2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Leanna »

Może i jest w tym ziarnko prawdy... Zobaczymy co z tymi najeźdźcami, a jak już nas obalą to wtedy będziemy pewni :P
Ostatnio zmieniony 2010-04-11, 01:32 przez Leanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Spooky Fox »

Szymko pisze:te slowa juz się sprawdzily... nie zdajesz sobie z tego sprawy?
Ty weź idź już się lepiej połóż nyny. Co się sprawdziło? Że żelazny ptak zleciał? No i co z tego? I co z tego, że "dwaj żelaźni bracia upadną w ogniu(...)" (WTC 9.11)?

Twoje konkluzje dotyczące zaistniałych wydarzeń są bardzo płyciutkie. Radzę się przespać i pisać bzdury jutro od samego rana, bo dzisiaj nie chce już mi się takich głupot czytać.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Leanna »

Owszem, muszę przyznac, ze coś w tym jest, ale dalej ci "najeźdźcy ze wschodu" do mnie nie przemawiają... No, ale rok 2010 jeszcze się nie skończył
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Spooky Fox »

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach żyją strasznie tępi ludzie, którzy wszystko potrafią podpiąć pod to, co im się akurat w danej chwili podoba. Taka smutna prawda. A naiwni w to wierzą, no bo czemu by nie...
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Leanna »

No, ale nie wydaje ci się to jednak dziwne? Czym innym może być "srebrny ptak" jak nie samolotem, a "ważne osobistosci" ? Nie mówię, że całkiem w to wierzę. Nie mam jeszcze wyrobionego zdania, ale nie podchodzę do tego tak sceptycznie, Spooky. Albo jest już późno, albo bierzesz przykład ze zblazowanego i rzucasz słowa na wiatr
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Leanna »

Szymko pisze:zobaczysz Spooky ze z tego bedzie cos zlego...
Dobra, to mnie rozwaliło :lol:
Poczekamy, zobaczymy. Co ma się satać to się stanie i nic tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Ivellios »

Normalnie mam wrażenie, że zaraz ktoś tu skopiuje słynną juś przepowiednię z samosia.pl i zacznie rozważać jej znaczenie...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Spooky Fox »

Leanna pisze:No, ale nie wydaje ci się to jednak dziwne? Czym innym może być "srebrny ptak" jak nie samolotem, a "ważne osobistosci" ? Nie mówię, że całkiem w to wierzę. Nie mam jeszcze wyrobionego zdania, ale nie podchodzę do tego tak sceptycznie, Spooky. Albo jest już późno, albo bierzesz przykład ze zblazowanego i rzucasz słowa na wiatr
Zaczyna być to nużące. Coraz częściej zaczynają mówić, że podchodzę do czegoś sceptycznie. JA! Sceptycznie! No niech mnie gęś kopnie ^_^'
Szymko pisze:zobaczysz Spooky ze z tego bedzie cos zlego...
Złe już się stało. Nie będzie nic złego. Polska będzie przez około miesiąc po prostu w lekkim szoku, ale wszystko według prawa będzie w porządku.
Szymko pisze:Sorry ze naskoczylem ale jetsem w SZOKU
SpoX
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Darnok »

osoby ważne kraju niezwyciężonego
To chyba nie o nas.
ktos kto zyl 5 tys lat
Nie wiem, czy wiesz, ale ostatnie badania wskazują na to, że Nostradamus wyszedł z morza już w dewonie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Spooky Fox »

Tak, owszem. Dopóki o zwycięstwie nie przeważała myśl techniczna tylko odwaga, upór i patriotyzm, żadne inne państwo nie mogło się z nami równać. Więc w ówczesnych czasach rzeczywiście można by rzec o Polsce "niezwyciężona".

Ale i tak nadal jestem bardzo, bardzo mocno sceptyczny. Bo jeśli owa przepowiednia się ma ziścić, to wschodni najeźdźca zawita do nas już w tym tygodniu. Bo automatycznie jeśli żałoba się zakończy w przyszłą niedzielę, to przepowiednia już się nie sprawdziła.

