Czy psy widzą duchy?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Puma16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-06, 13:42
Lokalizacja: Dębowiec
Komentarze: 2

Czy psy widzą duchy?

Post autor: Puma16 »

Chciałbym się od was dowiedzieć kilka informacji na temat , jak widzą psy ,czy widzą rzeczy których my nie dostrzegamy . Słyszałem ,że widzą duchy i dusze błąkające się po okolicy , poszukałem trochę w necie ale jasnych i konkretnych informacji nie znalazłem , ale chciałem usłyszeć wasze opinie.

Jeśli był taki temat to najmocniej przepraszam ;)
anka57
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-10-22, 20:57

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: anka57 »

Podobno wyczuwają obecność energii spirytualnej. Jednak mało w to wierzę.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: Iluzjonista »

Chciałbym się od was dowiedzieć kilka informacji na temat , jak widzą psy ,czy widzą rzeczy których my nie dostrzegamy .

Jak widzą ? Nie mam pojęcia - to zwierzę,a my jednak ludzie ;D
Pytasz,czy widzą rzeczy których my nie dostrzegamy ? Może tak,ale jak udowodnić skoro my tego nie zauważymy i brakuje nam punktu odniesienia ? xD
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: NM_ONE »

Mój tata pracuje w wojsku jako pracownik cywilny, chodzi na patrole z psami... Kiedyś wojskowi dla zabawy wywoływali duchy (wśród nich był jeden facet który umiał). Psy które są wojsku zwykle niczego się nie boją, ba 2 puszczone na siebie są w stanie się pozagryzać (kiedyś była taka sytuacja przy zmianie). Wywoływali te duchy, nagle światła zgasły cala jednostka bez świateł, psy zaczęły wyć, szczekać, wyczuwały kogoś obcego.
Inna sytuacja mój tata szedł z psem po lesie na patrol, przedtem jego kolega z pracy zmarł w szpitalu... Pies przedtem miał innego opiekuna, czyli zmarłego kolegę z racy... Mojemu tacie zgasła latarka, mimo że miała nowe baterie. Pies zaczął się cieszyć jakby kogoś zobaczył, mój tata uważa że to był jego kolega. Kilka tygodni po tym wydarzeniu pies umarł, mój tata żartuje że teraz razem (pies i kolega) chodzą na spacery, po jednostce.
Kolejna sytuacja była taka... Jakiś młody żołnierz nie wytrzymał presji i zabił się w wojskowym lesie, pewnego dnia jeden z patrolujących razem z psem zauważył cienistą postać, pies zaczął warczeć i szczekać, zjawa zniknęła. Takich historii było naprawdę sporo, w tej jednostce.
Ostatnio zmieniony 2010-11-20, 15:08 przez NM_ONE, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Puma16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-06, 13:42
Lokalizacja: Dębowiec
Komentarze: 2

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: Puma16 »

Jak widzą ? Nie mam pojęcia - to zwierzę,a my jednak ludzie ;D

;)))) naukowcy potrafią zbadać jak widzi dane zwierze np. osa widzi dość specyficznie , tysiąc a nawet miliony małych obrazków , naukowcy potrafią zbadać jak widzi dane zwierze , a wzrok psa nie mam pojęcia, słyszałem od kolegi ze psy widzą czarno-biało ale czy to prawda nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
Fairy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: Fairy »

Moim zdaniem psy nie widzą duchów, tylko jeśli już to wyczuwają jakąś obcą energię. Co do kolorów w jakich widzą psy, ja czytałam, że psy najlepiej widzą kolor żółty i niebieski. Może duch to dla nich jakiś rozmyty zarys? A może wyczuwają jakiś zapach, który nie ma źródła? Przecież niektórzy uważają, że duchy są chłodniejsze od otoczenia. Więc może o to chodzi?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: Dagmara »

Prędzej stawiałabym na wyczucie obcej energii, a niżeli widzenie samych duchów, zresztą raczej nigdy się nie dowiemy jak to w tym przypadku ze zwierzętami jest, jedyne co to możemy tylko gdybać ;]
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: PrzemekZ »

Naprawdę fajne ludzie mają zabawy.. Dla żartu wywoływać duchy...
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy psy widzą duchy?

Post autor: DanaS »

Był kiedyś temat, założony zresztą przez Dagmarę, na temat relacji zwierzę - duch. Poniżej podaję link to tematu. Proszę tam kontynuować rozmowę, bo jak będzie sto tematów na jeden temat to się bałagan na forum pojawi.

http://www.paranormalium.pl/duchy/zwi-duchy-t5765.html

Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Życie po śmierci”