Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
POKAŻ / UKRYJ MENU
Teraz jest 2014-04-21, 04:11

Teraz jest 2014-04-21, 04:11
Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość


Zaawansowany

 Tytuł: nauka lewitacji
PostNapisane: 2006-12-03, 21:22 
Zaawansowany
Offline

Dołączył(a): 2006-11-26, 19:50
Posty: 60
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)
Witam znalazłem na pewnej strnie nauke lewitacji prosze o odpowiedz czy jest wogule to możliwe i może komuś się to przyda..
Lewitacja

Ćwiczenia Wizualizacji

Krok 1:

Naładuj Twoje astralne ciało energią.

Krok 2:

Następnie zobacz Twoje wizualizowane ciało naprzeciwko Twojego fizycznego.

Krok 3:

Wizualizuj, że Twoja energia miesza się z energią wizualizowanego ciała i napełnia je.

Krok 4:

Skup swoją uwagę ma lewitacji Twojego wizualizowanego ciała.

Krok 5:

Kiedy Twoje wizualizowane ciało oderwało się od ziemi przytrzymaj tą wizualizacje przez minutę?

Krok 6:

Skup swoje myśli na opadaniu i stan na podłodze.

Krok 7:

Zrób krok czwarty do siódmego kilka razy zanim przejdziesz dalej, możesz otworzyć oczy.Technika Lasu

Ćwiczenia wizualizacji:

Krok 1:

Usiądź/Połóż się wygodnie.

Krok 2:

Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w pięknym lesie pełnym życia, oraz krążącej w nim energii.

Krok 3:

Chcę, abyś teraz przeszedł się po tym lesie, który sobie wyobraziłeś, spraw, aby obraz był najdokładniejszy, jaki potrafisz.

Krok 4:

Krótki czas później przechodzisz przez oczyszczającą ścianę białego światła, które sprawia, że stajesz się doskonały oraz naładowany energią.

Krok 5:

Wizualizuj, że energia wypełnia Twoje wizualizowane ciało.

Krok 6:

Zobacz swoje wizualizowane ciało, które pod wpływem magicznej energii unosi się w górę aż do koron drzew. Przytrzymaj tam Twoje wizualizowane ciało.

Krok 7:

Wizualizuj jak dolatujesz do szczytu drzewa i chwytasz liść.

Krok 8:

Zobacz jak Twoje ciało schodzi coraz niżej razem z liściem i ładujesz się energią lasu.

Krok 9:

Wizualizuj, że liść zaczyna lewitować w górę na wysokość 3 metrów i obraca się tam.

Krok 10:

Zobacz, że liść zaczyna ponownie lewitować w dół na ziemię.

Krok 11:

Jeżeli chcesz pozostać w lesie to praktykuj to dłużej, jeżeli nie to po prostu otwórz oczy.

Lewitacja Małego ObiektuĆwiczenie wizualizacji:

Krok 1:

Naładuj Twoje fizyczne ciało energią.

Krok 2:

Następnie umieść kamień naprzeciwko Ciebie.

Krok 3:

Skup swój wzrok na kamieniu naprzeciwko Ciebie.

Krok 4:

Zamknij swoje oczy i wyobraź sobie, że kamień jest naprzeciwko Ciebie.

Krok 5:

Wizualizuj, że Twoja energia miesza się z kamieniem.

Krok 6:

Skup się na lewitacji kamienia oraz energii dookoła niego całą swoją wolą. Niech uniesie się w powietrze.

Krok 7:

Skup się i przenieś siłą Twoich myśli kamień na prawo.

Krok 8:

Skup się na przeniesieniu kamienia w to samo miejsce gdzie był.

Krok 9:

Skup się ze wszystkich sił, aby kamień wyleciał naprzeciwko Ciebie.

Krok 10:

Siłą umysłu oddal kamień od Ciebie jak najdalej.

Krok 11:

Skup swoje myśli na przesunięciu kamienia powrotem tam gdzie był, naprzeciwko Ciebie.

Krok 12:

W odpowiednim dla Ciebie momęcie otwórz oczy.

