepatie, ligh body i telekinezę. Rozumiesz, co mam na myśli? Jeżeli będziesz pracować nad czwartą czakrą to otrzymasz możliwość lewitacji, ale również rozwiniesz w sobie energię miłości. Jeżeli będziesz medytować nad czakrą podstawy to nauczysz się medytacji, ale również będziesz mieć lepsze połączenie z matką ziemią, oraz będziesz się cieszyć świetnym zdrowiem psychicznym oraz fizycznym.

Innym systemem znanym dla medytacji jest Udana – pierwotna energia życiowa płynąca od czakry gardła do czakry korony. Udana jest górną częścią Susany. Susana to energia, która płynie od czakry podstawy do czakry korony oraz kosmicznych czakr. Susana wygląda jak słup światłą, w którym pompami są czakry. Wiec wszystkim, co musisz zrobić jest skupienie się na Udana. Ta część jest również odpowiedzialna za teleportacjaę. Wiec, kiedy wizualizujesz Udane grubości Twojego palca wskazującego i sprawisz, że będzie koloru złotego, białego, niebieskiego to będzie się rozwijać. Wizualizuj udane od swojego gardła do szczytu głowy. Teraz tylko wizualizuj jak z każdym oddechem to miejsce ładuje się energią. Kiedy świetnie to rozwiniesz to da Ci moc Wewnętrznego Widzenia (Interna Vision) - *(Lepsze od x-ray Vision), Widzenie wszystkich warstw aury? Zwiększaj cały czas rozmiar Udana, tak, aby pulsowało…, kiedy już czujesz, że jest wystarczająco duże, aby się Tobą zaopiekować i urosnąć psychicznie, emocjonalnie, mentalnie, energetycznie, i duchowo od ziemi, wody. Kiedy staniesz się dobry w lewitacji automatycznie rozwiniesz swoje ciała? Kiedy rozwiniesz udane to poczujesz wolność, jaką daje Świetliste Ciało? To pozwoli Ci przechodzić przez ściany, oraz ziemię jakby to była woda. Będziesz mógł pływać w błocie jakby to była woda oraz przechodzić przez ściany, jak lekkie istoty duchowe, lub opiekunowie. Możesz również przechodzić do innych wymiarów oraz teleportować się. (Teraz rozumiesz, co miałem na myśli poprzez zabijanie 1000 ptaków jednym kamieniem).

Teraz możesz się cieszyć latając.



Metody Lewitacji Część Druga

Ćwiczenie 2:

Zacznijmy! Na początek, aby nauczyć się lewitować będziesz musiał zaczynać w pozycji lotosu lub innych tai-chi. Następnie swoim językiem będziesz musiał dotykać górnej części Twojego podniebienia. Gdy oddychasz pamiętaj, aby zawsze robić to przez nos.

Teraz będziesz musiał zamknąć oczy, lub mieć otwarte, Twój wybór. Następnie zacznij sobie wizualizować słońce, które jest wielkości piłki do baseball lub większe. Słonce jest koloru złotego jak poranne słońce. I jest około 25-50cm nad Twoja głową. Świeci ono we wszystkich kierunkach ładując wszystko energią niczym prawdziwe słońce. Teraz, kiedy wizualizujesz słońce zobacz jak zaczyna strzelać laserem jak energią fluidu w kierunku Twojej głowy, gardła oraz czakry serca (miejsca duszy) Ta energia zaczyna Cię inhalować przepływać przez Ciebie, pomiędzy czakrą serca a gardła znajduje się niebieska/fioletowa kula ognia. Spraw, aby Twoja czakra serca wyglądała jak małe złote słońce, które świeci we wszystkich kierunkach. Teraz wizualizuj, że w Twojej czarze podstawy tworzy się kolejne słonce, które obraca się z bardzo szybką prędkością, wszystko ma być podpięte do fantomowego słońca, które ma pompować ciągle nową energię. Gdy będziesz kontynuować to ćwiczenie Twoje atomy staną się coraz lżejsze i lżejsze aż zaczniesz się unosić, nadal kontynuuj taki oddech i otwórz oczy i naucz się kontrolować lot.



Ludzka Lewitacja

Osoba, która praktykuje lewitacje staję się lżejsza i może być podnoszona z miejsca na palcach wskazujących.

Stage 1:

Osoba powinna być zrelaksowana oparta na krześle stopy powinny być na podłodze, ręce na kolanach. Czterech pomocników powinno stać: dwóch z jednej strony, jeden chwycić za bark drugi za kolano. Osoba, która będzie chciała praktykować lewitacje powinna wyobrażać sobie, że jakaś magiczna siła przyciąga go do krzesła. Czterej pomocnicy stwierdzą ze podniesienie go jest niemożliwe.

Stage 2:

Osoba powinna wizualizować że unosi się w powietrzu…. A czterej pomocnicy unoszą go gdy doliczą do 10.

