Dream herb

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Dream herb

Post autor: Ragnarok »

Zdaje sobie sprawę , że używanie wspomagaczy w kwestii świadomych snów nie jest pochwalane we wszystkich kręgach , ale czy ktoś z was próbował używać np. Calei Zacatechichi tzw herbatki snów. Istnieje wiele odmian tego zioła używanego w kulturach pierwotnych przez szamanów do kontaktowania się z duchami snów. Co sądzicie o używaniu tego typu substancji. Może ktoś już używał i chciałby się pochwalić efektami ?;]
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Dream herb

Post autor: bzykomar »

To już wiem skąd taki avatar u Ciebie ;p

Nie znam się na zielarstwie więc mam nadzieję, że ktoś ulży mojej ciemnocie.

Co rozumieć przez "część" ? Jakiś kawałek ? Odrobinke, troszke ?

Bylice, płatki róży, kwiaty jaśminu czy cynamon kojarzę. Mięta pieprzowa? Dostane ją w zwykłym zielarskim ?
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Dream herb

Post autor: Ragnarok »

hmm ciekawy przepis , na pewno spróbuję :p niebawem wejdę w posiadanie Calei więc podzielę się z wami swoimi obserwacjami :]
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Dream herb

Post autor: Ragnarok »

A więc myślę , że Calea Zacatechichi jest bardzo ciekawym ziołem . Od razu na wstępie pragnę podkreślić , że po przebadaniu przez rzesze naukowców nie stwierdzono by krótkotrwałe lub długotrwałe zażywanie tej rośliny szkodziło. No chyba , że ktoś będzie miał ochotę ją palić ponieważ jak ogólnie wiadomo nasze płuca nie zostały przystosowane do wchłaniania dymu jakiegokolwiek pochodzenia . Sama roślina działa rewelacyjnie i nie ma tu mowy o plecabo. Świadomy sen miałem już 3-go dnia sny są niezwykle intensywne , rzeczywiste i ciągną się przez całą noc :] Miłośników świadomych snów nie bojących się eksperymentów zachęcam do spróbowania :]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”