Zapamiętaj:

Aby wykonać punkt 6-11 trzeba trochę czasu. Więc jeżeli chcesz używać innych małych obiektów jak kubek lub dużych jak krzesło…Psychiczna Lewitacja:Są trzy czary, która są odpowiedzialne za lewitacje, pierwszą jest czakra podstawy, drugą jest czakra serca, a trzecią jest czakra trzeciego oka. Po prostu wybierz jedną z tych czakr i medytuj nad nią – Wtedy posiądziesz umiejętność Lewitacji. Pamiętaj, że kiedy pracujesz nad jednym systemem rozwijasz inne. To tak jak zabijanie 1000 ptaków za pomocą jednego kamienia. Na przykład, jeżeli zaczniesz pracować nad szóstą czakrą to otrzymasz możliwość medytacji, ale również claviorance, telepatie, ligh body i telekinezę. Rozumiesz, co mam na myśli? Jeżeli będziesz pracować nad czwartą czakrą to otrzymasz możliwość lewitacji, ale również rozwiniesz w sobie energię miłości. Jeżeli będziesz medytować nad czakrą podstawy to nauczysz się medytacji, ale również będziesz mieć lepsze połączenie z matką ziemią, oraz będziesz się cieszyć świetnym zdrowiem psychicznym oraz fizycznym.

Innym systemem znanym dla medytacji jest Udana – pierwotna energia życiowa płynąca od czakry gardła do czakry korony. Udana jest górną częścią Susany. Susana to energia, która płynie od czakry podstawy do czakry korony oraz kosmicznych czakr. Susana wygląda jak słup światłą, w którym pompami są czakry. Wiec wszystkim, co musisz zrobić jest skupienie się na Udana. Ta część jest również odpowiedzialna za teleportacjaę. Wiec, kiedy wizualizujesz Udane grubości Twojego palca wskazującego i sprawisz, że będzie koloru złotego, białego, niebieskiego to będzie się rozwijać. Wizualizuj udane od swojego gardła do szczytu głowy. Teraz tylko wizualizuj jak z każdym oddechem to miejsce ładuje się energią. Kiedy świetnie to rozwiniesz to da Ci moc Wewnętrznego Widzenia (Interna Vision) - *(Lepsze od x-ray Vision), Widzenie wszystkich warstw aury? Zwiększaj cały czas rozmiar Udana, tak, aby pulsowało…, kiedy już czujesz, że jest wystarczająco duże, aby się Tobą zaopiekować i urosnąć psychicznie, emocjonalnie, mentalnie, energetycznie, i duchowo od ziemi, wody. Kiedy staniesz się dobry w lewitacji automatycznie rozwiniesz swoje ciała? Kiedy rozwiniesz udane to poczujesz wolność, jaką daje Świetliste Ciało? To pozwoli Ci przechodzić przez ściany, oraz ziemię jakby to była woda. Będziesz mógł pływać w błocie jakby to była woda oraz przechodzić przez ściany, jak lekkie istoty duchowe, lub opiekunowie. Możesz również przechodzić do innych wymiarów oraz teleportować się. (Teraz rozumiesz, co miałem na myśli poprzez zabijanie 1000 ptaków jednym kamieniem).

Teraz możesz się cieszyć latając.Metody Lewitacji Część Druga

Ćwiczenie 2:

Zacznijmy! Na początek, aby nauczyć się lewitować będziesz musiał zaczynać w pozycji lotosu lub innych tai-chi. Następnie swoim językiem będziesz musiał dotykać górnej części Twojego podniebienia. Gdy oddychasz pamiętaj, aby zawsze robić to przez nos.

Teraz będziesz musiał zamknąć oczy, lub mieć otwarte, Twój wybór. Następnie zacznij sobie wizualizować słońce, które jest wielkości piłki do baseball lub większe. Słonce jest koloru złotego jak poranne słońce. I jest około 25-50cm nad Twoja głową. Świeci ono we wszystkich kierunkach ładując wszystko energią niczym prawdziwe słońce. Teraz, kiedy wizualizujesz słońce zobacz jak zaczyna strzelać laserem jak energią fluidu w kierunku Twojej głowy, gardła oraz czakry serca (miejsca duszy) Ta energia zaczyna Cię inhalować przepływać przez Ciebie, pomiędzy czakrą serca a gardła znajduje się niebieska/fioletowa kula ognia. Spraw, aby Twoja czakra serca wyglądała jak małe złote słońce, które świeci we wszystkich kierunkach. Teraz wizualizuj, że w Twojej czarze podstawy tworzy się kolejne słonce, które obraca się z bardzo szybką prędkością, wszystko ma być podpięte do fantomowego słońca, które ma pompować ciągle nową energię. Gdy będziesz kontynuować to ćwiczenie Twoje atomy staną się coraz lżejsze i lżejsze aż zaczniesz się unosić, nadal kontynuuj taki oddech i otwórz oczy i naucz się kontrolować lot.Ludzka Lewitacja

Osoba, która praktykuje lewitacje staję się lżejsza i może być podnoszona z miejsca na palcach wskazujących.

