Co się dzieje w sanatorium w Górznie?

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
banita
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2007-06-05, 11:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: banita »

cleric - :D
poprzednia strona pisze:paranormalne.pl napisał/a:
Kiedy był to pałac, jak śmiem twierdzić większość dzieci przebywających tam nie wie co się tak naprawdę wydarzyło.
Jeśli ukończyłeś 18 lat już tam nie da rady się dostać, jedynie można wynająć pokój jako gość i to jest plus w tym wszystkim. Niebawem bede musiał to uczynić.

Pozostaje tylko zebrać kasę, ekipę i jazda :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

banita, o ja niemadra :D no to jedzcie ;) tylko chyba nie mozna się tam walesac po nocy :P :P z kamera :P
xwoman
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-29, 18:05

Re: Co się dzieje w sanatorium w Górznie?

Post autor: xwoman »

Ja mogę potwierdzić większość tych rzeczy. Jeżdżę do sanatorium już 8 lat i z tego co pamiętam w tym terminie zawsze coś się działo, gdyż Miller dawał o sobie znaki- jest to dzień jego śmierci. Ciekawa jest sprawa ze śladami na schodach prowadzących na pierwsze piętro- na ten temat słyszałem już miliony historii. Że to krew Millera, jego żony czy kogoś tam jeszcze. Kolejna ciekawostka to lustro znajdujące się pod stołówką. Słyszałem, że jeżeli z 15/16 sierpnia w północ napisze się czerwoną szminką na tym lustrze "krwawa mery", po czym odwróci się plecami i wypowie te słowa trzy razy to pojawi się jakiś duch. Prawdę mówiąc nie jestem przekonany co do tej opowieści, lecz ktoś kiedyś powiedział mi, że to prawda i że togo doświadczył. Prawdę mówiąc chciałbym to widzieć. Pamiętam, ze jednego roku schody na pierwsze piętro były remontowane czy coś w tym stylu. Dojść wtedy do pielęgniarek można było na około czyli bardzo blisko tego lustra. Ja że musiałem zażywać lekarstwa o północy chodziłem wtedy tamtą drogą co noc. Bardzo się bałem sam chodzić. Może to z powodu młodego wieku. Dziwne. Kolejną ciekawostką może być nóż wbity w drzewo. Sam próbowałem go wyciągnąć lecz moje starania nie dały żadnych efektów. Jednego roku też byłem w lesie w jakimś grobowcu, bodajże któregoś z właścicieli lecz nie pamiętam dokładnie. Dla mnie to miejsce było bardzo dziwne. Jest jeszcze wiele historii o tym miejscu. Mogę opowiedzieć jedną, która wydaje mi się najdziwniejsza. Rok temu byłem w sanatorium i oczywiście poznałem kilku nowych kumpli i kilka bardzo fajnych koleżanek. Ktoś z nich opowiedział mi, że w jakiś dzień jeden z opiekunów był sam w budynku (być może był jeszcze pan ochroniarz). Chodził on sobie po budynku i usłyszał czyjeś kroki i szepty z bursy. Poszedł sprawdzić czy ktoś jest tam lecz nikogo nie znalazł. Bardzo dziwna sprawa.
Ogólnie rzecz biorąc miejsce to jest jednym z najwspanialszych miejsc w jakich byłem. Jest tam coś co przyciąga ludzi i sprawia że chcą wracać tam co rok. Sam jestem takim przykładem gdyż jeżdżę tam już 8 lat i w tym roku też mam zamiar tam się znaleźć :P
Szrek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2015-08-20, 23:44

Re: Co się dzieje w sanatorium w Górznie?

Post autor: Szrek »

Cala ta historia to sciema. Bylem w tym osrodku 15.08.2015r. I DUPA. Nic nie straszy. Przestancie jarac to gowno. Zmiencie dealera. Banda DEKLI. Jedyne co to die nie wyspalismy w oczekiwaniu na Wasze duchy. :kosci:

Byłem w Gorznie m.in. w nocy 15/16 sierpnia. Czekaliśmy ze znajomymi na duchy. No i nie przyszły. Cała ta historia to jakiś bełkot. Jak chcecie szukać duchów to na pewno nie w Górznie.

Aaaaa.. jeszcze co do "krwawej plamy na schodach". Nie 7 a 14 schodek. Iiiiii..... przebarwienie marmuru czerwonego. No cóż do każdego przedmiotu można dopisać kilka historii.

Pandemonium: Proszę się nauczyć edytować posty i nie nabijać kilku po kolei. No i na przyszłość - trochę grzeczniej.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”