rasy kosmitow

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: rasy kosmitow

Post autor: Ragnarok »

Kiedyś czytałem artykuł o jaszczurach z oriona . Są tutaj po to by zawładnąć naszymi emocjami ponieważ posiadają technologie umożliwiającą wykorzystywanie emocji. Najbardziej interesuje ich strach dlatego sieją wśród naszych narodów niepokój . Pochodzą z czwartej gęstości (tj . wymiaru) podczas gdy ziemia znajduje się w trzeciej dlatego przez większość czasu ich nie widzimy . w roku 2012 ma nastąpić przejście ziemi w gęstość czwarta i wtedy mają się oficjalnie ujawnić do tego czasu próbują przygotować ziemię do przejęcia przez siebie. Każdy niech rozpatrzy ową tezę wedle uznania :]
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: rasy kosmitow

Post autor: Artur28 »

Są tutaj po to by zawładnąć naszymi emocjami
A powiedz mi jak zamierzają to zrobić?Coś nie sądzę aby były na tyle dobre :twisted:
tzn.obyć bez strat oczywiście 1/2 społeczeństwa padła by na zawał... 1/2 pozostałych ukryli by się tak, że nawet kosmici by ich nie znaleźli... podsumowując została by 1/4 społeczeństwa a wliczając w to koszty dolecenia, użycie siły itp. było by to w ogóle nie opłacalne
Poza tym do czego mieliby to wykorzystać?Zamiast prądu :lol:

A jak coś to się politykami zasłonimy :grin:
Wilknor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2009-02-04, 19:49
Lokalizacja: Stolarzowice

Re: rasy kosmitow

Post autor: Wilknor »

Ciekawe skąd ludzie mogą znać rasy kosmitów? Za dużo się filmów naoglądałeś lub naczytałeś bzdur w internecie !!!!
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: rasy kosmitow

Post autor: Ragnarok »

Przedstawiłem tylko jedna z teorii( w końcu o tym jest ten temat), która gdzieś przeczytałem nie mówię , że w nią wierze :] teoretyzowanie to też forma dyskusji
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Wilknor
Tak jak Makbet wyżej napisał to hipotetyczne domniemania . Albo kwestia wiary w opowieści w bliskie spotkania III stopnia.
Nie wiem czy nazwa Emilcin Tobie coś mówi , tam pewien rolnik spotkał obcych którzy zakwalifikowani zostali jako "gadopodobne"
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: rasy kosmitow

Post autor: Ragnarok »

Tak Emilcin jedno z ciekawszych bliskich spotkań III stopnia . Ciekawy jest człowiek zdający relację , bardzo prosty rolnik ie sądzę bym takiemu chciałoby się zmyślać podobne historie. Z tego co wiem w Emilcinie teraz stoi pomnik upamiętniający to wydarzenie ufundowany chyba przez fundację Nautilus jeśli się nie mylę :]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Zgadza się, ale czemu ta kwaśna mina?
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: rasy kosmitow

Post autor: Ragnarok »

nie nie , mina wyszła sama z siebie nie planowałem jej :)
Ethoris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2009-02-28, 12:34

Re: rasy kosmitow

Post autor: Ethoris »

Słyszał ktoś o spotkaniu z tymi jaszczuropodobnymi, bo chciałbym się o nich coś dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Ethoris

Podać linka, czy to tylko żart
Ethoris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2009-02-28, 12:34

Re: rasy kosmitow

Post autor: Ethoris »

zapodaj, zapodaj ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Oto ten artykuł, jak chcesz o nim pogadać to wal tutaj śmiało

http://paranormalne.eu/fenomen-ufo/ce-3 ... ma-sparksa
harrypotter2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2010-11-11, 20:28

Re: rasy kosmitow

Post autor: harrypotter2 »