Stage 1:

Osoba powinna być zrelaksowana oparta na krześle stopy powinny być na podłodze, ręce na kolanach. Czterech pomocników powinno stać: dwóch z jednej strony, jeden chwycić za bark drugi za kolano. Osoba, która będzie chciała praktykować lewitacje powinna wyobrażać sobie, że jakaś magiczna siła przyciąga go do krzesła. Czterej pomocnicy stwierdzą ze podniesienie go jest niemożliwe.

Stage 2:

Osoba powinna wizualizować że unosi się w powietrzu…. A czterej pomocnicy unoszą go gdy doliczą do 10.

Pamiętaj!:

Nie stresuj się jeżeli nie wyjdzie Ci za pierwszym razem, jeżeli będziesz długo praktykował to na pewno Ci się uda! Powodzenia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-08, 11:27 
Myślę, że każdy z nas marzył o tym, żeby umieć latać, unosić się jak ptak w powietrzu :D jest to chyba odwieczne pragnienie człowieka.
Czy jest to możliwe? nie wiem chociaż wierzę, że dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych o ile bardzo czegoś chce co nie oznacza, że każdemu się to może udać :wink:


ps.
Sharp podawaj skąd ściagasz te opisy bo możemy mieć kłopoty :(


Góra
  
 


Zaawansowany

 Tytuł:
PostNapisane: 2006-12-08, 19:22 
Zaawansowany
Offline

Dołączył(a): 2006-11-26, 19:50
Posty: 60
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)
Hmm skoro człowiek umie zrobić już rzeczy nadnaturalne to i to powinno nie być dla niego żadna przeszkodą.. ale nie wiem może ktoś tu już potrafi 8)


Góra
 Zobacz profil  
 


Wtajemniczony

 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-03, 18:35 
Wtajemniczony
Offline

Dołączył(a): 2005-12-21, 23:41
Posty: 89
Lokalizacja: z Kosmosu
Sztuke Lewitacji potrafią tylko wielcy mistrzowie, także dla ciebie jest to nierealne... Jakby życie było tibią, powiedziałbym Tobie, że masz za mało many, na tego typu eksperymenty :D :grin:


Góra
 Zobacz profil  
 


Nowa Krew

PostNapisane: 2008-07-03, 18:02 
Nowa Krew
Offline

Dołączył(a): 2008-07-03, 16:19
Posty: 7
Shaolin0, nie zgodzę się z tobą. Znasz YouTube.pl? Mnóstwo osób umie lewitować przedmioty, nawet udowadniają to. Widziałem zdjęcie dwóch polityków(<szok><szok><szok>), którzy lewitowali 10 cm nad ziemią w pozycji lotosu.


Góra
 Zobacz profil  
 


Nowicjusz

PostNapisane: 2008-11-09, 11:16 
Nowicjusz
Offline

Dołączył(a): 2008-11-09, 10:47
Posty: 18
Lokalizacja: Mędrzechów
Chyba nie wierzycie w te filmy!? Bo to zwyczajna ściema jest.

Ja uważam że lewitacji można się nauczyć. Trzeba tylko duuuuuuuuuuużo czasu poświęcić na to, nie stresować się, mieć silną wolę itd.

Dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych. To przez lenistwo nie umiemy psychokinezy,telepatii,aerokinezy,geokinezy etc. (Wielcy uczeni wykorzystywali jedynie 15% mózgu, a ty ja i inni 10%-oczywiście ok.)

_________________
Cokolwiek piszesz: Kłamiesz lub się mylisz


Góra
 Zobacz profil  
 


Początkujący

PostNapisane: 2008-11-09, 13:36 
Początkujący
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2008-11-07, 20:49
Posty: 29
Jeśli lewitacja jest możliwa, to na pewno taki kurs nikogo tego nie nauczy. A te wszystkie filmiki na YT to kompletna ściema. Tam można znaleźć wszystko... Poza tym, jeśli ktoś umie lewitować to po co to udowadnia w necie? Na YT większość to estradowcy, żyjący z takich sztuczek, ale jeśli naprawdę umieliby lewitować to poszliby do Randiego po okrągły 1 000 000 $, potem do jeszcze kilku innych organizacji tego typu i by nie musieli już na ulicy się wygłupiać:P A jeśli robią to nie dla pieniędzy, tylko po to by innym pokazać, że jest to możliwe, to właśnie poprzez zdobywanie takich nagród mogą to udowodnić największej liczbie ludzi. A pieniążki niech oddadzą na cele charytatywne :]

