Co mam zrobic? Co to jest?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
PickMay
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-12, 03:28
Lokalizacja: Zabrze

Co mam zrobic? Co to jest?

Post autor: PickMay »

Witam wszystkich forumowiczow. Opisze tutaj swoj problem jaki by nie byl jest dla mnie bardzo duzym problemem.
Mam 20 lat, jakis czas temu wyprowadzilem się od ojca alkoholika i mieszkam narazie na stancji bo tylko na to w tym momencie mnie stac. Po przezyciach z dziecinstwa itd powoli dochodzilem do siebie, chodzilem do psychoterapeuty zeby moc wejsc w zycie i niczego się nie bac. Wszystko powoli się ukladalo az do pewnego momentu. Mam wspollokatorow ktorzy mieszkaja w swoich pokojach, ja mieszkam sam jest to kamienica z duzymi mieszkaniami liczaca ponad 120 lat. Wrocil moj strach, tym razem nie przed zyciem, raczej przed czyms co jest po tej drugiej stronie. Od 3 miesiecy dzieje się cos dziwnego w tym domu. Moze wczesniej tego nie zauwazalem poniewaz rzadko tu bywalem. Mianowicie slyszalem jak ktos chodzil po kuchni czy przedpokoju w momencie gdy wszyscy spali(jak się otwiera drzwi do kazdego z pokoi to slychac to w calym mieszkaniu). Pozniej w moim zyciu zaczelo się wszystko komplikowac tak jakby ktos rzucil na mnie zly urok. Problemy w pracy, nie dogaduje się ostatnio z najblizszymi, bywam nieobecny, bladze gdzies myslami, a tydzien temu doprowadzilem pokoj do stanu uzywalnosci po tym jak wybuchl w nim rano pozar, wtedy spalem i zbudzilem się w tym zadymieniu w momencie gdy juz się dusilem praktycznie, wybieglem z niego na bezdechu i wezwalem pomoc, strazacy nie ustalili przyczyny pozaru poniewaz nie bylo ani podpalenia, ani zwarcia instalacji elektrycznej czy czegokolwiek innego. Pech mnie nie omijal, nic się nie zmienia dalej jest jak bylo od dluzszego czasu i pewnie nie postanowilbym pisac tutaj gdyby nie sytuacja z ubieglej nocy...
Spalem sobie spokojnie i byla gdzies mniej wiecej 4 nad ranem gdy zbudzilem się bo poczulem jak cos uciska mnie w plecy(spalem na brzuchu) i dociska moje cialo w lozko, otworzylem oczy z ktorych zaczely plynac lzy, w uszach slyszalem dzwieki dzwonienia i wiercenia, nie umialem wydac z siebie jakiegokolwiek dzwieku, chcialem krzyczec z calych sil lecz nie moglem, dotarlo do mnie ze jest to jakas zla moc i w myslach zaczalem odmawiac modlitwe do Michala Archaniola, za 3 razem gdy ja odmawialem w myslach moc puscila i zrobilo się spokojnie w pokoju, od tamtej pory nie spie i boje się pojsc spac tej nocy...
Powiedzcie czy moze byc to dzialanie zlego ducha badz czegokolwiek z tym zwiazanego?
Dziwi mnie fakt ze zaden ze wspollokatorow nie skarzyl się na tego typu sprawy, doswiadczenia, no co prawda zadne z nich nie ma np czegos takiego ze gdy ktos niewazne na jakiej odleglosci się na mnie patrzy to ja czuje jego/jej wzrok na swoim ciele i od razu wypatruje gdzie ta osoba się znajduje. Czuje czasem czyjas obecnosc zanim ta osoba wejdzie do domu czy gdziekolwiek. Prosze o wziecie mojej sprawy na powaznie poniewaz naprawde się obawiam ze moze to byc jakis zly duch.
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Co mam zrobic? Co to jest?

Post autor: Dave_Mustaine »

Twoje ostatnie przeżycie wygląda mi jak podręcznikowy paraliż senny. Poczytaj sobie o Tym, a co do ciągłego pecha, nie trzeba zwalać wszystkiego na uroki czy złe duchy, możliwe że to zwykły przypadek, tak jak w większości tego typu sytuacji. Jeśli chodzi o dziwne hałasy, to nawet nie wiesz jak bardzo nasz mózg potrafi sobie "upiększać" to co słyszy. Sam sobie sugerujesz, że mieszkanie jest nawiedzone, więc zwykłe odgłosy wydawane przez mieszkanie interpretujesz w ten sposób, stare budynki mają to do siebie że trzeszczą. Pozdrawiam!
Taga
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-02, 01:13

Re: Co mam zrobic? Co to jest?

Post autor: Taga »

Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie na gg 1041034
Devanox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-12-03, 13:02

Re: Co mam zrobic? Co to jest?

Post autor: Devanox »

Jednak nie wykluczaj wpływu duchów, maja one realny wpływa na nasze życie z czego sami często sobie nie zdajemy sprawy.
Poszukaj egzorcysty jestem pewien, że będzie w stanie sprawdzić czy faktycznie to są duchy.
W Polsce najsławniejszą egzorcystką jest Wanda Prątnicka, sugeruje udać się do niej po pomoc, pomogła już wielu osobom w tym i mnie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”