Może ktoś mi pomóc to wyjśnic ?

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Może ktoś mi pomóc to wyjśnic ?

Post autor: obiluk »

Witam.

Nie wiedziałem w jakim temacie to pisać ale chyba ten będzie odpowiedni, jeśli nie proszę moderatorów o przesunięcie posta.

Piszę tego posta bo może pomożecie mi to wyjaśnić.

zaczęło się pewnego dnia gdy masowałem dziewczynie plecy gdyż ją bolały, po paru minutach masażu zaczęły boleć mnie ręce wiec postanowiłem że będę masował tylko jedną a druga niech odpoczywa, jedna ręka masowała jej kark a druga leżała bezwładnie na jej plecach gdy nagle poczułem że coś mnie parzy w ręke i zabrałem ją szybkim ruchem spoglądnąłem na ręke ale nie szczególnego nie zauważyłem, nie zwróciłem na to szczególnej uwagi i położyłem ją z powrotem na plecy dziewczyny, i kontynuowałem masaż jedną ręką, w ręce która leżała bezwładnie poczułem ciepło ale delikatne jakby biło z jej pleców, pomyślałem sobie ze to naturalne i uniosłem ręke na jakieś 5 cm nad jej plecami dłonią otwartą w kierunku pleców i wtedy te ciepło stało się pulsacyjne a ja poczułem że jej plecy odpychają moją ręke nie była to duża siła odpychania ale wystarczająca bym ją poczuł, kiedy powoli przybliżałem ręke do jej pleców odpychanie było silniejsze coś jakby odpychanie się 2 magnesów, powiedziałem jej o tym ale ona nie zwróciła na ta większą uwage, leżała niemal zasypiała, gdyż była zmęczona po pracy a ja dalej trzymałem tą reke nad jej plecami będąc w szoku tym co czuje, kiedy przesuwałem ręke w kierunku karku ale trzymając tą samą odległość od pleców ok 5 cm to czym wyżej ty ciepło które czułem słabło a wracając ręką do miejsca gdzie to się zaczęło to czułem mocniejsze ciepło, odpychanie też było silniejsze w tym miejscu, gdy byłem mocno zaszokowany fenomenem odpychania można by to nazwać bawiłem się "Tym" ręke miałem niemal że luzno a ręke utrzymywała się nad plecami gdyż można powiedzieć ten magnes mnie odpychał, przybliżyłem ręke bliżej skóry na odległość 1 cm to odpychanie było mocne nie mal musiałem włożyć wysiłek by ją tam utrzymać a ciepło niemal zaczęło mnie parzyć, "bawiłem się" raz to pozwalając by "magnes" odpychał mi dłon a raz przybliżałem do skóry gdy nagle zbudziła się moja dziewczyna i powiedziała że co ja robie bo zaczęło ją kuć coś w plecach gdy spytałem się gdzie wskazała miejsce gdzie ja czułem te ciepło i mocny "magnes". to mnie kompletnie zaszokowało, powiedziałem jej o tym ale jakoś nie pogłębiała tego tematu, minęło pare miesięcy a ja o tym fakcie próbowałem zapomnieć nie próbowałem później tego, moja mama trafiła do szpitala, gdy wyszła w nocy narzekała na ból w w zewnętrznej czesci dłoni ( miała na nim siniaka po igle gdyż tam miała wenflon) pokazała mi go a ja chwyciłem ją za dłon by mu się przyjżec i wtedy znowu poczułem w ręce parzenie, odrazu przypomniała mi się sytuacja z dziewczyną, nie wiem czemu ale poprosiłem ją by położyła ręke na stole a ja swoją ręke dlonią skierowana do siniaka trzymając odległość ok 5 cm, poczułem ten magnes i odpychanie i mocne uczucie ciepła w dłoni bijące jakby z jej siniaka, robiłem ruchy dłonią jakby w poziomie a nie góra dół tak jakbym chciał całe te ciepło usunąć i odpychałem jej w kierunków jej palców, robiłem tak z 10 minut, mama mówiła że nic nie czuła zadnego mrowienia nic. Ranek zmienił cały mój stosunek do tej sprawy, po prostu mamie znikł siniak! a był duży i mocny, nie możliwe by znikł sam całkowicie i to w ciągu jednej nocy.. chce byscie mi pomogli to wyjasnic więc nie będe ukrywał faktu że moja mama wtedy była Swiadkiem Jechowy i zaczeła rano płakać i spiewac piesni gdyż mocno się bała tego co się zdażyło, powiedziała że to demony to sprawiły żeby ona zaczeła się bać.. ja osobiecie w to nie wierzyłem.. nie wiedziałem i dalej nie wiem co o tym myslec, nie rozmawiałem więcej na ten temat z mamą unikała tego tematu jak i tego co się stało. Opowiedziałem o tym fakcie tylko mojej dziewczynie która się można rzec przeraziła.. ale i powiedziała że mam zdolonosci do uzdrawiania jak inni, przyjąłem to z śmiechem.. gdyż nie wierzyłem i raczej nie wierze w to.. nastał dzien gdy moją dziewczyne zaczął bolec brzuch, poprosiła ( niemal żartobliwie ) bym jej pomógł i użył swej ręki i sprawił by ją nie bolało, nie wiem czemu się zgodziłem może chciałem coś jej albo sobie udowodnic, kiedy podniosła bluze poprosiłem by nie mówiła w którym miejscu ją boli, że spróbuje okreslic ( całość chyba traktowaliśmy jako żart ) gdy trzymałem lewą ręke nad jej brzuchem i przesuwałem dłon trzymając ją na wysokosci koło 5 cm czułem magnez czułem te odpychanie.. szukałem źródła ciepła gdyż myślałem ze to ciepło jest złe że to ono powoduje ból, gdy zlokalizowałem mocniejsze ciepło które biło z jej brzucha wskazałem jej miejsce a ona spojrzała na mnie i nic nie powiedziała, w jej oczach widziałem zdumienie wiedziałem że zgadłem.. dodała bym zrobił by ją nie bolało, więc robiłem jak w przypadku mamy ruchami poziomymi przesuwałem ciepło na zewnątrz ciała... po 4 minutach dziewczyna zabrała mi ręke i powiedziała że starczy bo zaczęło ją mocniej boleć.. miała łzy w oczach.. nie wiem czy to z bólu czy z całej tej sytuacji.. po całym tym zajsciu przestałem to robić.. jednak po paru miesiącach zacząłem sprawdzać czy dalej to czuje i jak moja dziewczyna spi to unoszę dłon np. nad jej ręką czy plecami.. do dziś czuje odpychanie, tak samo jak poprosiłem brata przed napisaniem tego postu też to czuje...