Lewitacja, jak i reszta "zabaw" tego typu nie polega na samej wierze. Brak wiary, blokuje możliwości tego typu, tak jak brak wiary w to, że potrafimy jeździć na rowerze utrudnia nam to niesamowicie, ale sama wiara nie wystarcza by czegoś dokonać. Wiara w to, że podniesiesz 100kg nie uczyni tego za Ciebie. Jest wielu chorych umysłowo, którzy wierzą w... wiele rzeczy;) ale to im nie daje żadnej mocy. Jeśli wystarczyłaby wiara to każdy poszedł by sobie do hipnotyzera, ten by "zaprogramował" nas jak trzeba i problem z głowy. Tu faktycznie musi chodzić o praktykę i tą... "manę" ;)

_________________
Quid magis est saxo durum, quid mollius unda? Dura tamen molli saxa cavantur aqua.
Cóż twardszego nad skałę, a bardziej miękkiego od wody? A jednak miękka woda drąży twardą skałę.


Góra
 Zobacz profil  
 


Doktor

 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2008-11-09, 19:22 
Doktor
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2008-09-09, 22:39
Posty: 790
Lokalizacja: Sheol
Hitmanx napisał(a):
Dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych.


;]


Hypno napisał(a):
Moglibyśmy latać gdybyśmy w to bardzo bardzo mocno uwierzyli


:one: :lol:

_________________
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον


Góra
 Zobacz profil  
 


Doktor

PostNapisane: 2008-11-10, 23:11 
Doktor
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 2007-09-24, 16:06
Posty: 567
Lokalizacja: Wrocław
ej... stolarz zapoczątkował największą religię świata. To czemu nie możemy polatać xD?

_________________
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Teraz jest 2014-04-21, 04:11
Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane postyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


 


