rasy kosmitow

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
FeiDei

rasy kosmitow

Post autor: FeiDei »

a znam niestety jedynie kilka:
1-szaraki
2-nordycy
3-jaszczuropodobne
4-dryglasy
5-humanoidy
6,7,8... - inne (np. incydent z virghin -mam szkic tego ufola)



zna ktos moze jeszcze jakies ????
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Szaraki - pochodzą z planety Zeta Reticuli. Ich główny cel to podbicie Ziemi i uczynienie ludzi swymi niewolnikami

Nordycy - właściwa nazwa: Plejadianie. Tworzą wysoko rozwiniętą cywilizację i chcą aby ludzkość osiągnęła z nimi duchowy i technologiczny prymat w kosmosie.

jaszczuropodobne - najprawdopodobniej chodzi Ci o Vegan (Lyran). Są szczegółnie okrutni i bezwzględni; chcą podbić cały wszechswiat, boja się ich wszystkie inne rasy kosmitów.

dryglasy, 6,7,8 - a tych to nie znam... Mozesz rzucić słówko na ich temat ?
FeiDei

Post autor: FeiDei »

Dryblasy swym wizerunkiem potrafią przerazić świadków do tego stopnia, że popadają oni wręcz w stan szoku. Jedno z ważniejszych tego typu wydarzeń miało miejsce w 1989 roku w rosyjskim Woroneżu, kiedy to na oczach kilkudziesięciu osób w miejskim parku wylądował jakiś dziwny, czerwono-biały obiekt, z którego wyszło następnie trzech gigantycznych "załogantów". Dryblasy charakteryzują się przede wszystkim wzrostem wahającym się w granicach 2,5 do 3 metrów. (chociaż były też relacje o ich 5 metrowej wysokości!). Korpus Dryblasa jest jeszcze dość proporcjonalny, jednak kończyny są już bardzo długie - nogi przypominają szczudła a ręce długie wysięgniki. Głowa wydaje się być bardzo mała, aczkolwiek może być to wynik jej nieproporcjonalności w stosunku do reszty tułowia. Dryblasy przeważnie pokryte są jakąś błyszczącą materią przypominająca folię aluminiową. Poruszają się też w dziwny sposób, jakby mechanicznie stawiając swoje olbrzymie kroki. Z powodu tego ubioru i kroków wielu ufologów sądzi, że Dryblasy są być może jakimiś robotami. Obserwacje dryblasów miały miejsce głównie na terytorium Rosji, Chin i przy granicy mongolskiej. Dryblasy obserwowane też były w grudniu 1989 roku na Węgrzech, w lesie nieopodal koszar wojskowych w Tarnaszentmarii. Podejrzewa się, że może były to te same istoty, które cztery miesiące wcześniej odwiedziły Woroneż. Podobna, acz nieco mniejsza (1,8 metra) istota, tj. pokryta srebrną "folią" i poruszająca się "robocimi" krokami została sfotografowana w Falkville w 1973 roku przez miejscowego szeryfa. Tak nawiasem - kiedy szeryf zdecydował się opublikować zdjęcia w TV, ktoś podłożył bombę pod jego samochód i podpalił przyczepę mieszkalną w wyniku czego spłonęły oryginały zdjęć. Na szczęście udało mu się ocalić odbitki...