Nie wiem co się dzieje, nie wierze w duchy, jakies moce nad przyrodzone.. gdyż wszystko można jakoś wyjasnic.. pisze tego posta do was może znacie jakies wytłumaczenie na to co czuje? boję się czasem tego.. Pomóżcie prosze...
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: obiluk »

chodziło mi że nawet jak dziś to "coś" sprawdzałem to na nim też to czułem. Co do uzdrawiania nie wiem czy to uzdrawianie naprawde nie mam pojęcia co to.. uzdrawianie to leczenie a ja raz spowodowałem tym ból.. naprawde czuje obawy przed tym.. nie wiem co się dzieje, nie wierze w duchy, ufa itp na wszystko mam jakies wytłumaczenie ale na to nie...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

masz dar wykrywania bolu i potrafisz go usowac, choc pewnie nasilenie bolu u twojej dziewczyny spowodowane jest tym ze nie masz wprawy. mysle ze aby ta zdolnosc przynosila pozytywne i wieksze efekty trzeba nad nia popracowac. nie boj się tego, ciesz się ze mozesz komus pomoc :) skontaktuj się z jakims bioenergoterapeuta i skonsultujcie to. :)
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: obiluk »

nie wiem naprawde nie wiem czy chce coś z tym zrobić, wolą bym na to znalezc jakieś naukowe wyjasnienie.. konsultacja swoją drogą, ale napewno skorzystam.. dzięki
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ewentualnie twoje ciało reaguje na patologie w aurze :D ha niezłe brednie, ale to może mieć sens... co do ciepła to jak masujesz komuś plecy to normalka :D chyba... :O
chcezs naukowo? to odruch przed poparzeniem :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

obiluk pisze:wolą bym na to znalezc jakieś naukowe wyjasnienie
cale to forum jest o rzeczach na które nie ma naukowego wytlumaczenia ;) one istnieja czy tego chcesz czy nie :]
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: obiluk »

Darnok ale ja czuje te ciepło cały czas w miejscach gdzie kogoś boli, i to pulsacyjnie, dobra nie ważne, w każdym bądz razie usłucham się rady i skontaktuje się z bioenergotera.. coś tam..
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

bioenergoterapeutą :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

obiluk, sam widzisz doskonale ze to nadzwyczajna zdolnosc, a chcesz ja tlumaczyc naukowo :P nie da się :P
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: obiluk »

hmm, po twoim poscie sprawdziłem i na sobie nic nie czuje :( , co do leczenia innych mówiąc szczerze nie zabardzo mi się to widzi, nawet gdybym to jakimś cudem opanował i pomagał to oczywiscie bym to robił ale nie za pieniądze jeśli coś lub ktos sprawił że "coś" mam a dostałem to za darmo tym samym bym reagował.. ale naprawde nie widzi się mnie rola nowaka i ręce które leczą o0 lol
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: metody11 »

Witam. Posiadasz bardzo silne pole wokół siebie, coś je uaktywnia. Gdy chciałem się dowiedzieć skąd ma źródło, zobaczyłem drzewo Brzozę. Nie umie określić charakteru tej mocy, nie koniecznie jest dobra. Jest chyba w Kielcach instytut który, bada pod tym kontem. Pozdrawiam.
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: obiluk »

dzięki za rade ale nie chcę być badanym "pod tym kontem" rola królik mi nie odpowiada..pytanie.. jaka brzoza ? jak chciałeś się dowiedzieć ? o co come on ?
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: metody11 »

Nie znam się na tym, użyłem swoich zdolności jasnowidzenia. Napisałem co widziałem, a w tej formie robiłem to pierwszy raz. I nie chodzi mi o to żebyś był królikiem, a żebyś się dowiedział. Jesteś fenomenem może w skali świata.
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: obiluk »

Fenomen w skali świata hmmm nie mnie to oceniać ale to ty wiesz lepiej, dzięki za próbę pomocy, słuchaj nie widzisz nic więcej prócz brzozy ? może jak bym ci podał więcej informacji o sobie byś mógł lepiej coś stwierdzić ?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”