nauka lewitacji

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: nauka lewitacji

Post autor: Spooky Fox »

Panowie, zapraszam z powrotem do tematu. To jest temat, jakbyście nie wiedzieli, o nauce latania, więc proszę mi tu nie chrzanic bzdur o efekcie motyla, fizyce kwantowej i innych krzaczkach. Jeśli chcecie tak śmiesznie podyskutowac, jak w chwili obecnej, to zapraszam to założenia nowego tematu. Ja się z chęcią pośmieję, czytając niektóre wypociny, których autorzy za wszelką cenę próbują sarkazmem dorównac Darnokowi, co im niestety niewychodzi, tworząc porażający misz-masz.

Każdy post nie na temat, bądź z uwagą nie na temat, będzie kasowany i nagradzany warnem.

Tak więc, zapraszam z powrotem do tematu o nauce latania. Dziękuję.
Awatar użytkownika
quar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2010-04-30, 21:19

Re: nauka lewitacji

Post autor: quar »

Lewitacja? Błagam, nie rozśmieszajcie mnie. Owszem wiara potrafi zdziałać cuda ... ale w to, że człowiek jest w stanie unieść się bez pomocy z zewnątrz nie jestem skłonny uwierzyć. Ciało astralne-tak. Fizyczne-nie. Wszyscy latający/lewitujący fakirzy to przecież zwyczajni iluzjoniści.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: nauka lewitacji

Post autor: Chantelle »

Pewnie , ze mozna :D
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: nauka lewitacji

Post autor: NightRaven »

ciwojciech pisze:Tylko błagam, nie mylić lewitacje z lataniem.
Zarówno jedno jak i drugie to bardzo umowne pojęcia. Rzeczywiście, można by je rozgraniczyć ze względu na sposób osiągnięcia, ale w takim wypadku przydałby się tuzin innych nazw. Bo czym innym jest zmniejszanie masy cząsteczek swojego ciała, tak aby było lżejsze od powietrza, czym innym objęcie siebie telekinezą i uniesienie, czym innym powołanie się na samą kwintesencję tego co znaczy "latać" i użycie jej jako formy energetycznej.
ciwojciech pisze:A jeśli magia istnieje tylko że w inny sposób to kto wie !?!
Inny od czego? Wiele razy słyszałem już ten tekst i pytam Was się czym według Was jest to "klasyczne" działanie magii, hm?
ciwojciech pisze:A odnośnie lewitacji - dowód o lewitacji to odcinek programu Chris Angel na TV4. :P
A teraz wszyscy cofamy się w czasie i włączamy TV4. Spoko.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: nauka lewitacji

Post autor: Darnok »

A teraz wszyscy cofamy się w czasie i włączamy TV4. Spoko.
Jest jeszcze youtube.
Lewitacje można wykonać na sto różnych sposobów- stołkiem, jak mnisi buddyjscy, odpowiednim kątem widzenia jak u Chrisa właśnie lub poprzez inne sztuczki.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: nauka lewitacji

Post autor: Darnok »

Aj już poprawiam.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”