Co zatem z ową współpracą poszczególnych ras, o której wspominam na początku? Otóż w wielu przypadkach abdukcji, ofiary stwierdzały, że "brudną robotę" w stylu badań, pobierania próbek włosów, skóry, spermy czy komórek jajowych wykonywały Szaraki. Na pokładzie znajdowali się także wówczas Mongoloidzi, jednak ci zdawali się tylko nadzorowali całą operację, stali przy jakichś urządzeniach bądź po prostu obserwowali wszystko z boku. Sprawiało to wrażenie, jakby Szarzy pracowali dla Mongoloidów. To mogło by także tłumaczyć fakt, że nielicznym uprowadzeniom z domów, bądź wprost z łóżek zawsze towarzyszy nocna wizyta TYLKO i wyłącznie Szaraków - nazywanych z tej przyczyny "Bedroom Visitors" (Sypialnymi Gośćmi). Nigdy jednak nie zauważono podczas porwania jakichkolwiek Dryblasów. Mogłoby to wyjaśniać teorię mówiącą, że Dryblasy są robotami. Zostają one np. wypuszczane na zewnątrz pojazdu bądź to dla sprawdzenia terenu, bądź dla uniknięcia "zobaczenia" Szaraków czy Mongoloidów przez ludzi, co mogło nastąpić w parku w Woroneżu. Po powrocie Dryblasy byłyby zaś wyłączane i przechowywane w oddzielnym pomieszczeniu UFO, tym samym nie będąc widocznymi dla ofiar porwań.



Ten tekst znalazlem kiedys w necie
Mamba

Post autor: Mamba »

Fei :mrgreen:
nie znam się na UFO i tych sprawach, ale to co przeczytałam jest ciekawe :)
nasuwa mi się w związku z tym tekstem pytanie; skąd wiadomo, że takie rasy kosmitów istnieją, że są takie a nie inne podziały ?
FeiDei

Post autor: FeiDei »

no wiec tak dam ci tekst tez gdzies znaleziony w ktorym opisane spotkania z innymi rasami jak bedzie wiecej takich przypadkow to zapewne zostana uznane za nowa rase obcych, jeszcze jest mozliwosc ze tak jak czlowiek jest bialy, czarny, zolty itp to np szaraki sa podzieleni:

Szarzy, Mongoloidzi i Dryblasy nie są chyba jednak jedynymi formami jakie reprezentują sobą Obcy. Na przykład w 1963 roku w pobliżu Hythe w Kent wylądowało UFO w pobliżu którego obserwowano wielką, bezgłową postać z czymś w rodzaju błoniastych "skrzydeł". Jeszcze innego Obcego widziano na polu pszenicy koło Sulmony we Włoszech w 1993. Miała on 80 cm wzrostu i brązowe nogi przyrośnięte wprost do głowy. Co ciekawe na tym samym polu odkryto też okrąg wypalonego zboża. Jeszcze inna rasą są tzw. Salamandryci - istoty mające jaszczurzą postać i oczy z wąskimi, pionowymi źrenicami. To właśnie ten "gatunek", obok zwierzęcia zwanego Chupacabrą, podejrzewa się o okaleczanie i zabijanie zwierząt hodowlanych. Z tego wynika, że ras Obcych na pewno jest więcej. I patrząc na to nawet przez pryzmat tego, jak wielki i różnorodny jest Wszechświat nie było by to wcale niedorzeczne. Można tu zacytować słowa kończące opracowanie na temat dziwnych świateł, które w 1983 widziano nad Piotrkowem Trybunalskim i Starym Radziejowem:
"Żyjemy w określonej kombinacji przestrzeni, czasu, energii i materii. Właściwie żadnego z czynników tego układu do końca nie potrafimy ani określić, ani zbadać. Czy mogą zatem istnieć kombinacje inne niż nasze? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca - to wszystko staje się możliwe..."...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Zastanawia mnie jedno... Czego kosmici mogą szukać na Ziemi ? Jeśli jakaś cywilizacja potrafi z łatwościa przemierzać wszechświat, to zasoby Ziemi (które mogliby nam odebrać) są im niepotrzebne. To trochę tak jakbyśmy jechali do Australii by ukraść jajko ze straganu
FeiDei

