połączenie dwóch osób

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Quintus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-06-24, 17:00

połączenie dwóch osób

Post autor: Quintus »

Niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc pytam:
czy jest możliwe połączenie (nieświadome) dwóch osób w taki sposób że jeżeli jedna z tych osób odczówa silne emocje to dróga je wyczówa :?: :?: czy jest jakiś sposób przerwania takiej specyficznej więzi,
i drugie pytanie z tym związane: czy takie rozłączenie nie będzie miało jakiegoś negatywnego wpływu na czakry, bo mam pewne odczucie, że po zerwniu takiej więzi, czakry mogą zostać w pewien sposób upośledzone.
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Eva unit 01 »

Jeżeli jesteś w stanie, to możesz zamknąć duszę w jakimś przedmiocie i zapieczętować go, w tym momencie więź zostaje przerwana, a potem niszczysz przedmiot uwalniając duszę.
Odbywa się to podobnie jak przywiązanie servitora do jakiegoś przedmioty, trzeba tylko pamiętać, że o ile spieprzenie servitora to mały problem, to tu trzeba uważać, żeby sobie nie zniszczyć psychiki, szczególnie ważne jest nastawienie podczas niszczenia tego przedmiotu.


Na pierwszy rzut oka nie ma żadnych skutków ubocznych, natomiast nie mogę powiedzieć na pewno, czy nie następują zmiany które stają się widoczne po jakimś czasie.
Quintus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-06-24, 17:00

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Quintus »

Nie z bardzo widze powiązanie,ale takie mam pytanie czemu to wciąż narasta, bez mojej wiedzy, coraz cżęściej czuje tej osoby emocje, a ona moje. a boje się przerwać to bo mam takie wrażenie że to może mieć nieodwracalny skutek. :? POMOCY :!: :!: :!:
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Eva unit 01 »

To, czemu narasta to nie pytanie, na które ja mógłbym ci odpowiedzieć.

A co do powiązania, to prawdopodobnie więź, jeżeli takowa istnieje, to jest na poziomie dusz. Więżąc dusze w przedmiocie, i pieczętujesz, odcinasz jakiekolwiek wpływy na nią z zewnątrz, i zrywasz więź. A potem uwalniasz swoją duszę niszcząc przedmiot. Tylko, że więź może się odbudować po czymś takim, a trzymanie duszy cały czas zapieczętowanej źle wpływa na psychikę.
Quintus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-06-24, 17:00

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Quintus »

Voozie pisze:"Więżąc dusze w przedmiocie, i pieczętujesz, odcinasz jakiekolwiek wpływy na nią z zewnątrz, i zrywasz więź. A potem uwalniasz swoją duszę niszcząc przedmiot. Tylko, że więź może się odbudować po czymś takim, a trzymanie duszy cały czas zapieczętowanej źle wpływa na psychikę."

Takie rzeczy to tylko w Erze... ee, w Harrym Potterze. Za dużo się naczytałeś, ziomku, zastanów się co piszesz. x/

niestety musze się z tobą zgodzić.
tak po za tym, czy ja nie wyraźnie piszę że chodzi mi tu o człowieka( istota myśląca a nie jakiś przedmiot) wiem że pomysł w książce "Harry Potter i Insygnia Śmierci" jest bardzo ciekawy, ale trzeba się nauczyć co to jest fikcja literacka.

ps. pani /panie(nie wiem bo jak dla mnie nik kłóci się z wyrazem "mógłbym") Eva unit 01 trochę powagi. i polecam jakiś kurs czytania ze zrozumieniem.
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Eva unit 01 »

Bynajmniej, nie czytałem harrego pottera, a wiązanie bytów z przedmiotami jest normą w okultyźmie, chociażby wiązanie servitorów. Przedmiot nie jest niezbędny, ale takowy akt zamkniecia, a potem rozbicia mocniej oddzialowuje na psychikę.

Ja byłem w stanie odpowiedzieć ci tylko na pytanie jak zerwac polaczenie, i to zrobilem, nie ma tu bledu w rozumowaniu.


Nick się kloci, i coz z tego? Pan Eva
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Maestro »

Owszem wiązanie bytów z przedmiotami tak, ale nie duszy...

Byt - serwitor, egregora, larwa, elemental, to wszystko elementy świata astralnego, natomiast dusza jest czymś pochodzącym z wyższych płaszczyzn. O duszy się jedynie spekulowało, było przedmiotem napędzającym wszystkie religie i jeśli wiążąc prawdę chociaż z jedną ze światowych i wymarłych religii to raczej nie jest ona przedmiotem manipulacji przez człowieka, nawet wyjątkowo uzdolnionego i głęboko rozwiniętego duchowo.
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Eva unit 01 »

Dusza jest symbolem bez formy, jest czymś związanym z nami. Uwięzienie duszy oznacza uchwycenie tego symbolu, i pozwala do pewnego stopnia wpływać na daną osobę, jednak skutki są bardzo chaotyczne, praktycznie nie do przewidzenia, poza tym wywierają duże piętno na osobie które podejmuje próbę takiego wpływu, na tyle duże, że jest to nieopłacalne. Takie są moje wnioski z eksperymentów w tej sferze.
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Maestro »

Twoje wnioski z eksperymentów w tej sferze ? Jakich eksperymentów, skoro mówisz, że jest to nieopłacalne. Próbowałeś wogóle działać w tej sferze ? Potrafisz uchwycić duszę, manipulować nią, przywiązywać ją do przedmiotu trwale oddzielając od jej właściciela ?
Pochwal się więc chociaż jakich technik do tego chcesz użyć, bo to mnie ciekawi najbardziej..

Bardziej egoistycznego stwierdzenia jeszcze nie słyszałem.
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Eva unit 01 »

Jeżeli już, to egocentrycznego, to słowo chyba bardziej pasuje

Anyway, forum to raczej nie miejsce na pisanie takich rzeczy. Jeśli wyrazisz taką chęć, to moge ci opisać przebieg eksperymentu na pm.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Darnok »

Nie krępujemy Cię, Eva. Możesz śmiało się z nami podzielić takimi informacjami, jeżeli oczywiście chcesz.
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Maestro »

Pare słów o technikach.
Jak przygotowałeś kwestie ochronne przed całym aktem ? Na jakiej płaszczyśnie/planie działałeś i czy oddziaływałeś na nią przez działania fizyczne czy mentalne ? Jak rozpoznałeś "duszę"? Ja nigdy jej nie widziałem (chyba), więc jestem ciekaw..
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Re: połączenie dwóch osób

Post autor: Eva unit 01 »

Nie chcę ^^
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”