SHOUTBOX (zobacz archiwum shoutbox'a)
Powered by ® Forum Software © phpBB Group
Copyright © 2004-2014 by Radio ParanormaliumByłeś świadkiem manifestacji niewyjaśnionego zjawiska? Jeśli tak, napisz nam o tym! Tworzymy największą w Polsce bazę danych o spotkaniach ze zjawiskami paranormalnymi. Czekamy na relacje współczesne oraz z lat ubiegłych. Wszelkie materiały przesyłać możecie za pomocą formularza do wysyłania relacji. Dobrze, żeby twoja relacja była dobrze udokumentowana - jeśli więc dysponujesz filmem lub zdjęciem, wgraj je na rapidshare i wyślij nam linka w treści relacji · W ostatnim czasie na naszym forum bardzo często dochodzi do sytuacji, kiedy użytkownicy rejestrują nowe konta tylko po to, aby założyć jeden temat reklamujący inną stronę internetową, usługę lub produkt. Zwykle reklamowana jest strona "pozwalająca poznać datę śmierci" za SMS'a kosztującego "jedyne" 30 zł + VAT. Zawsze dokonują tego bez prośby o zgodę ze strony administracji, mimo iż w regulaminie pisze wyraźnie, że taka zgoda jest wymagana zawsze, bez względu na rodzaj ogłoszenia. Ponieważ nie lubimy śmiecenia na naszym portalu, od dziś do takich spamerów admin Ivellios będzie rozsyłał ostrzeżenie z informacją o grożących sankcjach prawnych (podstawa prawna: ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.). Mamy nadzieję, że ten straszak podziała i że nie będziemy musieli spotykać się w sądzie z którymkolwiek ze spamerów. · Zachęcamy was, drodzy Czytelnicy, do zgłaszania nam wszelkiego rodzaju uwag dotyczących np. błędów merytorycznych lub faktograficznych znalezionych w artykułach, błędów w opisach filmów, komentarzy łamiących regulamin i/lub netykietę oraz wszelkich sugestii dotyczących portalu. Uwagi możecie składać poprzez formularz kontaktowy - link "Kontakt" w górnym menu. Przeczytaj na blogu redakcyjnym specjalną notkę - odezwę do Czytelników · Nowe audycje mp3: Koniec świata - Skąd się wzięła data 21 grudnia 2012? Co się wtedy stanie? I czy w ogóle coś się stanie? Skąd wzięła się idea końca świata i jak jest ona postrzegana przez różne społeczności? · Paranormalny Dzień Dziecka (zapis audycji live) - Zapis audycji nadanej na antenie Radia Paranormalium 24 czerwca. Audycja poświęcona była różnym paranormalnym zdarzeniom i sprawom, w których w tle lub na pierwszym planie przewijają się dzieci · Czaszka Gwiezdnego Dziecka (zapis audycji live 31.03.2012) - Zapis audycji nadanej na antenie Radia Paranormalium 31 marca 2012 roku, poświęconej tzw. Czaszce Gwiezdnego Dziecka, czyli niezwykłemu artefaktowi znalezionemu w latach trzydziestych XX wieku w Meksyku. · Kryptozoologia (zapis audycji live 27.11.2011) - Zapis audycji nadanej w Radiu Paranormalium 27 listopada 2011. Audycja "Wieczór Kryptozoologiczny" została przygotowana z okazji siódmych urodzin portalu KryptoZoologia.pl. Audycja składała się de facto z kilku audycji: kryptozoologiczny odcinek Para-Radia Arka Paterka, fragmentu jednej z książek przygotowanego w wersji audio przez grupę INFRA oraz z części przygotowanej przez redakcję Paranormalium. · Niezwykłe zdolności - Audycja poświęcona niezwykłym, paranormalnym zdolnościom różnych ludzi · EVP, czyli głosy duchów nagrane na taśmie - Audycja poświęcona elektronicznym zjawiskom głosowym, czyli domniemanym głosom duchów zarejestrowanym przy pomocy magnetofonów, dyktafonów i innych urządzeń · Poltergeisty - Audycja w całości poświęcona poltergeistom - czyli tzw "hałaśliwym duchom". Wyjaśniamy, skąd się wzięła nazwa "poltergeist", na czym polega to zjawisko, podajemy kilka możliwych wyjaśnień (choć nie jedynych) oraz prezentujemy kilka nagrań dzwiękowych przedstawiających aktywność poltergeistów. · Egzorcyzmy - Podcast poświęcony egzorcyzmom. Dowiesz się, jak wyglądają egzorcyzmy w różnych religiach oraz posłuchasz autentycznych nagrań, wreszcie - poznasz z najmniejszymi szczegółami historię Anneliese Michel. Audycja tylko dla ludzi o mocnych nerwach! · Dezinformacja cz. 2 - Drugi odcinek podcastu o dezinformacji. Tym razem poruszamy problem dezinformacji w archeologii - a więc ukrywanie prawdziwej historii człowieka, opisujemy również działalność internetowych "ekspertów od niczego" · Dezinformacja cz. 1 - Pierwszy odcinek dwuczęściowej audycji poświęconej dezinformacji. W tym odcinku omawiamy dezinformację w ufologii, zarówno