Post autor: FeiDei »

ej a moze chca zbudowac kosmiczna autostrade dobra tera na serio a moze chca nas przylaczyc do Konferencji czy jak to tam się zwie, te ufo przy WTC moze chcialo wystraszyc ludzi zeby wyszli, znam tez historie ze na polske 1 wrzesnia 1939 wyruszyly 3 statki lecze ukazaly się jakies pojazdy i ogromna fala zniszczyla dwa z trzech
moze chca nas ocalic a robie te experymenty zeby przyszykowac dla nas na jakiej planecie srodowisko do zycia i zabrali by nas przed uderzeniem wielkiem komety czy cos
Mamba

Post autor: Mamba »

Fei :D z tego co zrozumiałam rasy kosmitów wymyślili sobie ludzie :roll:
FeiDei

Post autor: FeiDei »

ehh poprostu te ktore byly podobne wrzucili do tego samego koszyka to tak jak ssaki, ryby, gady itp
Szamanka

Post autor: Szamanka »

Zastanawia mnie jedno... Czego kosmici mogą szukać na Ziemi ?

Energii?
Przy czym nie myślę tu o technologii tylko energii życiowej.

Doskonale nadajemy się do wielu rzeczy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Takie międzygwiezdne wampiry ?
Szamanka

Post autor: Szamanka »

Bo ja wiem. Tak jednoznacznych odpowiedzi chyba nie ma. :D
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Odpowiedzi istnieją, tylko my ich jeszcze nie znamy.
Małgosia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-09-10, 00:04
Lokalizacja: polska

Post autor: Małgosia »

Witajcie!
Do spisu ras mogę dorzucić jeszcze kilka.Szaraki mozemy podzielić na dwie rasy.Są to rasy niskich i wysokich szaraków.Jest rowniż rasa wysokich,podobnych do ludzi blondynów oraz rasa owadopodobna.Trzy pierwsze porozumiewają się telepatycznie natomiast ostatnia wydaje dźwięki podobne do krzyżówki rechotu żaby z cykaniem świerszcza.
Ostatnio zmieniony 2006-11-05, 01:08 przez Małgosia, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Blondyni to wspomniani przeze mnie Plejadianie.
Powiedz coś o tych insektoidach.
Małgosia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-09-10, 00:04
Lokalizacja: polska

Post autor: Małgosia »

Nie powinnam tego pisać.Po poście Lauwiasza wiem,że nikt tego nie odbierze powaznie.
Ostatnio zmieniony 2006-11-05, 01:32 przez Małgosia, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Rzeczywiście, uwierzyć trudno... A nie zostały po nim jakieś ślady, nikt niczego nie zauważył ?
Małgosia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-09-10, 00:04
Lokalizacja: polska

Post autor: Małgosia »

I tak mi nikt nie wierzy,więc po co pisać.
Ostatnio zmieniony 2006-11-05, 01:16 przez Małgosia, łącznie zmieniany 1 raz.
impressioner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-10-23, 14:49
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: impressioner »

Spock pisze:Zastanawia mnie jedno... Czego kosmici mogą szukać na Ziemi ?
Jeżeli chodzi o'tych o'których gadają w telewizji to jest po prostu ekspedycja naukowa.
Oni traktują nas jak my traktujemy zwierzęta.Dla nich jesteśmy niższą formom życia.
Lauwiasz

Post autor: Lauwiasz »

Małgosia pisze:Widziałam tylko jednego.
Był jak wielki insekt o postawie wyprostowanej.Nie wiem czy z tyłu miał skrzydła czy pelerynę poniewaz było dośc ciemno.Zamiast dłoni miał jakby szczypce wiem ponieważ trzymał mnie za nadgarstek.
Zobaczyłam Go gdy obudziłam się w nocy.Stał z boku mojego łóżka i trzymał mnie za prawą rękę.Wydawał dźwięk podobny do rechotu żaby i cykania świerszcza.
W pewnej chwili uprzytomiłam sobie że nie śnię,że to dzieje się naprawdę.Poczułam wielki strach,chciałam krzyczeć.Potem juz nic nie pamietam.
I wtedy się obudziłaś...

God save the queen...

O.o
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”