Moje koszmary

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
maksim399
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2011-05-09, 12:44
Lokalizacja: Konin
Komentarze: 4

Re: Moje koszmary

Post autor: maksim399 »

Sny to odzwierciedlenie psychiki i tego co wydarzyło się poprzedniego dnia.Proponuję żebyś obejrzał jakąś dobrą komedię przed snem:-)pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Moje koszmary

Post autor: Vampirio »

Ja pamiętam tylko dwa koszmary z czasów gdy chodziłem do zerówki.
1. Spadałem bez końca.
2. Biegała za mną mała dziewczynka i rzucała we mnie wielkimi głazami.
maksim399
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 2011-05-09, 12:44
Lokalizacja: Konin
Komentarze: 4

Re: Moje koszmary

Post autor: maksim399 »

Jak miałam 7 lat,brat oglądał przy mnie ten horror o tej lalce co zabijała,potem przez miesiąc ponad mi się śniło,że ta laleczka mnie goni i chce zabić.Do dzisiaj nie oglądam horrorów:-)
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Moje koszmary

Post autor: Sylvester93 »

Sny to odzwierciedlenie psychiki i tego co wydarzyło się poprzedniego dnia.
Maksim to nie tak działa.
Niektórzy twierdzą że sny okazują coś czego nigdy byśmy nie chcieli przeżyć.
Następni zaś twierdzą iż sny interpretuje się na odwrót czyli całkiem inaczej niż nam się okazują "zło=dobro; nienawiść=miłość itp."
Poczytajcie sobie artykuly na temat snów i ich interpretacji:)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Moje koszmary

Post autor: Vampirio »

Jak mam jakieś koszmary to z reguły w ogóle nie są straszne a jak mi się śnią jakieś przerażające rzeczy np. samobójstwo zbiorowe czy coś w tym stylu to mnie to ani trochę nie rusza. Może wiecie dlaczego tak się dzieje?
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Moje koszmary

Post autor: Sylvester93 »

Najwyraźniej masz "mocną psychikę". Twój mózg potrafi znieść takie koszmary i nic sobie z tego nie robi więc być może jesteś dlatego taki "chojrak"
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Moje koszmary

Post autor: Vampirio »

Raz mi się śniło, że pokroiłem kota na kawałki. Później on przemienił się w zombi i zjadał ludzi. Sny takiego typu śnią mi się kilka razy w miesiącu, mógłbym z nich nakręcić niezłe horrory.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Moje koszmary

Post autor: Vampirio »

Z takich najnowszych. Byłem na cmentarzu który rozciągał się w każdą stronę za horyzont. Po zmroku zaczęły mnie atakować bliżej nieokreślone potwory. Zacząłem uciekać i wtedy zadzwonił budzik. W tym śnie wydawało mi się, że to ja jestem tymi potworami.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Moje koszmary

Post autor: Energy Source »

Haha ja też miałem niedawno sen, ale chyba się nie zalicza do koszmarów. Mianowicie miałem sen, że w okolicach mojego miasta wybuchła bomba atomowa i sobie oglądałem ładny grzybek :) Rano wstałem, wchodzę na kompa, otwieram dokument, a tam skopiowany avatar Sylvestra. Wieczorem przed snem mi się spodobał i go skopiowałem xD Chyba moja podświadomość zapamiętała rysunek wybuchającej bomby i go odtworzyła w śnie :P
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Moje koszmary

Post autor: Sylvester93 »

Energy ty mi nic nie mów o snach mi się ostatnio śniło że Cię odwiedziłem bo byłem w okolicy i miałem wpaść na pare godzin a piliśmy przez tydzień i nie miałem za co wrócic ;p
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Moje koszmary

Post autor: Energy Source »

hahaha nie wiem kogo sen jest bardziej realny, mój czy twój xD Chyba mój bo wybuch bomby atomowej w polsce jest bardziej realny z tego względu, że ja alkoholu nie tykam xD
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Moje koszmary

Post autor: Sylvester93 »

No ja też od Nocy Sylwestrowej nie pije:D mam obrzydzenie i zresztą obiecałem też narzeczonej;p
Artur1996

Re: Moje koszmary

Post autor: Artur1996 »

Wracając do tematu koszmaru,sam często tego doznawałem śniły mi się różne straszne głupoty,teraz już nie pamiętam co to dokładnie było ale pamiętam jedno że zacząłem oglądać różne śmieszne filmiki w internecie przed snem i pomogło,należy pamiętać że są to stany psychiczne,należy się mało stresować a więcej śmiać.W moim przypadku to pomogło ostatni koszmar miałem jakieś 5 lat temu i do teraz śpię w miarę spokojnie :)
Awatar użytkownika
Basted
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 2011-05-09, 22:14
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Moje koszmary

Post autor: Basted »

Ja rzadko pamiętam sny, ale jeden pamiętam od dawna. To było coś w stylu że uciekałem przed czymś schodami w dół a potem nagle schody się urwały i zacząłem spadać w czerń. Najlepsze jest to, że uciekałem przed samym sobą z niewyjaśnionych powodów.
Awatar użytkownika
Ramiro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2010-06-04, 16:09
Komentarze: 1

Re: Moje koszmary

Post autor: Ramiro »

Jak już mówiłem marzenia senne to wytwór naszej wyobraźni. Każdy pojedyńczy "sen" składa się z dwóch procesów. Tworzenie i interpretacja. Często w pojedyńczym marzeniu sennym dzieje się na odwrót od tego co byśmy chcieli. Dajmy na to "O boże żeby tylko z za tej ściany nie wyszły pająki." i co się dzieje? Z za ściany wychodzą pająki. Bynajmniej ja to tak rozumuje. I będe powtarzał do znudzenia... :) Sen to wytwór naszej wyobraźni na który wpływ mają nasze własne myśli.


Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Moje koszmary

Post autor: Sylvester93 »

Jak już mówiłem marzenia senne to wytwór naszej wyobraźni.
Ramiro błagam nie powtarzaj się ;/ nie jesteśmy bandą de**li jak ktoś wkracza w temat to z pewnością czyta wcześniejsze posty :)
Proszę nie obrażaj się to tylko takie upomnienie żebyś się pilnował i nie spamował tym samym jak już wcześniej mówiłes :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”