Pamiętaj!:

Nie stresuj się jeżeli nie wyjdzie Ci za pierwszym razem, jeżeli będziesz długo praktykował to na pewno Ci się uda! Powodzenia!
Mamba

Post autor: Mamba »

Myślę, że każdy z nas marzył o tym, żeby umieć latać, unosić się jak ptak w powietrzu :D jest to chyba odwieczne pragnienie człowieka.
Czy jest to możliwe? nie wiem chociaż wierzę, że dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych o ile bardzo czegoś chce co nie oznacza, że każdemu się to może udać :wink:


ps.
Sharp podawaj skąd ściagasz te opisy bo możemy mieć kłopoty :(
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Hmm skoro człowiek umie zrobić już rzeczy nadnaturalne to i to powinno nie być dla niego żadna przeszkodą.. ale nie wiem może ktoś tu już potrafi 8)
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Sztuke Lewitacji potrafią tylko wielcy mistrzowie, także dla ciebie jest to nierealne... Jakby życie było tibią, powiedziałbym Tobie, że masz za mało many, na tego typu eksperymenty :D :grin:
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

Re: nauka lewitacji

Post autor: VaDeR »

Shaolin0, nie zgodzę się z tobą. Znasz YouTube.pl? Mnóstwo osób umie lewitować przedmioty, nawet udowadniają to. Widziałem zdjęcie dwóch polityków(<szok><szok><szok>), którzy lewitowali 10 cm nad ziemią w pozycji lotosu.
Hitmanx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2008-11-09, 10:47
Lokalizacja: Mędrzechów

Re: nauka lewitacji

Post autor: Hitmanx »

Chyba nie wierzycie w te filmy!? Bo to zwyczajna ściema jest.

Ja uważam że lewitacji można się nauczyć. Trzeba tylko duuuuuuuuuuużo czasu poświęcić na to, nie stresować się, mieć silną wolę itd.

Dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych. To przez lenistwo nie umiemy psychokinezy,telepatii,aerokinezy,geokinezy etc. (Wielcy uczeni wykorzystywali jedynie 15% mózgu, a ty ja i inni 10%-oczywiście ok.)
Vodnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-11-07, 20:49

Re: nauka lewitacji

Post autor: Vodnik »

Jeśli lewitacja jest możliwa, to na pewno taki kurs nikogo tego nie nauczy. A te wszystkie filmiki na YT to kompletna ściema. Tam można znaleźć wszystko... Poza tym, jeśli ktoś umie lewitować to po co to udowadnia w necie? Na YT większość to estradowcy, żyjący z takich sztuczek, ale jeśli naprawdę umieliby lewitować to poszliby do Randiego po okrągły 1 000 000 $, potem do jeszcze kilku innych organizacji tego typu i by nie musieli już na ulicy się wygłupiać:P A jeśli robią to nie dla pieniędzy, tylko po to by innym pokazać, że jest to możliwe, to właśnie poprzez zdobywanie takich nagród mogą to udowodnić największej liczbie ludzi. A pieniążki niech oddadzą na cele charytatywne :]

Lewitacja, jak i reszta "zabaw" tego typu nie polega na samej wierze. Brak wiary, blokuje możliwości tego typu, tak jak brak wiary w to, że potrafimy jeździć na rowerze utrudnia nam to niesamowicie, ale sama wiara nie wystarcza by czegoś dokonać. Wiara w to, że podniesiesz 100kg nie uczyni tego za Ciebie. Jest wielu chorych umysłowo, którzy wierzą w... wiele rzeczy;) ale to im nie daje żadnej mocy. Jeśli wystarczyłaby wiara to każdy poszedł by sobie do hipnotyzera, ten by "zaprogramował" nas jak trzeba i problem z głowy. Tu faktycznie musi chodzić o praktykę i tą... "manę" ;)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re:

Post autor: Sothis »

Hitmanx pisze: Dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych.
;]

Hypno pisze: Moglibyśmy latać gdybyśmy w to bardzo bardzo mocno uwierzyli
:one: :lol:
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: nauka lewitacji

Post autor: polikopolik »

ej... stolarz zapoczątkował największą religię świata. To czemu nie możemy polatać xD?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: nauka lewitacji

Post autor: Darnok »

andii żył 12 lat w klasztorze shaolin i nauczył się tam lewitoać w parku przed ławeczką siedział sobie w powietrzu teraz jest wyznaczona nagroda (100000 €)za powturzenie wyczynu więc jest to możliwie tylko pamietajcie koleś mieszkał w kompletnj izolacji od swiata i
Facet użył repliki stołka, który wykorzystują mnisi- tak na prawdę, to siedział on po turecku na krzesełku, a laska była połączeniem z podstawą, która była ukryta.
zblazowany

Re: nauka lewitacji

Post autor: zblazowany »

