Senne wizje

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Abel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2007-02-18, 17:02
Lokalizacja: Mazury

Senne wizje

Post autor: Abel »

Witajcie ;)

Od jakiegoś czasu (ok. miesiąca) nasiliły się u mnie senne wizje. Piszę nasiliły bo ostatnio coś takiego miewałem kiedy miałem ok. 7-10 lat. W czasie snu widzę jakieś zdarzenie, ludzi (widzę przyszłość). Wiem pomyślicie, że każdy może coś takiego napisać, ale mi zdarza się to naprawdę. Widzę kawałek przyszłości we śnie. Kiedy się budzę najczęściej o tym nie pamiętam. A gdy to wydarzenie ma miejsce przypominam sobie cały sen i mogę mówić dokładnie to, co ktoś powie czy zrobi. Ostatnim razem wystraszyłem nawet w ten sposób znajomych ;D Powiedziałem im, co dokładnie się na chwilę się stanie...

Czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób mogę rozwijać mój "dar"? Jak sprawić, by na początek przynajmniej zapamiętywać te sny, a później by nauczyć się je wywoływać.

Czy wy też macie podobne doświadczenia?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Senne wizje

Post autor: Ruskof »

Wizualizuj sobie rzeczy za ktorymi pomoca mozna osiagnac OOBE,jesli ci się nie uda to masz swiadomy sen (nie zawsze kontrolowany) ja tez tak mam ale zamiast przyszlosci inne się rzeczy snia,z reszta jesli chcesz opisac jeden ze snow to zapraszam do "Co wam się ostatnio snilo" w dziale Off-Topic,albo w tematach gdzie najwiecej postow jest ten temat jest na drugim miejscu.
Abel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2007-02-18, 17:02
Lokalizacja: Mazury

Re: Senne wizje

Post autor: Abel »

Dzięki za tak szybkie zainteresowanie się tematem. A moje sny chętnie opiszę.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Senne wizje

Post autor: Ruskof »

Nie ma za co,krotko mowiac masz sny prorocze :)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Senne wizje

Post autor: DanaS »

Niekoniecznie, wielu osobom takie coś się zdarza. Deja vu, jak mawiają francuzi. Nie można się w tym dosszukiwać od razu proroctw. Myślę, że najpierw powinieneś opisać te sny, co może być trochę trudno biorąc pod uwagę, że mówisz, że rano nie pamiętasz co śniłeś. Niemniej warto by się było nad tym pochylić. Żeby to jakoś określić to trzeba to poznać. A niewiele nam przybliżyłeś temat :)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Senne wizje

Post autor: Ruskof »

Deja vu, jak mawiają francuzi
Czyli "juz widziane" :mrgreen:
Nie można się w tym dosszukiwać od razu proroctw.
Jesli pare razy to bylo to czy to dalej zbieg okolicznosci? :)
Myślę, że najpierw powinieneś opisać te sny, co może być trochę trudno biorąc pod uwagę, że mówisz, że rano nie pamiętasz co śniłeś
Opisywal je w ostatnich snach,ale jesli brac pod uwage to ze gdy sobie cos przypomina to gdzies podwiadomie mysli ze juz to widzial,to tak codziennie praktycznie mam,czy to sen o ktorym wiem czy nie.Ale niestety nie przypominam sobie c.d.,wiem ten przypadek odemnie chyba juz odpada.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Senne wizje

Post autor: |-_-| »

Osobiście myślę, że nijak ma to się do snów. ;)
Nie ma za co,krotko mowiac masz sny prorocze :)
Jak dla mnie było to zwykłe Deja vu, bo dziwne, że przypomina sobie o tym śnie dopiero gdy dane zdarzenie zaczyna mieć miejsce.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Senne wizje

Post autor: Ruskof »

Wiec Abel,stary,jesli takie cos ci się jeszcze przydazy to opisz to wiesz gdzie.
|-_-| Deja vu moglby byc w moim przypadku,pisalem dlaczego :)
Ruskof pisze:to tak codziennie praktycznie mam,czy to sen o ktorym wiem czy nie.Ale niestety nie przypominam sobie c.d.,wiem ten przypadek odemnie chyba juz odpada.
Abel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2007-02-18, 17:02
Lokalizacja: Mazury

Re: Senne wizje

Post autor: Abel »

Deja vu... Nie sądzę... Jak to dane wydarzenie ma miejsce ja wiem co już się stanie dalej. A przy deja vu o ile się nie mylę ma się wrażenie, że to już miało miejsce, ale się nie kojarzy co będzie potem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie :) A co do tych snów to ostatnio było ich kilka. Np, jestem z ojcem w sklepie i o czymś rozmawiamy. Ta sytuacja miała miejsce w ostatnią sobotę :) A reszty nie pamiętam... Może powinienem zacząć prowadzić jakiś dziennik tego i starać się zapamiętywać same sny, by mieć świadomość, że jakieś wydarzenie będzie miało miejsce.

A jak sądzicie, czy to, że ogólnie nie pamiętam swoich snów (bardzo rzadko zdarza mi się sen zapamiętać) może mieć wpływ, że tych "proroczych" też nie pamiętam?
Kamillcia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-04-19, 00:14

Re: Senne wizje

Post autor: Kamillcia »

mam pytanie czy to mozliwe abym wysnila smierc najblizszych?? pytam bo majac 10 lat przez rok snilo mi się ze szukam mamy po roznych pokojach a znajdowalam kosci i trupy na koniec snu okazywalo się ze zginela w wypadku snilo mi się to regularnie przez jakis rok zawsze to samo jak mialam jedenascie lat umarla po mamie byla babcia zmarla nad ranem w szpitalu a mi tej nocy snilo się ze widze biale swiatlo i chce do niego isc ale nie moglam ktos mi nie pozwalal i sen się skonczyl rano dowiedzialam się ze nie zyje 4 lata temu bylo podobnie z ojcem
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”