w Polsce, jak i na świecie. · Stacje numeryczne i inne radiowe tajemnice - Audycja poświęcona różnym tajemniczym i nie-aż-tak przekazom, które można odebrać przy pomocy dobrego odbiornika radiowego · Roswell - Audycja poświęcona różnym aspektom sprawy obiektu z Roswell. · Nowe filmy dokumentalne w naszej filmotece: Obudź się! Badamy potencjał świadomego śnienia - Co by było, gdyby istniało miejsce poza granicami budzenia się i śnienia? Miejsce, w którym śnisz i jesteś świadomy jednocześnie? To nie jest fantastyka. To jest świadome śnienie, czyli taki sen, w którym wiesz, że śnisz. "Obudź się! Badamy potencjał świadomego śnienia" zawiera wywiady ze znanymi badaczami snów oraz ekspertami w sprawach świadomego śnienia, którzy świadomie doświadczają wyobraźni snu, źródła niekończących się przełomów w nauce, sztuce, psychologii i rozwoju duchowym. Wybierz się w niezwykłą podróż z pionierami badającymi cuda i tajemnice leżące na pograniczu snu i świadomości. · Lloyd Pye o Czaszce Gwiezdnego Dziecka - cz. 2 - Druga część wykładu Lloyda Pye nagranego przez norweski projekt New Paradigm Films.Spodobał Ci się ten materiał? Wesprzyj jego twórców - więcej informacji na stronie http://newparadigm.no · Lloyd Pye o Czaszce Gwiezdnego Dziecka - cz. 1 - Pierwsza część wykładu Lloyda Pye nagranego przez norweski projekt New Paradigm Films.Spodobał Ci się ten materiał? Wesprzyj jego twórców - więcej informacji na stronie http://newparadigm.no · Fastwalkers - Fastwalkers – jest to tytuł nowego filmu dokumentalnego, który skupia się wokoło fenomenu UFO i Obcych Cywilizacji. Dokument ten ma ponoć ujawnić prawdę na temat tych zagadnień. Owa prawda ma być skrywana przed nami od ponad 50 lat. Fastwalkers pozwoli nam poznać relacje osób, które znają wszelkie informacje o UFO z pierwszej ręki – poznamy zeznania świadków jak i poszkodowanych we wszelkich działach związanych z owym fenomenem. Patrząc na listę osób, które zagoszczą w filmie można z góry stwierdzić , iż będzie to doborowe towarzystwo. Materiał zawiera wywiady ze Stantonem Friedmanem , dyrektorem Disclosure Project doktorem Stevenem Greerem, Stevenem Bassetem, Jaimie Maussanem i jednym z najwyższych oficjeli Kościoła Katolickiego Monsignorem Corrido Balduccim , który także przedstawi swoje wnioski. To tylko niektórzy z gości występujących w owym materiale... Skąd nazwa Fastwalkers ? „Nazwa wywodzi się z Agencji Rządowych – jest to nazwa identyfikująca zjawiska UFO” – mówi Robert D. Miles producent filmu. „Jest to coś jak znak lub hasło przypisane do jakiegoś działania. Wiemy , że np. NORAD używa właśnie takiego określenia” NORAD (North American Air Defense Command) – czyli Północno Amerykański System Bezpieczeństwa Powietrznego co roku zgłasza przynajmniej 500 zdarzeń z takimi nieznanymi obiektami radarowymi (Fastwalkerami – nazwa wywodzi się najprawdopodobniej od tego, iż owe obiekty potrafią poruszać się z niesłychaną prędkością i zwrotnością). W filmie zobaczymy materiały takie jak zdjęcia, filmy, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne. Jednym z takich nagrań jest uchwycony obiekt, który porusza się na orbicie Księżyca i nagle zmienia swój kierunek (moment ten jest zaprezentowany w trailerze). Materiał trwający 98 minut został dokładnie przetworzony do techniki High Definition, włączając w to realistyczne animacje 3D pokazujące obce formy życia. Aby dowiedzieć się więcej na temat filmu należy odwiedzić oficjalną stronę... Czy do grona znanych i dobrych filmów o UFO dołączył kolejny, który być może jest jeszcze lepszy od reszty ? Najlepszym sposobem aby znaleźć odpowiedź na to pytanie będzie zapoznanie się z tym materiałem. · Area 51 - Wywiad z Obcym, Area 51 - Alien Interview - Pełny film dokumentalny dotyczący tzw. wywiadu z Obcym, który rzekomo miał zostać zarejestrowany na taśmie filmowej i wykradziony z bazy wojskowej Groom Lake w Nevadzie. "Według danych podanych przez tajemniczego pracownika Strefy 51, obcy przybył do bazy w 1989 roku, wywiady z obcym miały mieć miejsce dwa razy w miesiącu po trzy do pięciu godzin dziennie, jeżeli obcy źle się czuł sam miał przerywać wywiad, przesłuchania miały miejsce w obecności telepaty (to właśnie on prowadził wywiad) i kogoś z nadzoru wojskowego (sylwetka, która pojawia się w trakcie filmu po prawej stronie