rasy kosmitow

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: rasy kosmitow

Post autor: Koxman »

Rozszerz wypowiedź, co to? Istoty "człowiekopodobne"? Czy małe bakterie?
KIRO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO »

Nie wiem czy to do końca prawda ale gdzieś czytałem że ktoś miał channeling i się dowiedział że jest życie na Marsie podobne do naszego lecz jest znajduje się pod powierzchnią.Kiedyś podobno nagrano wypowiedź jakiegoś dziecka nie pamiętam ile miał lat . Wypowiedział się w taki sposób i z takimi szczegółami że wszyscy którzy go słyszeli byli bardzo zdziwieni z kąt taka wiedza u dziecka.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: rasy kosmitow

Post autor: IteratorZX81 »

Piszecie, że istoty jaszczuropodobne są nastawione "wyłącznie negatywnie". Moim zdaniem jest to jawna dyskryminacja. Kiedyś ludzie myśleli, że Murzyni to dzikusy, że nic z nich nie będzie, itp. Sam znam kilku inteligentnych czarnych. Naturalne blondynki to idiotki? O, przepraszam - jedna Agata z mojej dawnej klasy była blondynką i do tego prymuską. Zresztą w pewnych krajach Polacy uważani są za złodziei. Krzywdzące? Tak samo jak dla tych gadów.
KIRO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO »

Opis że istoty jaszczuropodobne są nastawione negatywnie nie wychodzi z ich wyglądu tylko z opisów ich zachowania
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: rasy kosmitow

Post autor: IteratorZX81 »

A ciekawe skąd wiecie jak się zachowują? Bo channeling jest sprawą wątpliwą. Oczywiście nie neguję samego zjawiska, ale przecież taki chanelowiec (nie wiem jak to się nazywa, więc tak piszę) może być zwykłym oszustem. Siądzie sobie na kanapie, zamknie oczy, posiedzi sobie tak z pół godziny i następnie mówi: O, miałem przekaz! Treść jego jest jest taka, a taka. Przy czym przekaz był opracowany (i wykuty na blachę) na długo przed tym, jak ta osoba usiadła na kanapie...

//Edit: Koxman, chyba raczej bakterie...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Piszesz że channeling jest sprawą wątpliwą, ale to nie tylko jeden channeling ale kilka i nie tylko od osoby z Polski (Lucyna Łobos) ale od ludzi z całego świata.
Pół żartem pół serio bo nie wiem jak do takich spraw podchodzisz to istnieje w necie wywiad z "jaszczurowatym" który żyje (jak i paru innych w odosobnieniu) na Ziemi. Więc według niego samego to dzielą nas za wielkie różnice byśmy mogli siebie nawzajem lubieć lub rozumieć, a co do kwestii piękności to oni tak samo uważają ciało czowieka za obrzydliwe....
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: rasy kosmitow

Post autor: Spock »

Oczywiście że channeling jest mało wiarygodny (delikatnie mówiąc). Nie rozumiem, jak w ogóle można traktować to poważnie.
Fakty są takie, że nie mamy żadnych dowodów na istnienie życia pozaziemskiego. Możemy spekulować na podstawie obserwacji, badań, zeznań świadków, itd. Ale pamiętajmy, że to tylko przypuszczenia.
KIRO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO »

Arek możesz podać stronę z tym wywiadem
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: rasy kosmitow

Post autor: Sothis »

Arek pisze:istnieje w necie wywiad z "jaszczurowatym" który żyje (jak i paru innych w odosobnieniu) na Ziemi.
:mrgreen: Zostałem oficjalnie rozbawiony.
Chętnie przeczytam osobiste wynurzenia jaszczurzego kosmity. :one:
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: rasy kosmitow

Post autor: IteratorZX81 »

A może dać go do paranormalium, do działu UFO? ;)

//EDIT: No, cóż Spock ma rację - jedno bym tylko dodał: Nie mamy też żadnych wiadomości na temat ras kosmitów. To co o nich wiemy to tylko spekulacje - może się okazać, że są całkiem różni od naszych wyobrażeń...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: rasy kosmitow

Post autor: Ivellios »

"Wywiadów z kosmitami" w Paranormalium nie będzie. Po moim trupie!
Jak już to się możecie na forum linkami wymieniać na PW...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Powiem tylko w skrócie tak że ma to wyglądać w ten sposób:
Znacie na pewno wszyscy film pt. Matrix, i na takiej zasadzie to działa, my tutaj jesteśmy ich polem doświadczalnym.(Różne wojny, odkrycia, wielcy ludzie, wszystko co się dzieje to ich manipulacje) .

Jak oni chcą wziąć sobie ludzi to biorą, jak potrzebują zwierząt a raczej ich organów to biorą, jak robią "odwierty" dla swoich badań to także robią.
Nie tylko gleba ich interesuje także flora i ludzie wszystko skrzętnie badane i eksperymentowane.
A my ludzie widzimy statki na niebie, a wmawiają nam że to planeta Venus.
My ludzie widzimy pozabijane krowy z wyciętymi organami, weterynarze są bezsilni bo nawet oni sami nie umią tak precyzyjnie ciąć by krew nie leciała, a oficjalnie w papierach napisne jest że dzikie zwierzęta krowy napadły i zagryzły. I taka wiadomość oficjalnie podawana jest w "Wiadomościach" o 20 00.
My ludzie widzimy dziury głębokie na kilkanaście metrów w lesie , miejscu do którego maszynami nie dojedziesz, albo na polach wiercone w skos o przypalonych ściankach. I kogo to interesuje? nikogo, tylko w necie znajdziesz paru naiwniaków co sobie zadają pytania co to może być. Ale ta grupa jest tak mała że nie ma się za bardzo nimi przejmować. Za mało ich by wyszli z ukrycia i głośno o tym mówili, dopóki nie mają mocy nie są niebezpieczeństwem..