Ehh wy w to wszystko wierzycie ? a wiec :
Po 1 najprawdopodobniej ufo to udoskonalona wersja samolotow z napedem grawitacyjnym Hitlera - usa przejelo 1 z 2 prototypow.
2 Czy mysclicie ze gdyby to rzad bral na serio to ziemia by się niezjednoczyla jaki sens ma o tym niemowienie z koro są?
3 Znacie sile sugestii?
4 Nie macie rzadnych dowodow ze zycie az tak zaawansowane istnieje uklad sloneczny powstal tylko ,,troche'' pozniej niz ziemia , a ziemia miala bardzo sprzyjające warunki do życia watpie aby na marsie takowe byly
5 Jesli jedynym argumentem ze sa zaawansowane jest bo tak to nie wierze Z tego co wiem prawa fizyki jeszcze istnieja nieprawdaz?
6 Po co maja ziemie podbijac ? ci co mysla ze dla jakiejs energi czy cos... jest wiele planet z podobnym zyciem jak nasze why niby my? a pozatym ludzie laduje na Pegazie i widza kosmitow zaawansowanych lupkowo co zrobia ? a) zabija b)poznaja kulture c)
Dlatego uwaga na sile sugesti!
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: rasy kosmitow

Post autor: szwagier0s »

harrypotter2 nie działają Ci polskie znaki? Mówisz, że nie mamy RZADNYCH dowodów? No prawda, w sumie powinniśmy Ci uwierzyć w to co napisałeś i na tej naukowej podstawie odrzucić wszelkie dowody. Zapomniałeś niestety, że wszechświat jest "odrobinę" większy niż nasz układ słoneczny.

Zobacz jak to wszystko wygląda: http://www.joemonster.org/gry/29884/Scale_of_Universe
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: rasy kosmitow

Post autor: Iluzjonista »

uklad sloneczny powstal tylko ,,troche'' pozniej niz ziemia , a ziemia miala bardzo sprzyjające warunki do życia watpie aby na marsie takowe byly

Ziemia jest częścią Układu Słonecznego,więc nie pisz ze powstała szybciej.
Co do warunków - wątpić każdy może,lecz należy to podeprzeć jakimiś naukowymi dowodami.

A na koniec - gratulacje za odświeżenie tematu sprzed półtora roku.Szkoda,że nic nowego nie wniosłeś...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: rasy kosmitow

Post autor: Darnok »

Potem wyrośnie na pewnego siebie krawaciarza. Temat zamykam- jeżeli ktoś będzie chciał coś ciekawego wrzucić, to dajcie znać.
TreshX
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-03, 23:13

Re: rasy kosmitow

Post autor: TreshX »

Ja wiem, że kosmici istnieją i wiele osób pisało już, że wszechświat jest wielki i ogólnie. Pragnę dodać, że planet z podobnymi warunkami do Ziemi(która nie należy do nas, ale my do niej) jest kilka bilionów o ile nie więcej. Kosmici od tysiącleci odwiedzali naszą planetę. Bez nich nie byłoby ludzi, ponieważ ok. 50 000 lat temu kosmici pobrali DNA jakiejś małpy, zmodyfikowali je dodając nowy gen i tym DNA zapłodnili inną samicę tego samego gatunku. Dziecko, które się urodziło było inne. Kiedy pierwszych ludzi było wystarczająco dużo kosmici znów przybyli na Ziemię i wybili dawne, słabsze gatunki. Wszystkie te informacje pochodzą z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=Bw5eR8LGAi4
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: rasy kosmitow

Post autor: IteratorZX81 »

Tylko wiesz, ja bym się na ancient aliens nie powoływał. Tak, parę ich teorii jest dobre, może i ta jest prawdziwa, ale ta seria nie ma za dobrej opinii w środowisku ufologicznym.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Niekiedy słabsze gatunki giną właśnie dlatego że są słabsze, nie trzeba innych teorii. To taki codzienny fakt surowej przyrody, słabsi giną a mocniejsi wygrywają
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”