Nie wiem o którego kolesia chodzi, ale takich co wiszą w powietrzu było już wielu. Przeważnie koleś siedzi na platformie a ta jest przyczepiona do metalowego pręta, no a ten do ziemi, albo tak jak pisze darnok, czyli na krzesełku. Pręt jest zasłonięty suknią mnicha.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: nauka lewitacji

Post autor: Darnok »

Trudno mi to teraz znaleźć, ale gdzieś widziałem nawet konstrukcję takiego krzesełka- jeżeli widzisz mnicha z laską, to jakbyś go popchał, to byś zobaczył na czym siedzi ;]
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: nauka lewitacji

Post autor: Ruskof »

Darnok pisze:Trudno mi to teraz znaleźć, ale gdzieś widziałem nawet konstrukcję takiego krzesełka- jeżeli widzisz mnicha z laską, to jakbyś go popchał, to byś zobaczył na czym siedzi ;]
Ale wtedy pewnie by cie czekalo 3 meisiace w areszcie i rozprawa w sadzie :D
Co do lewitowania,to lazdy czlowiek kiedys to umial (nie 100 lat temu tylko duzo duzo wczesniej),ogolnie paranormalne zdolnosci mial opanowane (lewitacja,telekineza,oobe,telepatia,jasnowidzenie itp..) tylko z czasem,gdy czlowiek przestal to praktykowac,"wyszlo" z jego natury.U niektorych ludzi w kodzie genetycznym jednak te informacje sa zapisane,i ci je odziedziczyli,i sa uznawani za wariatow lub swietnych iluzjonistow
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: nauka lewitacji

Post autor: |-_-| »

Co do lewitowania,to lazdy czlowiek kiedys to umial (nie 100 lat temu tylko duzo duzo wczesniej),ogolnie paranormalne zdolnosci mial opanowane (lewitacja,telekineza,oobe,telepatia,jasnowidzenie itp..) tylko z czasem,gdy czlowiek przestal to praktykowac,"wyszlo" z jego natury.U niektorych ludzi w kodzie genetycznym jednak te informacje sa zapisane,i ci je odziedziczyli,i sa uznawani za wariatow lub swietnych iluzjonistow
Skąd Ty masz takie info ? :shock:
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: nauka lewitacji

Post autor: Ruskof »

Jakis indianin mi to opowiedzial,jak jego ojciec,jego dziadek to mu przekazywali.
Nawet zadawalem mu probne pytania,oczym mysle,czego pragne,ten koles po prostu wszystko wiedzial.Powiedzial ze zna plemiona poludniowo amerykanskie ktore wlasnie jeszcze praktykuja telepatie z jakimis plemionami z Bolivii albo Peru (Ten koles byl albo z Bolivii,albo z Peru,tak mi mowil,tylko mi się pomieszalo).
Nawet podarowal mi flet jego pradziadka ktory byl dawnym przywodca plemienia.

Zaznaczam ze nigdzie w tych rejonach (Bolivia,Peru) nie bylem,koles robil pokaz,i na koniec rozmawial z ludzmi.Okazalo się ze ze mna mial mnostwo do opowiadania,wiec postanowil mi fiarowac ten flet.DO dzis mam w pamieci to jaki akcent mial,a o tym ze tez aborygeni to praktykuja to gdzie idziej się dowiedzialem :)
zblazowany

Re: nauka lewitacji

Post autor: zblazowany »

ten indianin z którym gadałeś to był szaman Malku? Bo ten gościu jest dość znany, był zapraszany na wywiady.

Takie historyjki opowiadane przez mieszkańców różnych plemion nie należy traktować poważnie. W większości są to legendy wymyślane i opowaidane jako bajki. Tak jak dzieciom u nas opowiada się o dobrych wróżkach czy tam czerwonym kapturku tak też w tamtych rejonach ludzie sobie przekazują różne bajeczki. Te historie o lewitacji czy telekinezie są wymyślane przez ludzi którzy doznają różnych wizji pod wpływem narkotyków, takich jak np. ajałaska, która daje podobno niezwykłe wizje.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: nauka lewitacji

Post autor: Ruskof »

Chyba zle przeczytales to co wczesniej napisalem :)
Wlasnie dlatego,zeby się w 100% upewnic za se jaj nie robi,pytalem go o to czy moze dostrzc to o czym mysle,co chcialbym robic,czego obecnie pragne,co mi brakuje,jak się czuje itp...
Jak juz mowilem,koles wszystko wiedzial.A bajeczka to na 100% nie bylo,powiem wam dlaczego choc niektorzy moga się usmiac.Poprosilem go o to zeby powiedzial o czym babcia przechodzaca mysli,powiedzial ze mysli o jakims mezczyznie i imieniu Damian.Poprosilerm babcie na chwile i...Okazalo się ze mial racje!!
Zaden znany to nie byl typ,zwykly poludniowo-amerykanski indianin.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”