Więc co pozostaje?

CZEKAĆ
Pendzik79
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-11-20, 20:24
Lokalizacja: Znienancka

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Pendzik79 »

Myślisz, że ludzie są pogrążeni w żałobie, bo tak każą przez najbliższy tydzień ? Jeśli ten tydzień się skończy, to nie znaczy, że u ludzi zakończy się żałoba, smutek... A chaos wg. mnie jest cały czas, bo takie historie praktycznie są niespotykane, to coś nadzwyczajnego i jest straszne zamieszanie na "scenie polskiej" i nie tylko, bo mówią o tym na całym świecie. Póki co wszystkie przepowiednie kleją się w jedną całość, przynajmniej ja tak sądzę. Metalowy ptak, który ROZDZIELI DWÓCH BRACI (zupełnie inny wątek jest już o WTC...). Bez tej całej "śmietanki" polskiej jesteśmy znacznie osłabieni, nie ma praktycznie w ogóle dowództwa wojsk w Polsce, tymczasowym prezydentem jest Komorowski... A wschodni najeźdźca? Sądzę, że już od jakiegoś czasu planowali coś na Nas, a teraz mają wyśmienitą okazję. Możliwe, że pozłościli się na Polskę. W końcu wreszcie publicznie oznajmiono, że to jednak Rosja, i sami musieli się przyznać. No cóż, pozostaje nam czekać do końca roku, a nie tygodnia...
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Machno »

Myślisz, że ludzie są pogrążeni w żałobie, bo tak każą przez najbliższy tydzień ? Jeśli ten tydzień się skończy, to nie znaczy, że u ludzi zakończy się żałoba, smutek...
wczoraj miałem ślub kościelny, wypiliśmy za ich zdr..... pamięć
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: DanaS »

Pendzik79 pisze: Bez tej całej "śmietanki" polskiej jesteśmy znacznie osłabieni, nie ma praktycznie w ogóle dowództwa wojsk w Polsce
Nie masz racji. Nie jesteśmy osłabieni w sensie militarnym. Może psychicznie tak, ale nie w sensie o którym piszesz. Każdy generał, dowódca itp. miał zastępców, obowiązki przejmuje pierwszy zastępca i nie ma problemu.

A co do możliwości konfliktu zbrojnego (bo o takim chyba mówicie) to nie ma na to szans. Nikt zdrowo myślący nie zaatakowałby w takiej chwili. Reszta świata by ich zjadła bez masła. Nie ma się czego obawiać. Nie ma co wietrzyć spisku, tam, gdzie go nie ma.

Zbyt luźno interpretujecie przepowiednie (w które ja osobiście nie wierzę z powodu ich "rozciągliwości").
Było WTC - Nostradamus, żelazny ptak, bliźniaki (wieże) itp. itd.
Teraz z kolei katastrofę pod Smoleńskiej podpisujecie pod ta samą przepowiednię tylko z dostosowaniem do okoliczności. Moim zdaniem to nic innego jak szukanie na siłę dziury w całym.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: Ruskof »

DanaS,na twoim miejscu,bym przywolal tych "poszukiwaczy" czegos nieprawdopodobnego w prawdopodobnym do twojego opisu.Tak,w tej kwestii wiele rzeczy ulatwi,nie trzeba sobie glowy zawracac szukajac czegos "ponad zmysly",po prostu katastrofa byla,nikt nie zestrzeliwal samolotu,nikt z pilotow specjalnie tej katastrofy nie wywolal,zaden pasazer nie kazal leciec tym samym korytarzem,mgla w smolensku to zadna klatwa tak naprawde,tylko zbieg okolicznosci,bo to nieraz widzialem,ze taka mgla na dzien się pojawiala,i co jeszcze mozna byloby tu powiedziec..:)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: 2010 Nostradamus III wojna światowa oryginalne nieprawdaż?

Post autor: DanaS »

To prawda, że mgła w Smoleńsku jest czymś codziennym. Taka szerokość geograficzna. Po prostu kilka zbiegów okoliczności złożyło się a efektem tego była katastrofa.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”