Witam

Poznajmy się!
hallinaa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2016-02-12, 22:21
Lokalizacja: Skierniewice

Witam

Post autor: hallinaa »

Witam wszystkich

na forum zarejestrowałam się niedawno, jednak chcę pozostać tutaj na dłużej. Mam nadzieję, że mi się to uda. Interesuję się wieloma rzeczami, wiele spraw mnie fascynuje, a na forum odnalazłam już tematy, z których będę mogła czerpać wiedzę.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 947

Re: Witam

Post autor: Ivellios »

Witam i życzę długich i wciągających dyskusji :) Nie tylko na forum, ale też na czacie i w komentarzach pod audycjami i artykułami.
Rafał289
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2016-11-04, 19:25

Re: Witam

Post autor: Rafał289 »

Witam,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą współpracuję proponuje liderom charytatywnym uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które prowadzą projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Cały program finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Warsztaty zaplanowano Na Górnym Śląsku, ale pobyt w ośrodku szkoleniowym i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej też pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli zainteresowany kandydat nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej edycji cyklu szkoleniowego, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Najlepszego,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Witam

Post autor: Arek »

witaj
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”