kamery), oraz że przesłuchania nie są już prowadzone." · Mroczne sekrety wewnątrz Bohemian Grove - Bohemian Grove jest to specjalne miejsce na 20601 Bohemian Ave w Monte Rio, Kalifornia - USA. W tym miejscu organizowane są spotkania Elity światowej w środku Lipca na trzytygodniowe zebrania. Elita jest złożona z najbogatszych oraz najbardziej wpływowych ludzi biznesu, kultury, nauki oraz świata polityki. · The Disclosure Project - Zapis konferencji z 9 maja 2001 - The Disclosure Project - Zapis konferencji z 9 maja 2001. National Press Club - Waszyngton. The Disclosure Project to organizacja non-profit, której celem jest ujawnienie wszystkich faktów dotyczących zjawiska UFO, pozaziemskiej inteligencji oraz utajnionych zaawansowanych systemów energetycznych i napędowych. · The Order of Death - Film opowiada o tym jak, "poważni" ludzie, tacy jak George Walker Bush, Bill Clinton i wielu bardzo znanych ludzi świata polityki, uczestniczą w satanistycznych rytuałach odbywających się co roku w Bohemian Grove.Okazuje się, że okultystyczne rytuały od dawna są praktykowane przez znanych nam z TV ludzi - na przykład, Ronald Reagan i jego żona powierzali każdy aspekt swojego życia astrologowi. Inni znani zwolennicy okultyzmu to Adolf Hitler, Eleonora Roosevelt, Hilary Clinton, Tony Blair i wielu, wielu innych. · Wrogowie rozumu. Część 2: Nieracjonalna służba zdrowia - Druga część telewizyjnego filmu dokumentalnego, którego scenariusz napisał i który wyreżyserował brytyjski naukowiec Richard Dawkins. Od autora: Czy rozsądne jest by martwi mogli komunikować się z żywymi i radzić im jak mają żyć? Co myślisz o wbijaniu igieł w ciało, by poczuć przepływ energii Chi i wyleczyć się z chorób. Albo wyginaniu łyżeczek samym tylko umysłem. Czy jest to racjonalne. Richard Dawkins nie sądzi by tak było i uważa za swój obowiązek przedstawić te obszary przekonań, które istnieją bez naukowego dowodu i wciąż trzymają ludzi w mocy zaklęcia. Spotyka się z czołowymi zwolennikami, ludźmi mającymi autorytet w swojej dziedzinie. także z ofiarami ich praktyk i przedstawia historię tych ruchów - od szarlatanów, którzy wykorzystują te techniki, po eksperymenty i testy, które nie dowiodły ich skuteczności. W tej części Dawkins sprawdza rosnącą nieufność wobec opartej na nauce medycynie, pomimo jej udokumentowanych sukcesów takich jak zwalczenie bądź opanowanie wielu chorób zakaźnych, szczepienia ochronne, wynalezienie antybiotyków i przedłużenie średniej długości życia. Stwierdza, że z powodu lęków wywołanych kontrowersyjnym dokumentem wiążącym szczepionki z autyzmem co piąte brytyjskie dziecko nie ma obecnie podstawowych szczepień przeciwko odrze, śwince i różyczce. · Wrogowie rozumu. Część 1: Niewolnicy przesądów - Pierwsza część telewizyjnego filmu dokumentalnego, którego scenariusz napisał i który wyreżyserował brytyjski naukowiec Richard Dawkins. Od autora: Czy rozsądne jest by martwi mogli komunikować się z żywymi i radzić im jak mają żyć? Co myślisz o wbijaniu igieł w ciało, by poczuć przepływ energii Chi i wyleczyć się z chorób. Albo wyginaniu łyżeczek samym tylko umysłem. Czy jest to racjonalne. Richard Dawkins nie sądzi by tak było i uważa za swój obowiązek przedstawić te obszary przekonań, które istnieją bez naukowego dowodu i wciąż trzymają ludzi w mocy zaklęcia. Spotyka się z czołowymi zwolennikami, ludźmi mającymi autorytet w swojej dziedzinie. także z ofiarami ich praktyk i przedstawia historię tych ruchów - od szarlatanów, którzy wykorzystują te techniki, po eksperymenty i testy, które nie dowiodły ich skuteczności. W tym odcinku Dawkins wskazuje na osiągnięcia naukowe i opisuje je jako wyzwalające „większość z nas” z przesądów i dogmatów. Bierze ze swojego poprzedniego filmu "Źródło wszelkiego zła?" rozróżnienie zabobon-racjonalizm (przesąd-rozsądek), po czym stwierdza, że rozsądek stoi w obliczu "epidemii zabobonu", który "zubaża naszą kulturę" i wprowadza różnych guru, którzy namawiają nas do "ucieczki od rzeczywistości". Stwierdza, że nadeszły "niebezpieczne czasy" i powraca do osiągnięć naukowych, w tym wydłużenia ludzkiego życia. Zwraca uwagę ku astrologii, którą krytykuje za stosowanie szablonowych metod pozbawionych dowodów. Odnosząc się do zakrojonych na szeroką skalę eksperymentów testujących astrologię i mówiąc o prawdziwym pięknie