zmarla babcia

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
deth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-07, 23:56

zmarla babcia

Post autor: deth »

witam.
od razu zaznaczam, że jestem całkowitym laikiem, jednak jest pewna kwestia która nie daje mi spokoju.
od ponad 7 lat moja nie żyje moja babcia- osoba mi strasznie bliska, z którą miałam głęboką więź, zastępującą mi więź z matką. juz od jej śmierci zaczełam mieć bardzo specyficzne sny z jej udziałem. ale opisze dokladnie o co chodzi.
zawsze babcia śni mi się w takiej samej scenerii i sytuacji. Zawsze siedzi na jej ulubionym krześle w naszym starym domu, gdzie mieszkalam jeszcze jako dziecko. zawsze płacze i głaszcze mnie po głowie mówiąc że wszystko będzie dobrze i żebym się nie martwiła. nic w tym nie bylobyu dziwnego, gdyby nie fakt, że są to "prorocze" sny-pstrzeżenia. zawsze, a mialam juz parenascie takich przypadkow, w dzień kiedy taki sen się pojawia cos bardzo złego dzieje się komuś z moich bliskich. w dzien wypadku mojego ojca Babcia w śnie mówiła do mnie "nie możesz mu na to pozwolić, nie możesz, nie możesz" i płakała- dopiero potem odkryłam że mogło chodzić o to abym nie pozwolila tego dnia wsiąść ojcu do samochodu. takich sytuacji było 15-17. ostatnio sen o babci przeszedl moje najsmielsze oczekiwania.
siedziała jak zwykle na krzesle płacząc. trzymała mnie za ręke i mówiła że musze koniecznie ich ostrzec ( nie powiedziała kogo), że koniecznie musze się natychmiast obudzić. tego samego dnia mój dziadek wylądował na erce, a mój narzeczony miał bardzo powazny wypadek i trafił także do szpitala.

odwiedziła mnie ostatnio grupa ludzi, którzy zajmują się właśnie takimi paranormalnymi sprawami, od razu stwierdziła że mam w domu jaiegoś "strażnika" i że jest to moja babcia, że jej duch jest obecny przy mnie i przez to otwiera drogę wampirom energetycznym. jak mowilam- nie znam się na tym, ale uderzyło mnie to, ponieważ podobno wedle ich stwierdzenia powinnam "pozwolic babci odejsc".
jak interpretować takie sny? czy naprawdę są to sny prorocze czy wszysto jest jedynie dziełem przypadku? albo może ja już wariuje, bo naprawdę, nie daje sobie już z tym rady..za ażdym razem iedy babcia mi się przysni wiem, po proostu mam pewność że coś się stanie i nigdy, nigdy jeszcze się nie myliłam..
Awatar użytkownika
shamanka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-02, 09:08
Lokalizacja: Police

Re: zmarla babcia

Post autor: shamanka »

Zaczęłam czytać co napisałaś i pierwszą moją myślą było stwierdzenie "pozwól jej odejść".
Doczytałam dalej.. miałam rację.
Szczerze wątpię, by to Twoja babcia powodowała te sprowadzanie wampirów energetycznych, ale mogę się mylić. W tej kwestii (wampirów energetycznych nie mam zbyt dużego doświadczenia)
Najlepiej, jeśli się na tym nie znasz, usiądź z kimś bliskim. Przejrzyj pamiątki po babci jakie masz, wypłacz się i pogódź się z jej śmiercią. Z tym, że już odeszła. Teraz musisz radzić sobie sama. Wiem, jak to brzmi, ale skoro Cię strzeże to znaczy, że taką rolę odgrywała i za życia. Strzegła Cię, lub pocieszała. Gdy się pogodzisz z jej odejściem wtedy i jej duch zazna spokoju, będzie mógł odejść, a nie strzec Ciebie i Twoich bliskich.

Moja mama też miała sny ze swoją mamą, gdy zmarła.. aż do czasu gdy pogodziła się z jej odejściem z tego świata.

