Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

Śledzę ten temat od paru lat.Ostatnio przeczytałem:
Obraz, jaki rysuje się ostatnio przed mieszkańcami Ziemi, z pewnością nie zawiera zbyt wielu różowych odcieni. Apokaliptyczne wizje profetów nie napawają optymizmem, a kolejne informacje napływające właśnie z przedstawicielstw SETI na całym świecie sprawiają, że nawet w tym świąteczno - noworocznym okresie 21.12.2012 r. nie możemy spać spokojnie. Jeśli wierzyć ekspertom z SETI zajmującym się poszukiwaniem pozaziemskich form życia, już wkrótce czeka nas spotkanie z UFO. W kierunku naszej planety zmierzają podobno trzy gigantyczne obiekty, które w pobliżu Ziemi znajdą się w roku 2012 ? Badacze skupieni wokół programu SETI (skrót od angielskiego: Search for Extra-Terrestrial Intelligence), którego zadaniem jest nawiązanie kontaktu z przedstawicielami obcych cywilizacji poinformowali właśnie, że w stronę Błękitnej Planety nadlatują trzy olbrzymie Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Największy z nich ma średnicę 240 kilometrów, a dwa kolejne są nieco mniejsze. Wszystkie statki znajdują się w tej chwili nieopodal orbity Plutona - poinformował serwis pravda.ru.Obiekty udało się wykryć dzięki zaangażowaniu specjalistycznej aparatury znajdującej się rejonie Alaski. Ów system został pierwotnie zaprojektowany z myślą o badaniu zjawiska zorzy polarnej. Nikt nie przypuszczał, że pozwoli on na dokonanie odkrycia tej skali. Wg zapewnień naukowców, wkrótce znaleziskiem będą mogli się również delektować posiadacze amatorskiego sprzętu do obserwacji nieba - wystarczy, że obiekty znajdą się w okolicach orbity Marsa. Specjaliści z SETI są przekonani, że tajemnicze obiekty zmierzają właśnie w naszą stronę i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami, znajdą się w pobliżu naszej planety w tym roku lub na początku 2013. Co więcej, wg ich przypuszczeń są one tworem przedstawicieli obcych cywilizacji ?
Czy to czasem nie o tym chcieli nas poinformować Majowie ?
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Ja także obserwuje to zjawisko od dawna . Jest to bardzo interesujące , ale podobno one się zatrzymały . Ja mam wersję taką że one coś w środku mają . Bo skoro 240 km , to w środku na 100% coś się znajduje , może mniejsze statki , a UFO które przylatuje na ziemie , to statki rozpoznawcze , brzmi to bardzo Bajkowo , ale jeśli to prawda , to czeka nas 1 Wojna światów . Ale to tylko moje zdanie , wielu pewnie się ze mną nie zgodzi , ale trochę na ten temat wiem:)
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

Przyznam się, że o tym samym pomyślałem - Statki " Matki " mające w sobie mniejsze " roje " stateczków UFO, które zostały wcześniej wysłane ( może to nawet statki roboty bezzałogowe ) na Ziemię w celu rozpoznania wstępnego.
Tylko nasuwa się pytanie ?
Czy to INWAZJA czy misja POKOJOWA ?
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Tego nie dowiewiem się ani ty , ani ja ani żaden Naukowiec. Ale wiem , że ja już idę robić okopy. Heh , oczywiście żart , ale mam też sugestie co do Inwazji . Jeśli w Strefie 51 mają statki UFO , to myślę , że oni lecą nas zgładzić , byśmy nie przejeli ich technologi , byśmy za kilkaset lat nie zagrozili im! To takie moje dodanie do tematu;)
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

Wiele wątków dotyczący tych 3 obiektów mnie zaciekawiło i zadziwiło a mianowicie, od 22 lat astronomowie z USA obserwują te obiekty i jednomyślne uznają że najbardziej interesującym faktem w tym wszystkim jest to że obiekty zmieniają swoją prędkość która cechuje się tym że waha się znacząco ! Żaden obiekt, kometa czy asteroida a tym bardziej 3 obiekty które od 22 letniej obserwacji nie zmieniły swojego kursu lecą obok siebie - nie mogą zmieniać w takich wartościach swojej prędkości a tym bardziej się zatrzymać - chyba że to są " Bazy " statków kosmicznych UFO ?
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

To może być coś takiego jak nasze Lotniskowce , nic innego nie przychodzi do głowy . Ale z jednej strony się będę cieszył jak obcy będą na ziemi , ale z drugiej , bał , jeśli to inwazja to .... Wojna będzie jak inwazja Niemców na Polskę .
-Pierw większe skupienia ludzkości.
-następnie nam będzie brakowało wody pitnej i żywności
-Brak pojazdów, broni do dalszej wali więc:
-Na 100% Ludzie użyją broni nuklearnej , co zgładzi Ludzi poczeńści , nawet jeśli byśmy odparli inwazje (1 % możliwości na wygraną)

---
http://www.paranormalne.pl/topic/25179- ... e__st__120
---
Przeczytaj sobie to.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

No tak - inwazja, ale w jakim celu, czy podbicie ludzkości oraz zawładnięcie Planety( a z ziemian zrobienie niewolników ) czy całkowita likwidacja ludzkości, żeby wprowadzić na Ziemię swoją " RASĘ " ?
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Powiem szczerze , po co jakieś rasie Ludzie?:) Ludzie są bardzo agresywną rasą , więc niewolnikami byli by przez jakiś czas , i by cały czas ich atakowali , powstania czy coś , więc raczej to drugie .
A przy okazji zamieszczam link do SETI , ciekawe czy to jest prawda , może specjalnie chcą to ukryć , a sami coś kombinują.
http://www.seti.org/rumors-of-spaceship ... e?pid=1539
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

