Bloody Mary

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Gość

Bloody Mary

Post autor: Gość »

Witam serdecznie :)

Znacie to legendę o Mary ?

Nie będę przytaczał wszystkich legend o niej ponieważ zrobiło się ich lekko ponad sto.

Więc dam przykład jednej : "Krwawa Mery chodziła z chłopakiem. On z nią zerwał dla innej. Mery z owym faktem nie mogła się z tym pogodzić, więc weszła do łazienki i się pocięła. Lecz przed tym wszystkim przed lustrem wymówiła DWANAŚCIE razy Krwawa Mery. No i legenda głosi iż jak ktoś wypowie równo o 12:00 w nocy dwanaście razy "KRWAWA MERY" przy świeczce bądź świeczkach przy zgaszonym świetle oraz przed lustrem , ona Cię zabije w jakikolwiek sposób. "

Może ktoś z Was próbował już ?:)
Jeśli jednak nie, mam gorąco prośbę , sprawdźcie to , chociaż by dla mnie jeśli nie z czystej ciekawości :P

Z góry ślicznie dziękuję :)
Awatar użytkownika
Tesuni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-12-10, 16:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Bloody Mary

Post autor: Tesuni »

Jak dla mnie legenda wyssana z palca. Parę lat temu z koleżanką próbowałem i jak widać jakoś żyje ;).

Pozdrawiam,
Tesuni.
Awatar użytkownika
Zwiodimus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-01-08, 15:35

Re: Bloody Mary

Post autor: Zwiodimus »

Mamy za ciebie odwalać całą robotę? Za darmo? nie dzięki, jeszcze mi życie miłe :P
A tak na serio to nigdy tego nie próbowałem, szczerzę w to wątpię, ale pewnie każdy boi się tego sprawdzać, ale to pewnie tylko z powodu tej Legendy. Po prostu po naczytaniu się tych bredni ciężko by było to zrobić.

Chociaż nie takie głupoty się robiło na koloniach, już nie pamiętam może to też robiliśmy.

Dobra rada: Nikt dla ciebie tego nie zrobi, a to że ktoś ci powie: Tak zrobiłem to, ale nic mi się nie stało też ci nie da żadnej pewności, jeżeli chcesz to obalić to musisz to zrobić sam.
Gość

Re: Bloody Mary

Post autor: Gość »

Nikt nie zrobi tego dla mnie, trudno , spodziewałem się takich o to odpowiedzi.
Ja również sam tego nie zrobię :P z pewnych okoliczności he he.
Właśnie większość Mych znajomych mówi że się nie boi ale jednak tego nie zrobią :).
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Bloody Mary

Post autor: Dagmara »

Jak byłam młodsza to przed lustrem wymówiłam o północy jej imię i nic się nie stało :P
I ogólnie jak dla mnie to te wszystkie wzmianki o krwawej Mary to nic innego jak zwyczajne bajeczki na dobranoc dla nieposłusznych dzieci.
Gość

Re: Bloody Mary

Post autor: Gość »

Czyli nic a nic się nie dzieję :P he :).
Awatar użytkownika
Tesuni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-12-10, 16:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Bloody Mary

Post autor: Tesuni »

Hehe nam się nic nie stało ;) tzn. mi i użytkownikowi Dagmarze.
Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność to sam spróbuj.

Pozdrawiam,
Tesuni.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Bloody Mary

Post autor: Dagmara »

Don Lui$ pisze:Czyli nic a nic się nie dzieję :P he :).
No wiesz, mnie, ani kolegi wyżej nic nie nawiedziło, zresztą ja ogólnie nie wierzę w te całe bajeczki o krwawej pani ;)
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Bloody Mary

Post autor: Pandemonium »

^ A bo podobno trzeba wypowiedzieć to 13 razy z zapaloną świeczką i w ciemności. Tak raczej nie próbowaliście ; )
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Bloody Mary

Post autor: Dagmara »

Nie było świecy, ale była marnej jakości latarka :D
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Bloody Mary

Post autor: Pandemonium »

Dagmara pisze:Nie było świecy, ale była marnej jakości latarka :D
No i wszystko jasne :(

