Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj, używając konta:
POKAŻ / UKRYJ MENU
UFO, debata
Przygotowujemy cykl audycji na żywo, poświęconych zjawisku UFO. Docelowo mają one mieć formę debaty w gronie ufologów, do której będą mogli się przyłączyć słuchacze chcący zadać pytanie lub wejść w polemikę. Już teraz można zadawać pytania oraz nadsyłać propozycje tematów! Więcej informacji znajdziesz tutaj
Teraz jest 2014-10-23, 18:05

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Wtajemniczony

Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-13, 21:35 
Wtajemniczony

cleric - :D
poprzednia strona napisał(a):
paranormalne.pl napisał/a:
Kiedy był to pałac, jak śmiem twierdzić większość dzieci przebywających tam nie wie co się tak naprawdę wydarzyło.
Jeśli ukończyłeś 18 lat już tam nie da rady się dostać, jedynie można wynająć pokój jako gość i to jest plus w tym wszystkim. Niebawem bede musiał to uczynić.

Pozostaje tylko zebrać kasę, ekipę i jazda :D

Senior forum

Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-14, 13:05 
Senior forum

banita, o ja niemadra :D no to jedzcie ;) tylko chyba nie mozna się tam walesac po nocy :P :P z kamera :P

Nowa Krew

PostNapisane: 2011-04-29, 18:38 
Nowa Krew

Ja mogę potwierdzić większość tych rzeczy. Jeżdżę do sanatorium już 8 lat i z tego co pamiętam w tym terminie zawsze coś się działo, gdyż Miller dawał o sobie znaki- jest to dzień jego śmierci. Ciekawa jest sprawa ze śladami na schodach prowadzących na pierwsze piętro- na ten temat słyszałem już miliony historii. Że to krew Millera, jego żony czy kogoś tam jeszcze. Kolejna ciekawostka to lustro znajdujące się pod stołówką. Słyszałem, że jeżeli z 15/16 sierpnia w północ napisze się czerwoną szminką na tym lustrze "krwawa mery", po czym odwróci się plecami i wypowie te słowa trzy razy to pojawi się jakiś duch. Prawdę mówiąc nie jestem przekonany co do tej opowieści, lecz ktoś kiedyś powiedział mi, że to prawda i że togo doświadczył. Prawdę mówiąc chciałbym to widzieć. Pamiętam, ze jednego roku schody na pierwsze piętro były remontowane czy coś w tym stylu. Dojść wtedy do pielęgniarek można było na około czyli bardzo blisko tego lustra. Ja że musiałem zażywać lekarstwa o północy chodziłem wtedy tamtą drogą co noc. Bardzo się bałem sam chodzić. Może to z powodu młodego wieku. Dziwne. Kolejną ciekawostką może być nóż wbity w drzewo. Sam próbowałem go wyciągnąć lecz moje starania nie dały żadnych efektów. Jednego roku też byłem w lesie w jakimś grobowcu, bodajże któregoś z właścicieli lecz nie pamiętam dokładnie. Dla mnie to miejsce było bardzo dziwne. Jest jeszcze wiele historii o tym miejscu. Mogę opowiedzieć jedną, która wydaje mi się najdziwniejsza. Rok temu byłem w sanatorium i oczywiście poznałem kilku nowych kumpli i kilka bardzo fajnych koleżanek. Ktoś z nich opowiedział mi, że w jakiś dzień jeden z opiekunów był sam w budynku (być może był jeszcze pan ochroniarz). Chodził on sobie po budynku i usłyszał czyjeś kroki i szepty z bursy. Poszedł sprawdzić czy ktoś jest tam lecz nikogo nie znalazł. Bardzo dziwna sprawa.
Ogólnie rzecz biorąc miejsce to jest jednym z najwspanialszych miejsc w jakich byłem. Jest tam coś co przyciąga ludzi i sprawia że chcą wracać tam co rok. Sam jestem takim przykładem gdyż jeżdżę tam już 8 lat i w tym roku też mam zamiar tam się znaleźć :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty