Fakty o Władzy Totalitarnej

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Sen to Zło
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2024-02-08, 23:06
Komentarze: 0

Fakty o Władzy Totalitarnej

Post autor: Sen to Zło »

Czasy, kiedy internet był miejscem do pisania wszystkiego minął bezpowrotnie.
Jesteśmy gaszeni i wyciszani, czyszczeni cyfrowo, podawani dalej i kontrolowani kiedy piszemy coś na rękę władzy.
Jesteśmy oglądani w domach i procesy sądowe, odszkodowawcze odbywaja się na kanałach online, kiedy pokazują Ciebie również i dyskutują na temat stanu zdrowia. Sami sobie wszystko udowadniają. Wiedzą, kiedy pijesz ile, pokazują Ciebie innym, żeby osmieszyć.

Jesteśmy kategoryzowani, szufladkowani, oceniani, czy może ktoś dalej żyć czy nie, ile dochodu przynosi, ile z niego można wycisnąć, czy dochód podstawowy czy planują założyć komuś rodzinę, czy ma urodzić syna, córkę, kalekę po in vitro spermą podmienioną od osoby ułomnej. Kościół dba o to, aby in vitro to była wtopa.
dla kościoła tylko seksik z mężusiem i kochankowie na boku. In vitro, zobaczycie, to będą dzieci młodych z ośrodków opiekuńczych,więźni, degeneratów, wariatów.

Ludzi są projektowani, agendowani, kontrolowani.

Piszą nam algorytmu i uczą nas tak, na ile pozwoli Ci komputer.

Ciemnota i niewolnik myśli, że jest nowoczesny, bo zalożyl konto Google i Facebook. Jest postępowy !!!!
Tymczasem to nie technika i nowe technologia.
To rząd, policja, ministerstwa, resorty.

wyłączają nagle konta z aplikacjami, blokują dostęp do banku, kradną nam sami pieniądze.

Dodatkowo natężają ekrany prądem i wysyłają ultradźwięki, fale, strumienie akustyczne.

Ludzie będą padać i wariować o szumu technicznego.

Pręż się dalej, róm im zdjęcia, pokaż dom, rodzinę, psa i samochód. Lansuj się u wariatów dalej.

Cyberwojny już są.
Wymyślii jeńców wojennych sprzedwanych z państwa, aby zarobić na tym politycznie.

Napisz do wojska, że mam za dużo ruskich hackerów i powala Cię fala strumieniowa. Zadzwoń. Rzucą słuchawką.

Ale pieniążki to się bierze, co nie?

Nasz rząd nie jest rządem polskim. To ciało obce: niemcy, żydzi i ameryka.

My jestesmy sprzedani, rozebrani, Narodowcy udają Polaków. Niestety to zwykli naziści na służbie Kościoła. Ach, właśnie, jeszcze władza kościoła,

Życzę miłego życia w Polsce i w Europie, niewolnicy.

Zrob schaba i pokaż co wpieprzasz. Załóż sukieneczkę, rajstopy i strzel sobie selfie.

Dorośli????


Smieszycie się puści ludzie.
- - -
Dodam, że można być pozbawionym całkiem ochrony w świecie cyfrowym, tak aby każdy, byle złodziej i hackerek szczerbaty mógł czytać twoją korespondencję, kraść obraz, nagrywać Cię online i sprzedawać w sklepie ero, żartów, gnębień.
Mogą zdjąć Ci również ochronę satelitarną i nagle dostaniesz silnych zawrotów głowy, przeciążeń, są próby siłowe, podawanie kierunków i broń cybernetyczna.

Mogą na tobie ćwiczyć młodzi, wpuszczani starymi.

Politycy tylko grają w karty i bile na swych stołach polityczych, mają swe balkony, loże, kanały dyskusyjne, herbatki.

Bawą się i grają naszym życiem. Jak zwykle.

Aktualnie zeszli na poziom barbarzyństwa.
Rzucają gawiedzi kilka sztuk na pożarcie.

Cieszą się swymi ryjami, pełnymi, tłustymi, bebechy grube, kieszen pełna.

Szkoda Leppera. Jedyny Polka w polityce.

Dziś nawet przyśniła mi się katastrofa naszego samolotu z reprezentacją.

Spadamy dalej, coraz mniej Polaków, coraz więcej obcych, sprzedali się gówno cyfrowemu, lansowi, nowobogactwu, kościółkowi.

Narodowcy w centralach cyber sprzedają panienki, które nie chca wspołżyć po chińskich agendach. Ona nie jest moja krajenka!!!

Krajenka - blachara z lokami, ciągnie za sobą dwójkę, z przodu wózek, gar pełen, dupa gorąca, wpatrzona w krajana jak w lustro.

Prostaku, wykończyłeś ten kraj!!!!!
- - -
Jakiś gnój terroryzuje mnie kobietę lat 47, z pracowni, straszy i nakazuje, informuje, że jestem sprzedana ministrem do lachów i sików.
mam tańczyć przed niemcami nago, pokazywać show i zabawiać ich naród.

Wiecie, że można juz wysyłać fale poddźwiękowe?

Wiecie, że przeszczuch, który ma mamuchne w polityce, tatusia w policji informuje mnie wprost, ciebie wybrano abyś rozbawiała ich na domówkach?

wiecie, że nasza Polonia handluje swoimi rodakami?

Cyrki różne.

Podobno też projektują mi dochód podstawowy i umowę socjalną, mieszkanie socjalne, bo władza ni widzi, żby mnie ktoś w d...ę walił w domu !!!

Wciąż trwa zamiana elit, znęcanie się i upokarzanie.

Przyprowadż mi wreszcie tym ciałem obcym kochanka do domu. Mam plan.
Będzie koszerne dla Żyda.
- - -
Dodatkowo wyjaśnię metody działania mafii prostytucji na nowych technologiach.

Szukają kobiet z rodzin rozbitych.
Możesz trafić do rekrutacji nawet w wieku 40 lat, po śmierci ojca.
Nagle pojawia się tatuś systemowy, opiekun.
Ty jestes już tylko sierotką, niedojrzałą dziewczynką.
Taki tatuś siedzi u ciebie z upoważnienia policji, lub nawet jest komendantem.

Nie da Ci spokoju, będzie ciebie promował po norach i szukał sklepu.
Będzie podjeżdzał pod blok z kolegami i straszył silnikiem samochodu.
Maja włączone światła.

Wyjrzysz przez okno światła włączone, przejdziesz obok uruchomi silnik, wszędzie będziesz słyszeć rozruch silnika i oczekujących.

Nikt ci nie pomoże, prokuratury będą odpisywać, że jesteś irracjonalna. Nie ma takiej opcji, aby ktoś przejął stery komputera i telefonu. To się nie zdarza!!!!

Całe rodziny będą wprowadzane do branży. Wszystko kategoryzują pochodzeniem. Prababka zbierała stonki - target "niziny społeczne", "obsługa d4 policji i wojewodów". Łódź i Śląsk, Izabelin, oraz pomorze nasze słynie z macek.
- - -
Histopatia - choroba aktualnie zdiagnozowana, ponieważ od lat składam zeznania online i dokładam nowe procedery.

Panie ch...u z inwigilacji - mylisz się.

Nigdy nie zapomne skurwysyństwa i mam bardzo dobry zmysł obserwacyjny i analityczny. Dobrą pamięć. Nie aresztowali ani jednego hackera choćby, a ty mi tu imputujesz kolejną diagnozę.


Policja nas nie broni, wojsko sprzedaje do strzałek i testów broni, politycy są prymitywami i budują swoje kampanie oglądając w ekraniku całe rodziny, władza lubi nażreć się do syta, pobzykać, mataczyć i jest jedynie sprawna w tuszowaniu, ukrywaniu i likwidacji dowodów.

Projekt wojna światowa - wybić to dziadostwo i tyle, jesli już można projektować cudze życie.
Projekt wojna światowa, z mojej strony. Za dużo już tego robactwa i larw.

Niemcy już szykują się do krajów ciepłych, ale tam akuku. Oni też są już prawicowi i kościelni. Irlandia - znowu chcą mieć kościół!!!
Oni są już wszędzie.

Akuku - totalitaryzm!!!!

a takie piekne focie mieliście :))))))))))))))))))
- - -
Cyrk władzy, teatr władzy - pomioty zwane oligarchiami i władzami upajają się swą potęgą.
Daj świni biurko. No i mamy.

Przesiedział na tik tokach, insta i jutubach, nauczył się odstawiać szopki.

Przypomnę - Gabriel Janowski - poseł już dawno powiedział w studio polsat - my tylko oglądamy ich teatrzyk. Wtedy byłam młodsza, nie rozumiałam.
Nie wiedziałam dlaczego w sejmie zachowywał się jak wariat i wierzgał nogami jak koń.

Był normlany i uczciwy.

Reszta nie.

Władzo zasrana - skończcie ten teatr, bo szkoda ludzi. Oni zwariują, ja nie. Wy, zawsze byliście tylko marionetkami Żyda.

30 dni blokady. Nic się nie uczysz na swoich błędach, znowu pisanie wielu postów jeden pod drugim, znowu wyzwiska, pisanie bez ładu i składu. Następnym razem przestanę się z Toba bawić i wlepię Ci dożywotniego bana, bo mam już tego serdecznie dość. // Ivellios

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”