Jak wspomniałem wcześniej tymi mniejszymi UFO mogą " kierować " roboty co by było najbardziej możliwe.Czytałem o tym, że jeśli zaawansowane cywilizacje pozaziemskie posiadły możliwość podróżowania między gwiazdami, możliwe jest, że maszyny zastąpiły w nich swych biologicznych twórców ( twierdzą niektórzy naukowcy ). Automaty, w przeciwieństwie do organizmów, będą mogły znieść niebezpieczeństwa zdrowotne i psychiczne, jakie niesie ze sobą długotrwała podróż kosmiczna.
Co więcej, istoty nieożywione nie będą musiały martwić się zbytnio o warunki środowiskowe zastane w miejscu, które stanowi cel ich podróży. Maszyn nie będzie obchodziło, w przeciwieństwie choćby do nas, że planeta jest zimna lub gorąca, zamieszkała przez mikroby, czy posiada tlen w atmosferze czy też nie.
Innymi słowy, wielu naukowców spodziewa się, że pewnego dnia zamiast zstępujących z nieba humanoidów, możemy ujrzeć - pozaziemskie roboty ?
I jak tu się dogadać z " maszyną " ? :)
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Drevni Kocur »

Mam nieodparte wrażenie, że to rozmawia ze sobą ta sama osoba już nam znana jako... As....sz :shock:
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

No to już lekka przesada Kol. Drevni Kocur !
Myślę, że Kolega " Bowner " powinien się wypowiedzieć w tej kwestii - brania go za byłego Kolegę " Astromesjasza "
Czyli co - " Astromesjasz " to też " Bowner " i " UFOszaman " czyli Ja ? i że On sam nas wymyślił i sam między sobą robi konwersację ? :)
Ja wiem, że to portal " Paranormalium " - ale nie wariujmy i nie dajmy się zwariować ! :)
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

No chyba się mylisz. Na jakiej podstawie to niby stwierdzasz?
A co do @UFOSZAMAN , to roboty możliwe , ale mało prawdo podobne:)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Vampirio »

Czyli co - " Astromesjasz " to też " Bowner " i " UFOszaman " czyli Ja ? i że On sam nas wymyślił i sam między sobą robi konwersację ?
Czemu nie. Taka zmyłka byłaby całkiem sensowna. pozwoliłaby na posiadanie kilku kont bez wzbudzania podejrzeń. Potwierdzając swoje poglądy z trzech kąt tam gdzie mu na tym zależy pozwoliłoby na uwiarygodnienie tezy kosztem kłucenia się ze sobą w błachych dla niego sprawach :)
W ogóle bym się nie udzielił ale
prawdo podobne:)
pisze się prawdopodobne
Ostatnio zmieniony 2012-10-14, 19:06 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Dobra ziomek weź skończ , se sprawdź IP czy coś . To jest forum do Innych Cywilizacji a nie wytykania kogoś palcem bo on to bo on tamto . Chcesz to sobie to zgłoś , niech sprawdzą IP , to tyle z mojej strony.
---
Co myślicie o tym Filmie?
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

Nie będę sobie psuł humoru ani nerwów. :grin:
A swoją drogą to Astromesjaszowi zazdroszczę tej popularności :)
Na pewno gdyby to widział to by się szczerze uśmiał :D
Został " mocno " zapamiętany - ciekawe czym Was, którzy go nie lubicie - tak ujął ? :grin:
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Vampirio »

Ja nawet nie wiem zbytnio kim on był. Ale dzisiaj mam nastrój do knucia teorii spiskowych ;D Nie zdążyłem nawet znielubić Astromesjasza.
Film interesujący nawet jak na razie. Trochę zbyt śmiałe wnioski ale ciekawe.
P.S. Samokontrola i opanowanie nerwów to cnota ;)
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

@Up

A co myślicie np o tych "Przemówieniach z kosmosu" do ludzkości? w internecie jest sporo o tym.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Spooky Fox »

Astromesjasz był trollem, pajacem i zachowywał się jak totalny idiota, za którego go tutaj wszyscy biorą.

Jeżeli Bowner, UFOszaman i AstroMesjasz to ta sama osoba, to wybaczcie, ale nie z nas on robi idiotów, tylko z samego siebie, przez co jego rodzice muszą być z niego dumni, że spłodzili kogoś, kto nie potrafi nic więcej, tylko mulić przed ekranem swojego komputera myśląc, że jest cwany.

Ja osobiście ciągle wierzę w człowieczeństwo (o ja naiwny), dlatego jeszcze rozmawiam z UFOszamanem. Jak już mówiłem - nie z nas on robi idiotów, a jedynie z samego siebie.

Dlatego dajcie mu tutaj jakieś votum zaufania i rozmawiajcie normalnie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Spooky Fox »

Poza tym chciałbym zaznaczyć, że Bowner ma zupełnie inny styl wysławiania się...na plus oczywiście :)
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

@Spooky Fox

Dzięki za komplement ,mimo że nie jestem zaawansowany wiekowo , to staram się być spostrzeganym jako ktoś kto ma dorosłą inteligence. Ale jeśli myślicie że ja to Astromesjasz , to naprawdę jesteście w Tootalnym błędzie , każdy kto może mnie do niego porównać jest totalnym idiotom , nie obrażając oczywiście . Fakt , podejrzenia można mieć zaawsze , ale trzeba mieć ku temu powód:).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”