No i takie rzeczy nie dzieją się nigdy z przypadku. Nigdy.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: zmarla babcia

Post autor: amaranth »

O wampiry energetyczne zapytaj Vampiria. To życzliwy Użytkownik.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: zmarla babcia

Post autor: Vampirio »

Dziękuje. Mój nick wziął się właśnie z tego, że sporo czytałem o tym w tamtym okresie. Trzeba pamiętać, że wampiry są w dużej mierze drapieżnikami i wybierają łatwą ofiarę. Po prostu wyczuwają ludzi osłabionych psychicznie przez kłopoty czy coś innego. Wybierają najsłabszą ofiarę jak lwy otaczające stado gnu.
Awatar użytkownika
shamanka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-02, 09:08
Lokalizacja: Police

Re: zmarla babcia

Post autor: shamanka »

Ha! To powiedz mi teraz jak możliwe jest by jak powiedziała nasza utrapiona, jakim cudem babcia powodowała w takim razie przyciąganie wampirów i to w taki sposób, że bliscy mieli wypadki. Wiesz o co mi chodzi? Troszkę nielogiczne, bo babcia przecież szkody nie chciała uczynić.. no na pewno nie po śmierci swojej. Hmm chyba troche pokrętnie powiedziałam to o czym pomyślalam.
deth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-07, 23:56

Re: zmarla babcia

Post autor: deth »

z tego co mi powiedziala tamta grupka osób to babcia otworzyła tym wampirom "furtkę" do mojego świata, naszego świata- właśnie przez to że rzekomo jest obecna przy mnie. że Ona jest takim łącznikiem pomiędzy dwoma światami.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: zmarla babcia

Post autor: Vampirio »

Zacznijmy od tego, że wampiry istnieją w świecie materialnym. To są ludzie o upośledzonym systemie energetycznym którzy nie wytwarzają jej w wystarczającej ilości przez co muszą uzupełniać ją w inny sposób.
Ja nie rozumiem więc jak wampiry mogą być ściągane z innego poziomu astralnego skoro istnieją w naszym. Co innego demony, ale to nie moja działka.
Awatar użytkownika
shamanka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-02, 09:08
Lokalizacja: Police

Re: zmarla babcia

Post autor: shamanka »

Ja nie rozumiem więc jak wampiry mogą być ściągane z innego poziomu astralnego skoro istnieją w naszym.
Właśnie o to mi chodziło co nie mogłam się tak wysłowić :D
Wampir energetyczny to człowiek.. Ci ludzie deth chyba nie do końca wiedzieli co mówią, albo widząc, że się na tym nie znasz powiedzieli to w ten sposób żebyś to w miarę zrozumiała.

Jest obecna przy Tobie bo nie pozwalasz jej odejść. Z resztą już pisałam to wcześniej
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: zmarla babcia

Post autor: Dagmara »

Często jest tak, kiedy umiera nam ktoś naprawdę bliski śnimy o tej osobie, ma to duży związek z przywiązaniem emocjonalnym- rozpaczą, bólem po stracie, niepogodzeniem- i takowe sny mogą nawet latami występować.
Ale muszę przyznać, że zaciekawił mnie Twój przypadek, szczególnie, że jak występują sny o zmarłej babci, coś złego dzieje się z osobami z rodziny.
Awatar użytkownika
shamanka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-06-02, 09:08
Lokalizacja: Police

Re: zmarla babcia

Post autor: shamanka »

dagmara pisze:Często jest tak, kiedy umiera nam ktoś naprawdę bliski śnimy o tej osobie, ma to duży związek z przywiązaniem emocjonalnym- rozpaczą, bólem po stracie, niepogodzeniem- i takowe sny mogą nawet latami występować.
Zgodzę się jak najbardziej, z jednym drobnym 'ale'. Jeżeli takie sny występują latami to oznacza, ze ta osoba nadal nie jest w stanie pogodzić się ze śmiercią zmarłej osoby, a to juz stanowi swego rodzaju problem, tak jak w tym przypadku, po prostu z więzi może zrodziło się jakieś połączenie w którym babcia postanowiła zostać i chronić rodzinę, niczym strażnik.

Z resztą chyba się powtarzam ;)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: zmarla babcia

Post autor: Dagmara »

Do pozostania babci przy owej osobie podchodzę nie co sceptycznie, ponieważ jak dla mnie te sny występują, powtarzają się ponieważ użytkownik nie pogodził się do końca ze stratą bliskiej osoby i to uczucie tak zwanej straty jest głęboko zakotwiczone w podświadomości.
Tak jak to również stwierdziłaś na początku wypowiedzi ;)
Niezarejestrowany

Re: zmarla babcia

Post autor: Niezarejestrowany »

dziwią mnie trochę wasze wypowiedzi. Z tego co ja wiem, wampiry energetyczne to całkiem materialne stworzenia, które posiadają tylko mniej lub bardziej świadomą zdolność do "wysysania" energii z ludzi, z którymi przebywają. A ja tu czytam o jakichś magicznych duchach powodujących wypadki drogowe. Ktoś tu chyba myli pojęcia.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”