Dagmara... skoro mówisz ,że się nie boisz i nie wierzysz to weź dzisiaj przeprowadź eksperyment i dokładnie przeprowadź ten "rytuał" przywołania Bloody Marry ^^

Ja jestem osobą ,która dmucha na zimne i nie pakuję się nie potrzebnie w kłopoty. Np. mimo ,że nie wierzę w przesądy, często ich przestrzegam, ot tak ,aby nie kusić losu i mieć spokój psychiczny :D Także ja do tego eksperymentu odpadam :sylwester:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bloody Mary

Post autor: Spooky Fox »

Eee...nie wiem...możecie mi wierzyć, albo nie. Zresztą powinniście wiedzieć, że jestem jedną z ostatnich osób tutaj na forum, które mogłyby Wam ściemniać.

Zauroczył mnie temat. Kilka godzin temu postanowiłem to zrobić. Zapaliłem światło w pokoju i poszedłem do kibla przed lustro. Ja wiem - nie było 12, nie było świeczek, a światło było zapalone. Wróciłem z uczuciem spełnienia i zasiadłem przed komputerem. TV włączone, kanał 16, TVP Sport, Polska Liga Hokejowa, ja słuchafony na uchach i pocinam w NFS Shifta. Nordschleife na Nurburgring północna pętla, 3 okrążenia, łącznie około 70 kilometrów do przejechania, pi razy oko 25 minut, Lamborghini Reventon, analog+klawiatura i siedemnastu 'onlajnowców' za mną, więc każdy, kto próbował swych sił w symulacjach wie, że jakiekolwiek rozkojarzenie nie wchodzi w grę. Kończę wyścig na wysokim drugim miejscu, inkasuję kilkaset punktów do rankingu online, po czym troszkę się rozluźniam. Load kolejnego odcinka, zerkam na zegarek, patrzę na telewizor, a tam półnaga Shakira pocinająca na rurze. Nie to, że zły widok czy coś, ale jakoś mi Shakira z TVP Sport nie podpasowała. Pilot pod ręką, moje kochanie chrapie w najlepsze, drzwi zamknięte i jedyna oznaka braku snu to chomiczka kręcąca się w kółku. A w TV kanał 13, Viva.

o_O

Że jak? Więc staram się przeanalizować ostatnie pół godziny. I jestem w stanie postawić na to całą rentę ojca dyrektora, że nie dotykałem pilota. I że nie przełączałem TV. I że w ogóle nikt nie mógł tego przełączyć, bo telewizor stoi obok mnie, a ja mam pilota! Aż tak skoncentrowany nie byłem, żebym nie widział przełączania kanału przez drugą osobę.

Daleki jestem od wiary, że to Marysia, ale mimo wszystko pozostaje jakiś niesmak w ustach...chyba będę musiał jutro poprosić Dagmarę o oczyszczenie pokoju i mieszkania :P
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Bloody Mary

Post autor: Pandemonium »

hahaha :D No nic, jedyne co powiem to DOBRANOC ^^
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bloody Mary

Post autor: Spooky Fox »

Jaka tam dobranoc. Ja spać nie idę.

Zostało mi jeszcze dwa razy Nordschleife, Laguna Seca, Autopolis i Brands Hatch (każda wymówka jest dobra) ;)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Bloody Mary

Post autor: Sothis »

Cóż, widać Krwawa Merry przedkłada muzykę ponad sport. Typowe babskie inklinacje. Łenewer, łerewer, łi gona bi tugieder! Czy jakoś tak to szło. ;)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bloody Mary

Post autor: Spooky Fox »

Nie, to żadne łenefer było. To ta cała rabiosa. Ale i tak mniejsza o to. Telewizor mi się sam przełącza :D

A ja się śmiałem z nawiedzonego sprzętu elektronicznego.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Bloody Mary

Post autor: Słowianka »

Czyli, mamy dobry rytuał do programowania TV? Ilość powtórzeń to numer kanału, pytanie co określa godzinę zmiany. I ciekawe czy można zaprogramować nagrywanie :wink:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Bloody Mary

Post autor: Spooky Fox »

Gorzej, jak ktoś ma na celu zaprogramowanie kanału numer...powiedzmy...70. Siedź przed lustrem i nawijaj ciągle to samo...nie, to nie przejdzie ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”