astronomii, wyraża żal, że połowa społeczeństwa brytyjskiego - więcej niż jakakolwiek pojedyncza religia - wierzy w zjawiska paranormalne. · Kymatica - "Kymatica" to kolejny film twórców "Esoteric Agenda" starający się wyjaśnić naturę rzeczywistości - czym jest otaczający nas świat i w jaki sposób jest kształtowany, jak działa proces ewolucji świadomości i dlaczego społeczeństwo oddaje władzę nad sobą w ręce psychopatów i tyranów. Film omawia głębsze kwestie metafizyczne, łącząc umiejętnie antyczną mitologię i historię ze współczesną polityką. Autorzy filmu stawiają tezę, iż ludzkość jako zbiorowy organizm, na skutek pewnych traumatycznych zdarzeń w zamierzchłej przeszłości, zapadła na rodzaj choroby psychicznej przejawiającej się jako niezdolność do kierowania sobą samym, co w skali makro przejawia się obecnie jako rządy i zorganizowane religie. · Sekret / The Secret - Jest to film niesamowity pod względami wykonania. Esencja proaktywności i inteligencji emocjonalnej, podana w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób. Wciągający quasi-dokument o Sekrecie, który pozwala osiągnąć Sukces, oraz o prawie przyciągania, z którego istnienia i działania większość z nas nie zdaje sobie nawet sprawy. Okazuje się bowiem, że nasz umysł potrafi przyciągać różne wydarzenia, które materializują się w naszym życiu, nasze myśli zaś - mają wpływ na cały świat. Warto poznać i wypróbować przedstawione w filmie rady, aby zrobić coś ze swoim życiem, uwierzyć w siebie, osiągnąć postawione przez siebie cele, spełnić mrzenia i... przestać narzekać!Film stanowi ilustrację książki Rhonda Byrne "Sekret", do lektury której również gorąco zachęcamy. · Duch Epoki: Co Należy Dodać / Zeitgeist: Addendum - Film dokumentalny w reżyserii Petera Josepha, będący drugą częścią serii Zeitgeist. Światowa premiera miała miejsce 2 października 2008 roku na festiwalu Artivist, a dwa dni później został za darmo udostępniony w sieci. W dalszym ciągu jest dostępny za darmo w sieci internet. Film krytykuje obecny system monetarny, nawołuje do ogólnoświatowego pokoju oraz skupienia się na nowych technologiach, które zastąpią pracę wielu ludzi. · Duch Epoki / Zeitgeist - Ostateczna wersja amerykańskiego filmu dokumentalnego w reżyserii Petera Josepha. Produkcja składa się z trzech części: The Greatest Story Ever Told – poświęcona podstawom religii chrześcijańskiej, którą porównuje z kultami solarnymi, Horusem, wierzeniami nordyckimi, astrologią. All the World's a Stage – analizuje fakty na temat zamachów 9/11, próbując udowodnić, że za zamachami stoi rząd Stanów Zjednoczonych, który stara się zatuszować wszystkie informacje związane z tymi wydarzeniami. Autorzy filmu przytaczają na dowód tej tezy szereg argumentów, m.in. że uderzenie samolotów w WTC, które zostały zaprojektowane tak aby wytrzymać uderzenia nawet kilku tego typu samolotów z każdej strony budynku. W filmie zaprezentowano wywiad z konstruktorem WTC i eksperymenty z paleniem się termitu służącego do wyburzania budynków itp. Podano w wątpliwość dziwne zniknięcie prawie całości samolotu, który rozbił się o Pentagon i nie zniszczył nawet trawnika, oraz wiele innych informacji, które zostały przemilczane w mediach. Podobnie samolot w Shanksville, po którym została tylko dziura w ziemi. Na dowód prezentowano informacje specjalistów, świadków zdarzeń oraz materiały wideo. Podobne poglądy zostały szerzej omówione w innym filmie pt. 11 września: niewygodne fakty (Loose Change). Don't Mind the Men Behind the Curtain – przedstawia tezę głoszącą, iż świat w znaczącym stopniu kontrolowany jest przez oligarchię finansową, które dążą do powstania rządu światowego i absolutnej kontroli jednostki. Cel ma zostać osiągnięty za pomocą najnowszych zdobyczy techniki i medialnej kampanii strachu. Ostatecznie ma to doprowadzić do wszczepienia ludziom chipów RFID. · · Paranormalium skończyło 10 lat i tym samym stało się jednym z najstarszych działających w polskim Internecie serwisów o tematyce paranormalnej. 10 lat to dla portalu internetowego kawał czasu. W historii Paranormalium oj działo się, działo... dlatego zachęcamy was do przeczytania pełnej i szczegółowej historii serwisu - do tekstu dołączyliśmy screeny, dzięki którym możesz zobaczyć, jak Paranormalium wyglądało w początkach swojej działalności ;-) ·