Co się dzieje?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Elmirs
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-03-19, 14:02

Co się dzieje?

Post autor: Elmirs »

Od Kilku Miesięcy Mam " Sny o Owadach" I Humanoidach Owadach no i Właśnie Wczoraj Widziałem Widziałem takiego niestety nie mam jego zdjecia ale wygląda Jak Wielka Modliszka Ktoś Wie co to mogło Być (Nie bylem Pijany ani nie jestem Niepoczytalny)
Nieznajoma
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-11-30, 17:09

Re: Co się dzieje?

Post autor: Nieznajoma »

hm może za dużo o tym myślisz..nasze sny są powodowane emocjami np. Czekam na cos i bardzo o tym myśle zagwarantowane że to mi się przyśni i może nawet w straszny sposób.. ja na twoim miejscu poczytałabym coś o emocjach wpływajacych na mózg..a to co widzisz może wydawac się realne wiec nie przejmuj się tylko się wycisz i zapomnij o tym i nie myśl tak dużo :P
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Co się dzieje?

Post autor: IteratorZX81 »

Każdy z nas ma czasem dziwne sny. Najważniejsze aby się wyluzować i nie myśleć o tym. Przypomnij sobie kiedy pierwszy raz miałeś taki sen.

Może oglądałeś poprzedniego dnia program o owadach na Animal Planet czy innym kanale przyrodniczym? Proszę, masz winowajcę.

Jak nie, no to po prostu wyluzuj się i nie myśl o tym, z czasem to się rozluźni, minie - piszę z doświadczenia.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co się dzieje?

Post autor: Dagmara »

Najważniejsze to nie brać sobie takich snów do serca, może faktycznie jak wyżej już wspomniano oglądałeś jakieś filmy o owadach, czytałeś coś, niekoniecznie musiało to być niedawno, może kilka miesięcy temu, a owy obraz ''zapisał'' się po prostu w Twojej podświadomości.
A im więcej będziesz rozmyślać o tych wizjach sennych, tym częściej będą się one powtarzać.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”