To tyle o jaszczurze, aha powiem jeszcze że chwali się bardzo że umią nas hipnotyzować, jego słowami to: człowiek jest bardzo podatny na hipnozę i sugestię ,psychika jego nie ma prawie wcale zabezpieczeń, co nam bardzo ułatwia manipulacje....

Tak ogólnie taki śmieszny ten wywiad.
Chyba mam gdzieś książkę Znicza może on też coś o jaszczurach pisał, ide zobaczyć.

Pozdrawiam Arek
Ps.
Iv nie założymy takiego tematu bo to tylko głupota. Temat "Projekt Serpo" też wiele nam nie dał
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: rasy kosmitow

Post autor: IteratorZX81 »

Może Matrix, a może i nie. Zresztą Arkadiuszu skąd wiesz, że oni są źli? Może ci osobiście powiedzieli?

Tak w ogóle, to będziemy wiedzieć czy są źli, czy nie dopiero kiedy przylecą (jeśli w ogóle). Póki co nie należy się zamykać na absolutnie żadne możliwości. Jaszczury mogą być złe, może się też okazać, że od wieków one ludzkości pomagały. Nikt tego nie wie, czy są dobre, czy nie. Ani ja, ani Ivelios, ani Spock, ani tym bardziej Ty, Arku.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

IteratorZX81
Osobiście nie znam żadnego jaszczura więc i niewiele umiem na to powiedzieć czy oni źli czy nie , co wyżej było przedstawione to tylko informacje z różnych źródeł.
Wielu ludzi sądzi że Bush jest zły i niedobry, a inni mówią całkiem coś innego.
Przypomina mi się pewna legenda z Azji czy Afryki? gdzie to pewne plemienie gościło takiego przybysza jaszczura. On im dużo pokazal i nauczył za co mu byli wdzięczni. Nie wiem jak ta wdzięczność wyglądała czy musieli mu dostarczać "brudu bogów" znaczy złota tak jak w innych przypadkach czy też nie?, nie pamiętam.
Enki ten z projektu Cheops to także jaszczur, wprawdzie nie za chętnie o tym mówi ale kiedyś przycisnęli go do muru i się przyznał. Jego nie można posądzać o złe nastawienie do ludzi. On kocha ludzi podczas każdej sesji podkreśla to, i pomimo tego ma wielu przeciwników , a inni go kochają.
"Całkiem przypadkowo" znalazłem w necie tę stronę z wywiadem, ostatnio 2 lata temu tam byłem dlatego zdziwiło mnie to że jeszcze jest.Wprawdzie tylko po angielsku , niemiecku, włosku i hiszpansku. Po polsku się jeszcze się tłumaczenia nie doczekała, jakby ktoś był zainteresowany to podam link na priv.
Kruk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-20, 19:26
Lokalizacja: Polana

Re: rasy kosmitow

Post autor: Kruk »

Jak już jesteśmy przy jaszczurach to wnioskując z różnych opisów wywnioskowałem, że wyglądają jak argonianie z Morrowinda albo Obliviona:
http://www.elderscrolls.com/images/code ... gonian.gif

http://www.slofshive.co.uk/content/art/ ... anmale.jpg
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Jak już jesteśmy przy jaszczurach to podam ciekawy art.
http://www.npn.org.pl/index.php?option= ... Itemid=132
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: rasy kosmitow

Post autor: IteratorZX81 »

Przepraszam, jaki to związek ma z jaszczurami? O ile wiem w Emilcinie były istoty inne niż jaszczury...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

Ah sorry to mój błąd pomyliłem linki. To jest ten właściwy:
http://www.npn.org.pl/index.php?option= ... Itemid=282
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: rasy kosmitow

Post autor: IteratorZX81 »

Hm... Interesujący. Ale kto powiedział, że jest tylko jeden gatunek gadopodobnych istot? Prawda może was zaskoczyć. To się stanie niedługo. Nie pytajcie kiedy, bo nie uzyskacie odpowiedzi. Ale rzeczy najdziwniejsze mogą być tymi najprawdziwszymi. Jest wiele mitów o istotach posiadających łuski, będących jednocześnie istotami sprzyjającymi ludzkości. Otwórzcie umysły! To, że ktoś jest gadem nie znaczy, że z definicji jest zły. Nie wszystkie istoty we wszechświecie nie będące ssakami nie muszą być od razu złe!
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek »

"""Hm... Interesujący. Ale kto powiedział, że jest tylko jeden gatunek gadopodobnych istot? Prawda może was zaskoczyć"""
Z opowieści ludzi co takie istoty widzieli można wysunąć wnioski że to istoty się różnią, ale i to może mylić. Były kiedyś testy robione przez psychologa które są bardzo ciekawe: w poczekalni siedziało 10 osób, jeden facet nagle wyrwał kobiecie torebkę i uciekł z poczekalni, zaalarmowano policję i spisano protokół (policjanci oraz złodziej byli podstawieni) każdy ze świadków był w osobności przesłuchiwany, musiał opisać wygląd złodzieja. Okazało się że większość świadków inaczej opisywała TEGO SAMEGO złodzieja. I tu może być tak samo, każdy z nas troche inaczej dane zjawisko widzi, lub dane zjawisko opisuje. Może chodzi o te same gady, tylko ludzie inaczej troche je opisują, narysują, i już mamy różne gatunki. Nie wiem co ty o tym myślisz ale takie coś trzeba brać pod uwagę.
Także zgadzam się z tym że nie wszystkie istoty co nie są ssakami muszą być złe

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”